reitingutest male/kabes

Loetud 40 kasutaja poolt

rabapalm 2020-05-01T02:23:32+03:00
Ammu juba peaks olema tehtud! Lives olemas eraldi reitingud pikas-, kiir-ja välk males, kabes ei tea täpselt! Vindis tuleks ka see eritus ära teha, eriti veel selle valguses, et tegelane AlQoholic, kasutab ära nn. JOKK-süsteemi ja tekitab endale häirivat reitingut, males/kabes võrreldes pärismängijatega . Spetsiaalselt temasuguste jaoks võiks siis ollagi nn. 1 minuti reiting! Just nende jaoks, kes hindavad ainult kiirust! Kuhu kuuluks ajakontroll 1+1, seda peaks arutama, aga usun, et paljud siinsed kasutajad sellega nõus, et kokkuvõttev reiting siin saidil ei näita enam ammu reaalsust, vaid võimaldab manipulatsioone, millega ka mõned kasutajad siin tegelevad!
BanWave 2020-05-01T04:05:47+03:00
KIIRUST????? kiirus on kama 2 vindis. vaata ümber ringi raba. siin õelamaid tegelasi ka teisete suhtes kui aint algahoolik. nimelt ANTSUONU mängib ainult endast nõrgemate vastu julgelt turniiri ja kui tuleb keegi kellele ta võib punkte kaotada siis jätab suure tõenäosusega turniiril oslematta. """"""ei njh, peab ju AK vaatama. aktuaalne kaamera ja ega see igatund nkn ei kesta vms lihtsalt kardab osaleda ja korjab nõrgematelt reiti
Mets58 2020-05-01T09:44:31+03:00
antsuonu julgeb isegi minu vastu mängida, aga Osiris ei julge, reiringuarvestus on hea, sest punkte saan ma ainult tugevatelt, nõrkadest ei saa
tennispall 2020-05-01T13:38:21+03:00
Isegi sinu vastu :D. Ma arvan, et antsuonu ei pea sind eriti tugevaks konkurendiks :D

mis sa peale hakkad selle 1+0 ja 5+2 reitingutega. Tugev maletaja saab oma reitingu üles kasvõi 5+2 või 15+2 aega mängides

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele