Ilma musta nimekirjata...

Loetud 107 kasutaja poolt

Krahvinna 2019-06-18T23:23:58+03:00
Sorry aga ma ei saa ikka aru mis vahe on mustal nimekirjal ja blokeerimisel :)
rabapalm 2019-06-19T05:19:33+03:00
Krahvinna, kui loed tähelepanelikumalt mu postitusi, siis just see, et miskipärast ei lähe automaatselt keelumärk ette teistes ruumides, kui mängida ükskõik, millist turniiri, ongi probleem!! Taaskord, muidugi keeruline lause, kuid meil peaks ikkagi olema mõtlevate, samas ka arusaajate, inimeste kogum.
Kordan siis üle..
Seni, kui siin ikka nn. 1-akna-süsteem , peab turniire mängides, "kasutaja" teistes ruumides olema "keelumärgiga"! . No tõesti, kas ikka peab seda jalgratast leiutama!! Üle 15 aasta tagasi kõik juba ammu tehtud, läbimõeldud ja olemas- kuidas siis siin pole võimalik!
rabapalm 2019-06-19T05:27:03+03:00
[i]postitas Krahvinna[/i]
Sorry aga ma ei saa ikka aru mis vahe on mustal nimekirjal ja blokeerimisel :)

Must nimekiri kõlab lihtsalt väga halvasti, muud midagi; annab sellise poliitilise maigu, millest saab lõputult jahuda! Omaette teeb igaüks oma musta nimekirja nagunii... Kui juba jalgratas leiutada, võiks siiski olla tänapäevane, mitte diiselmootoriga!
BanWave 2019-06-19T17:37:27+03:00
[i]postitas rabapalm[/i]
Krahvinna, kui loed tähelepanelikumalt mu postitusi, siis just see, et miskipärast ei lähe automaatselt keelumärk ette teistes ruumides, kui mängida ükskõik, millist turniiri, ongi probleem!! Taaskord, muidugi keeruline lause, kuid meil peaks ikkagi olema mõtlevate, samas ka arusaajate, inimeste kogum.
Kordan siis üle..
Seni, kui siin ikka nn. 1-akna-süsteem , peab turniire mängides, "kasutaja" teistes ruumides olema "keelumärgiga"! . No tõesti, kas ikka peab seda jalgratast leiutama!! Üle 15 aasta tagasi kõik juba ammu tehtud, läbimõeldud ja olemas- kuidas siis siin pole võimalik!

selles osas on sul õigus jah. ja btw NEED suures saalis"seaded" tuleks uuesti üle vaadata, sest alati ma panen "heli maha siis kui mu vastane käigu teeb aga see ei toimi. see peax püsima jääma)
Karlgregor 2020-05-07T14:56:28+03:00
[i]postitas Krahvinna[/i]
Sorry aga ma ei saa ikka aru mis vahe on mustal nimekirjal ja blokeerimisel :)

must nimekiri - teised ei saa kutsuda




blokeerimine-???

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele