Ilma musta nimekirjata...

Loetud 107 kasutaja poolt

rabapalm 2019-06-18T00:24:43+03:00
1 ettepanek ettepanekute suhtes :)
1 minuti jooksul, ühes mänguviisis, ei tohiks saada teha üle 2-3 ettepaneku ; mitte vastamise või eitava vastuse korral ( näiteks ajakontroll või vastane ei sobi) . Siis kaoks ära see asjatu tülitamise moment! Sama kasutaja läheks ka automaatselt ajutisse musta nimekirja, et ei tuleks privasse torkima. Muidu aga tõesti, kui keegi hakkab pidevalt sind tüütama privas , siis see must nimekiri, veidi vale termin ikkagi! Hoopis arusaadavam oleks "blokeeri" ja lihtsalt blokeeridki ära ebameeldiva kasutaja vestlused , vähemalt privas. See, kas tahad sellesama kasutaja tekste näha eri mänguruumide chati-akendes, võiks siis olla boonusena valitav , näiteks, tasu , eest, sest ega sa ei pea ka lugema, kui ei meeldi. Suure saali jutuaknas jälgib administraator ise, et poleks mõtelematut teksti, ebasoovitavat reklaami, kahtlasi linke jne.
rabapalm 2019-06-18T21:26:55+03:00
31 lugejat ja ikka mitte miskit!? 1 julge siis +; andke vähemalt miinuseidki; tüüpilised eestlased- aga sellised me oleme: uurime/puurime/lahkame- kuid mitte kunagi heaks ei kiida !
Krahvinna 2019-06-18T21:37:52+03:00
Panin jah plussi, aga samas ei saanud eriti aru su ideest :)
Ja see osa millest aru sain on minu arust mõttetu :D
Krahvinna 2019-06-18T21:44:17+03:00
Lisasin miinuse ka
rabapalm 2019-06-18T21:47:31+03:00
[i]postitas Krahvinna[/i]
Panin jah plussi, aga samas ei saanud eriti aru su ideest :)
Ja see osa millest aru sain on minu arust mõttetu :D


Peaks hakkama rääkima ilusamat eesti keelt :D . Proovin siis konkreetsemalt!
1.Termin "must nimekiri" - kohe väga halb!( ilmselt veel avalik ka! Häbi, eksole)
2."Blokeeri"- tunduvalt parem! :) ( ei solva kedagi)

Krahvinna ilmselt ise nii vähe ruumides, et talle ei tehta "siivutuid" ettepanekuid, kusjuures ei pea silmas seksuaalseid alatoone, vaid lihtalabaseid häirivaid segamisi, suvaliste ettepanekute näol! Proovi lahendada ja võita risrtsõnu, kui sulle 5 mindi jooksul tehakse 250 ettepanekut, mängida teisi mänge, kuhu oled registreerunud! :D

Krahvinna 2019-06-18T22:02:43+03:00
Minu arust ei ole ju vahet kas see nupp on must nimekiri või blokeeri mõte on ju ikka sama :)

Minu teada pole must nimekiri avalik.

Mul tõesti vedanud et ei ole ettepanekuid :P Ilmselt seetõttu, et iga ruum kuhu lähen märgin et ei soovi väljakutseid...Minu teada on vist nii, et kui oled sudoku ruumis ja samal ajal teed ntx ristsõna turniiri siis sudoku ruumis läheb su olek automaatselt "ei soovi väljakutseid", et ei tuleks kutseid mängule. Kas eksin? Ja näiteks ristsõna turniiril olles kui mingi privaatvestlus tuleb siis see ei tule ristsõna asemele vaid jääb tahaplaanile...

Krahvinna 2019-06-18T22:39:53+03:00
Raba vaikib järelikult on nõus minuga :D
BanWave 2019-06-18T23:10:07+03:00
[i]postitas Krahvinna[/i]
Panin jah plussi, aga samas ei saanud eriti aru su ideest :)
Ja see osa millest aru sain on minu arust mõttetu :D

kui sa 1-st osast aru ei saanud ja teine tundub mõttetu olevat siis miks toetad raba just selle mõttega?:D
Krahvinna 2019-06-18T23:12:41+03:00
Ma ei tahtnud ta tundeid riivata =)
BanWave 2019-06-18T23:14:07+03:00
[i]postitas rabapalm[/i]
31 lugejat ja ikka mitte miskit!? 1 julge siis +; andke vähemalt miinuseidki; tüüpilised eestlased- aga sellised me oleme: uurime/puurime/lahkame- kuid mitte kunagi heaks ei kiida !

eks ikka kiidetakse. See sul rohkem rubla aegsem teema kus ei avaldatud kiidusõnu või midagi. ja BTW lihtsam on kasutaja musta nimekirja lisada kui blokeerida(nkn tehakse uus konto). sa lisad täiega musta nimekirja ja kui ikka jätkab edasi siis bann peale ja korras.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele