Turniiri konfigureerimine

Loetud 110 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2020-01-26T19:21:49+02:00
Tere,

Viimasel ajal on tulnud mitmeid palveid stiilis "Turniiri voorude vahe võiks olla x sec", "Turniirile hilinemine võiks olla y minutit".

Äkki peaks andma turniiri korraldajale võimaluse neid parameetreid valida turniiri sisestamisel?

Äkki midagi vaja veel konfigureerida?
BanWave 2020-01-26T19:55:01+02:00
[i]postitas Meikop[/i]
Tere,

Viimasel ajal on tulnud mitmeid palveid stiilis "Turniiri voorude vahe võiks olla x sec", "Turniirile hilinemine võiks olla y minutit".

Äkki peaks andma turniiri korraldajale võimaluse neid parameetreid valida turniiri sisestamisel?

Äkki midagi vaja veel konfigureerida?

vindi turniirid on ntx ikka 10 min aga kasutajate tehtud turniirid on X aeg. et kasutajad saavad ise valida. ntx üldse ei saa hilineda, 1 min hilinemist, 2 min hilinemist lubatud jne
Mets58 2020-01-26T19:55:43+02:00
Mõni eriti tark võib voorude vaheks panna 0 sekundit ja siis ei jõua isegi kusel käia :)
BanWave 2020-01-26T19:57:07+02:00
[i]postitas Mets58[/i]
Mõni eriti tark võib voorude vaheks panna 0 sekundit ja siis ei jõua isegi kusel käia :)

voorude vahe min 5 sek. sest osadel arvuti ei pruugi järgi jõuda
MeikopVint.ee asutaja 2020-04-02T07:17:30+03:00
Viimastel päevadel on tulnud mitmeid "erisoove" turniiride korraldamise osas, panen need mõtted kirja:

1) Voorude vaheline aeg. 5 sek. - 2 min.

2) Turniirile hilinemine. 0 - 30 min. Suletud turniirile võivad hilineda kõik eelregistreeritud kasutajad, avalikel turniiridel ainult VIP kasutajad.

3) Reitingumuudatuseta turniiri sisestamine

4) "Nähtamatute" turniiride sisestamine. Turniiri saab muuta nähtamatuks ainult suletud turniiride puhul. Sellisel juhul näevad turniiriruumi turniiride listis ainult korraldaja + eelregistreeritud kasutajad. Nähtamatu turniiri puhul ei tule ka teavitust kuhugi. Turniiri korraldaja saab ruumi kutsuda inimesi juurde lingi abil.
Paharet 2020-04-02T19:10:06+03:00
voorude vaheline aeg.10 sek -30sek Turniirile hilinemine 5min max
tkprihards 2020-04-08T13:14:16+03:00
miks ei võiks hoopis tasuta tuurniirile kes hilines ja ei peaks olema vip
BanWave 2020-04-08T17:40:48+03:00
[i]postitas tkprihards[/i]
miks ei võiks hoopis tasuta tuurniirile kes hilines ja ei peaks olema vip

kui olex tasuta ss m]ned kasutajad ei saa [ldse turadel osaleda rahulikult............ ja kui katkestad turniiri siis platsis naq naksti
mell123Treener 2020-04-08T21:58:24+03:00
Kuna ma korraldan turniire ainult valitud seltskonnale. Kinnised turniirid ühele koolile või treeningrühmale, siis võivad minu soovid üldisest vajadusest kallutatud olla. Vabandan juba ette, kui turniirikorraldajale mõne järgneva õiguse tekitamine võib muud jama kaasa tuua.

1. Võimalus seadistada turniiri registreerumiseks sobilik kellaaeg, aga turniiri saaks turniiri kohtunik käima panna nupust "alusta turniiriga".
2. Turniiri voorude arv määrata pärast registreerujate hulga teadasaamist. Lubab tulla 10 last ja tahaks teha 9 vooru ringsüsteemi, aga siis on päriselt kohal 7 ja mängime 9 vooru :).
3. Võimalus poole turniiri pealt inimesi turniirilt eemaldada. Juhtus nii,, et mitu kasutajat lihtsalt lahkus arvuti tagant.

Tegelikult on palju mõtteid ja ideid, aga mul veel kogemust väga vähe Vint.ee keskonna kasutamisega õppetöö abivahendina, et kogun kõigepealt kogemusi ja siis kirjutan pikemalt!

Väga tore, et selline võimalus siin olemas on.
MeikopVint.ee asutaja 2020-05-02T01:44:00+03:00
Tere,

Tegin enamuse funktsionaalsusest ära. Tänasest Lisandusid järgmised võimalused:

1) Võimalus konfigureerida voorude vahelist aega

2) Võimalus konfigureerida lubatud hilinemise aega

3) Treenerid saavad luua reitingumuudatuseta turniire. Tavakasutajatel ma hetkel ühtegi head kasutusjuhtu ei näe.

4) Võimalus luua nähtamatuid turniire. Nähtamatute turniiride puhul ei tule teateid teistesse ruumidesse turniiri algamise kohta ja turniiride nimekirjas on need turniirid näga ainult korraldajale ja eelregistreeritud kasutajatele.

5) Turniiride nimekirjas on nüüd link "Minu turniirid" (mehikese ikoon). Sellel klikkides kuvatakse nimekirjas ainult neid turniire, mille ma olen korraldanud või millele ma olen eelregistreeritud.

Need hiljutised mõtted mell123-lt on head kuid vajavad veidi seedimist.
* Pakkuda turniiri korraldajale nuppu "Alusta turniir" (automaatse algamise asemel) on võimalik kuid selline võimalus peab olema turniiri sisestamisel seadistatud ja tõenäoliselt kättesaadav ainult treeneritele.
* Voorude arvu muutmine jooksvalt on ka keeruline. Tõenäoliselt tekitab probleeme see "Mängi voorud alati täis" linnuke. Kabes ja males ma seda kasutada üldse ei soovita, see on pigem kasulikum kaardimängudes, kus kolmekesi saaks teha 21-vooruse Küünte turniiri vms.
* Kasutajad kes turniiri jooksul lahkuvad vindist hoitakse veel kaks vooru sees ja seejärel eemaldatakse automaatselt vindist. Kas see kaks vooru on liiga palju?

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele