Inimeste kadumine turniiridelt

Loetud 166 kasutaja poolt

linnupoeg15 2017-02-08T15:05:53+02:00
[i]postitas elke[/i]
Ma saan tõesti aru, kui mõnel eriolukorras tekib vajadus lahkuda, aga no kui see tekib järjepidevalt ainult teatud inimestel ,siis tekib küsimus, et miks nad üldse regavad, kui teavad, et ei pea turniiriaega vastu. Põhimängijad teavad juba ammu neid ja on paar korda turniiriruumis lausa ennustatud, kes seekord esimesena lahkub :D
Pakun välja lahenduseks näiteks antud mängus turniirile registreemise keelu kui on olnud kuu aja jooksul nt 10 lahkumist turniirilt. Keelu pikkus võiks olla samuti kuu aega...

Olen elkega täiesti nõus. Mul endal ka vahest on vaja lahkuda poole pealt. Kellel poleks, ikka võib ette tulla. Aga no sry, ma ei tee seda pidevalt, nagu teatud isikud. Peaks siis turniiridele mitte minema kui kahtlased isikud ruumis on v? No siis ei saakski ühtegi turnat teha.
soosiim 2017-02-08T15:15:34+02:00
[i]postitas elke[/i]
Pakun välja lahenduseks näiteks antud mängus turniirile registreemise keelu kui on olnud kuu aja jooksul nt 10 lahkumist turniirilt. Keelu pikkus võiks olla samuti kuu aega...

See kuu aja pealt vaatamine on just see, mis hetkel vabanduseks - ehk siis kiire elutempoga kodanik võib tõepoolest kuu aja jooksul kokku saada need katkestused. Minu väljapakutu oleks otseselt nende pihta sihitud, kes taotluslikult ja järjepidevalt niimoodi käituvad. Ja mängupõhine keeld ei pane ka keskkonna tengelpungale põntsu :)
soosiim 2017-02-08T15:22:33+02:00
[i]postitas anneklein[/i]
Pigem pakuks välja, et turniiril saab osaleda ainult vajalik arv inimesi, ehk saskus 4, 8, 12 jne. Toimuks siis selektsioon registreerimise järjekorras ja uus laud avatakse alles siis, kui 4 soovijat koos. Ühe, kahe ja kolme "üleliigse" registreeruja puhul jääks näiteks saskus see viimane laud tegemata ja inimesed ei saaks osaleda.
Karm, aga töötaks :)

Ei töötaks ju :) Regan end kolmele turniirile mille uksed lahti ja ei mängi ja minu pärast ei saa ka teised mängida ja osad regadagi :(

Sellise käitumise võiks ka välistada. Kui näituseks kolm vooru oled maha maganud siis automaatselt välja?
Mets58 2017-02-08T16:45:45+02:00
Täna jooksutasid tuludeklaratsioonide vaatajad pankade ja maksuameti veebilehed kokku - asi see siis mõnda Interneti pakkujat maha võtta (netikatkestuste tõttu katkevad ka turniiride partiid)
soosiim 2017-02-08T18:50:17+02:00
[i]postitas Mets58[/i]
Täna jooksutasid tuludeklaratsioonide vaatajad pankade ja maksuameti veebilehed kokku - asi see siis mõnda Interneti pakkujat maha võtta (netikatkestuste tõttu katkevad ka turniiride partiid)

Selline tunne nagu ei elakski aastal 2017
linnupoeg15 2017-02-08T18:57:31+02:00
[i]postitas Mets58[/i]
Täna jooksutasid tuludeklaratsioonide vaatajad pankade ja maksuameti veebilehed kokku - asi see siis mõnda Interneti pakkujat maha võtta (netikatkestuste tõttu katkevad ka turniiride partiid)


Mis sa arvad mitmel protsendil turniiri pooleli jätvatest inimestest ka tegelikult nett kaob (nii, et ta tagasi ei saa)? :D
Mets58 2017-02-08T21:16:01+02:00
Kui kuri naine kaabli välja tõmbab või pulga ära võtab, siis on jama majas
Mets58 2017-02-08T21:37:13+02:00
Lause "Emme ma mängin Vindi turniiri lõpuni ja siis pesen nõud" eest saab laps nädalase arvutikeelu
M2ngur 2017-02-09T20:29:12+02:00
Millal Härra Meikop ka mõne uue normaalse reegli teeb, mis rahvale ka meeldib? Pidevalt tuleb reegleid, mis ei meeldi ning hiljem siin foorumis Meikopit kirutakse. Kas kordki ei saa teha midagi õigluse ja parema mängukvaliteedi nimel turniiridel??? Vaadeke kasvõi neljapäeval 20.05 toimunud turnat - kaks loobujat!
MeikopVint.ee asutaja 2017-02-09T20:38:56+02:00
Ühel on reiting 981 - selliste vastu ju rohi olemas.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele