tuhat

Loetud 155 kasutaja poolt

kamikaze 2017-09-10T21:39:03+03:00
[i]postitas kamikaze[/i]
J a teine asi kui mul ei lasa pakkuda kui olen viimane käsi ja ei ole võimalik milegi pärast ise pakkuda? siis miks teenib enam pakkunu rohkem

kui ma ei saa pakkuda. sry
Lauri3885 2017-09-10T22:59:59+03:00
[i]postitas rabapalm[/i]
Vot ei ole päris nii, et mõte kaob. Seletan nüansi lahti.Sinu positsioonis pole, jah, vahet, selles konkreetses voorus ja ka teistel, kes saavad 70 turniiri(!) punkti. Kuid teistes laudades võidakse mängida hoopis teisiti ( sinu positsioon ei pakkunudki, näiteks) ja nüüd juba loeb ka see mitu tihipunkti Sinu lauas keegi sai, sest need lähevad vooru turniiripunktide saamisel arvesse. Kui aga mitte mängida, siis seal lauas saavad kõik 0-tihipunkti; mängides aga oleks sinu konkurent samal positsioonil teises lauas võinud saada vähem turniiripunne, rääkimata siis veel teiste positsioonide võrdlusest. Kaartide ära viskamine pole igaljuhul õige , kuid esineb ka sigatsejaid, kes näevad , et kui keegi tema lauas hakkab liiga hästi oma pakkumist täis saama, viskavad, kas enne eelviimast või viimast tihi käe maha. Nende peale olen kogu aeg kuri olnud ja ka halvasti öelnud. Praegu nimesid ei nimeta, kuid munu arust peaks taoliste kasutajate tarbeks moodustama Häbiposti; just selliste jaoks, kes süstemaatiliselt meelega venitavad, viskavad meelega käsi maha jms.

Ma arvan, et häbipost poleks lahendus. Kas pigem ei oleks siis mõistlik näiteks antud vooru kõikide laudade tulemused vooru lõppedes korraga nähtavaks/teatavaks teha, et mõned ei saaks tahtlikult venitada ja manipuleerida tulemustega? Minu arust oleks see palju parem lahendus, iseasi muidugi kas on tehniliselt teostatav.
rabapalm 2017-09-13T01:03:14+03:00
/ et mõned ei saaks tahtlikult venitada ja manipuleerida tulemustega?/
Ei peagi nägema ju teiste laudade tulemusi, näiteks, selleks, et mõne vastasele potensiaalse 100 turniiripunni asemel ainult 70 anda, loobudes enne vooru lõppu, eriti kui endal pole võimalust midagi saada. Enam selliseid tegelasi palju pole näha. Aga see mõte, et tulemused "ilmuks" mitte enne, kui kõik lauad lõpetanud , on hea ja on ka enne läbi käinud.
ediRmYpmiP 2017-09-13T23:57:31+03:00
Võiks olla ka nii, et mul lubataks mängida ühe kasutajaga. Pidev bloki saamine ei muuda asja. Meikop, ära bloki enam ja lähme koos viisakalt edasi. Tänan tähelepanu eest.
MeikopVint.ee asutaja 2017-09-14T09:55:43+03:00
Kes asjaga kursis ei ole siis jutt käib sellest: http://www.vint.ee/mod/Forum/read-thread/?forum=41&thread=10081

Ok, ühe võimaluse võib inimesele veel anda. Aga kui hakkavad tulema roppused või tahtlik viivitamine mängudes (mingi vahe toimus see igal tuhande turniiril) siis on kõik.
tniv 2017-09-14T18:15:16+03:00
palju kasutavad seda ka vipid,miks?neil peaks ka sama moodi aja lõpuni jooksmisega mäng lõppema.Kuna neil sellega eelis siis tehakse meelega kui kehv seis ja nii on tegelikult.Turniiridel peavad kõik olema võrdsed samuti regamine,mitte, et tulen 2-3 voorust ja panen kehva tulemuse pärast 8-9 minema.
uduputukas 2017-09-16T18:32:29+03:00
millal saab sedasi et kolmandal käel õigus pakkuda ning esimene käsi jääb oma passitud 60-ga. Trumbi müümine? Pimepakkumine ennem kaarte?
uduputukas 2017-09-16T18:51:14+03:00
[i]postitas uduputukas[/i]
millal saab sedasi et kolmandal käel õigus pakkuda ning esimene käsi jääb oma passitud 60-ga. Trumbi müümine? Pimepakkumine ennem kaarte?

kaua see raha kogumine käib. võiks ju mängud valmis teha?
tniv 2017-10-20T20:21:06+03:00
Kurat millal ükskord lõpetatakse see vippide poputamine kui aeg täis siis mäng läbi,kuna siin omajagu selliseid kes sita seisu pärast nii kummi venitavad ja turnadel võiks aeg käiguks ka lühem olla või siis vähemalt turna korraldaja saaks lühema aja määrata,,,,10s on niigi pikk aeg,kui sa selle ajaga ei oska otsustada siis ei oska ka 30-ga!!!
Tänud tähelepanu eest
MeikopVint.ee asutaja 2017-10-20T22:20:44+03:00
Oot, meil oli siin üks sariajavenitaja. Andsin talle üks kord armu. Mis kasutajanimi seekord oli?

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele