Muudatused kaardimängudes

Loetud 284 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2016-06-08T23:59:44+03:00
Tere,

Tänasest hakkavad kehtima järgmised muudatused Vint.ee kaardimängudes:

1) Limiidid kaardimängudes muutusid kuupäeva-põhiseks ehk limiidid nullitakse igapäevaselt öösel kell 03.00. See puudutab limiite nii mänguruumides kui ka turniiridel.

2) Muutsime kaardimängude limiite nii, et igat mängu oleks võimalik tasuta 2h päevas mängida (arvestusega umbes 1h mänguruumis, 1h turniiridel). Võtsime aluseks keskmised mängude pikkused ning turniiride pikkused ning tänasest kehtivad limiidid:

Mäng (Limiit mänguruumis / Limiit turniiridel)

a) 4- Kesi perekidnoi (10 / 1)
b) Bismarck (3 / 1)
c) Tuhat (2 / 3)
d) Sasku (3 / 2)

3) Mänguruumis saavad mängulaudu luua ainult VIP kasutajad. See muudatus oli vajalik, kuna VIP kasutajad ei saanud enam enda mängulauas rahvast kokku. Täpselt selline oli süsteem ka pool aastat tagasi ja kõik toimis hästi.

4) Eemaldasime igasugused piirangud küünte ja podkidnoi/perekidnoi turniiridel osalemisel.

PS! Kuna muudatusi tuli päris palju, võis sisse jääda ka mõni viga. Palun andke vigadest teada siinsamas foorumis. Üritame kõik vead tänase päeva lõpuks ära parandada ja loodame teie mõistvale suhtumisele.

Mask 2016-06-09T00:23:42+03:00
Tore. Üks ettepanek: osaliseks vippiks saamisel võiks olla ka oma väike mänguline võistlus, reitingu alusel. Näiteks sinised või rohelised saavad laua teha.
MeikopVint.ee asutaja 2016-06-09T00:29:02+03:00
See lahendus tuleb aga seotuna mõttespordi-aladega.
Andero21 2016-06-09T09:49:14+03:00
Vabandan, aga minu seisukoht on, et tavamängijate mängimist piirata on vale.
Miks?
Esiteks muutub rahvast vähemaks.
Teisex on see et kes mängivad on kõik VIP-id ehk see tähenab et lauade peale ei joosta tormi ja ma ootan oma mängulaua täis saamist tohutult kauem kui kunagi ennem.
Saan aru et elus kõik maxab, aga see poliitika kahjustab kindlasti vint.ee eluiga ja populaarsust.
NB.Tegemist on puhtalt minu arvamusega ja palun mitte solvuda kriitika pärast.
MeikopVint.ee asutaja 2016-06-09T10:05:32+03:00
Nüüd sa ei tohiks enam nii kaua laua täitumist oodata kuna laudu saavad luua ainult VIP kasutajad.

2h päevas igat mängutüüpi (kokku 8h) mängida peaks olema piisav mitte-VIP kasutajatele.
Liidia 2016-06-09T10:34:59+03:00
eile tegin vipiks õhtupoole, üks päev, täna ei saanud saskus mängida, kuna limiit ületatud. (esimeses mängus,Särtsu lauas), vaatasin, et olen vip, läksin profiili seal ei olnud. tegin uuesti vipiks üks päev. Küsimus isegi kui ma polnud vip, siis oleks ikka saanud 3 mängu mängida tasuta, ega tekst oli, et mängulimiit ületatud. Teine küsimus kas ühe päeva vipi pikkust on muudetud. (õhtupoole teed vipiks ja järgmisel hommikul pole enam vip.) Ilusat suve.
MeikopVint.ee asutaja 2016-06-09T11:02:36+03:00
Vip staatuse kehtivuse viisime 24-le tunnile, eile ostetud staatused kehtisid täna öösel kella 3-ni, see oli ühekordne. Edaspidi toimib kõik nii kuis peab.

Vaatasin, et olid eile enne VIP staatuse ostmist limiidi täis mänginud, see limiit kehtis veel 24h ehk täna hommikul oli limiit täis.
Ka see on ühekordne (seotud muudatustega). Kõik täna alanud limiidid tühistatakse täna öösel kell 03.00.
Liidia 2016-06-09T11:14:21+03:00
[i]postitas Meikop[/i]
Vip staatuse kehtivuse viisime 24-le tunnile, eile ostetud staatused kehtisid täna öösel kella 3-ni, see oli ühekordne. Edaspidi toimib kõik nii kuis peab.

Vaatasin, et olid eile enne VIP staatuse ostmist limiidi täis mänginud, see limiit kehtis veel 24h ehk täna hommikul oli limiit täis.
Ka see on ühekordne (seotud muudatustega). Kõik täna alanud limiidid tühistatakse täna öösel kell 03.00.

Liidia 2016-06-09T11:14:48+03:00
uskumatu
MeikopVint.ee asutaja 2016-06-09T11:28:09+03:00
Mis see uskumatu nüüd on? Et üks päev ei kestagi kauem kui 24h? Või et limiitide muudatused hakkasid kehtima tänasest (nagu kirjas algses postituses)?

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele