Kabe mängus lisakrediiti..

Loetud 75 kasutaja poolt

rabapalm 2020-05-14T23:40:49+03:00
Mets, taaskord vale lähenemine ja teemaga hämamine! Mina ei muuda midagi; sel aastal sai ju seda asja enne seeriavõistlust arutatud ja Meikopile antud mitmed lingid, kus konkreetsed seisud olemas, mille puhul miööe puhul mitte. Mina ei paranda ega programmeeri siin saidil, aga tählepanu juhtimisega põhimõttelisele vigadele olen kogu aeg tegelenud! Ma ei tea mitu aastat siin kabes ei arvestatud 3 korda seisukorduse puhul viiki!! Sai korda, eksole. Selle asemel et siin midagi suust väljutada, saada ise ka Meikopile need lingid ja survesta! Kui ikka mitu inimest pole rahula asjadega, küll siis liigutama ka hakatakse. Meikop on teadlik ja sa tead seda ise väga hästi, milleks üldse siin teema all sellest rääkida- puhas demagooogia!
rabapalm 2020-05-14T23:43:14+03:00
/mille puhul miööe puhul mitte/
Klaviatuur jamab: mille puhul viik,millal mitte.
Mets58 2020-05-15T00:04:42+03:00
rabapalm ise sa ju kiidad et sa oled parim Vindi vigade parandaja ja arendaja ning ma lootsin kolm aastat su peale, et sa teed ka males asjad korda
Ruut 2020-05-15T00:48:16+03:00
[i]postitas rabapalm[/i]
[quote][i]postitas Mets58[/i]
rabapalm umbes kolm aastat tagasi lubasid sa korraldada selle, et males fikseeritakse Vindis ajaületuse korral kaotus või viik vastavalt rahvusvahelistele reeglitele, aga see lubadus on sul senini täitmata.
Ju sa ei ole suutnud leida vastavaid reegleid. Lisan sinu töö lihtsustamiseks siia lingi, mille alusel saad sa nõuda muudatuste sisseviimist: http://maleliit.blogspot.com/2012/08/kuidas-lopeb-mang.html
Tee siis see vana lubadus teoks ja siis mõtle mingeid uuendusi välja.
[/quote]

Ruut 2020-05-15T00:52:09+03:00
kabes ei ole välgus vale käik tingimata kaotus, vastane saab valida kas nõuab määruste kohast käiku või jääb nn valekäik jõusse. Males on reeglid pisut teisemad, seal on küll kaotus
Mets58 2020-05-15T00:56:43+03:00
Hetkel kehtivate reeglite alusel ei ole ka males esimene määrustevastane käik kaotus
http://www.maleliit.ee/malereeglid/index.php?a=4
http://www.maleliit.ee/malereeglid/index.php?a=3
rabapalm 2020-05-15T01:42:36+03:00
Hea teada, pole ammu lives ametlikku välku mänginud. Tuldi mõistlikuma süsteemi juurde tagasi. Kunagi oli kolmas vale käik kaotus ( vist iga pikkusega partiis), enne seda anti minut valekäigu ( max 2) eest teisele poole juurde. See, et välgus 1 ja kiires 2 juurde, on täitsa õiglane mu arust.
Aga kabes, kuidas täpselt?
rabapalm 2020-05-15T01:56:16+03:00
Veelkord , Mets! Ära ole siis ise selline pehmo, nõua ise Meikopi käest ja ütlesin juba, et need lingid on tal olemas! Eks tema paneb ise kõik siinsed probleemid tähtsuse järjekorda ja eks ta loeb siinset dispuuti ka . Niiet, Meikop, loe ja pane tähele! :) . Mets leiab alati mingi lingi kui vaja, sest ta on ju googeldamises 2. koha omanik, vähemalt siin saidil :D . Ja kui see maleteema korda saab , võite Metsa ka tänada.
"nusniku" teemaga see küll ei haaku eriti ja selles võib taas tänada Metsa! Võib-olla mõned kabetajad ei tea, aga "malenusnik" on viik ja tugevamale poolele tihti siiski n.ö. häbiasjaks. Ühte erandit tean, kus nagu ei oleks tugevamast seisust nõrgema vastu patitegemine kuidagi piinlik... Tehke pakkumisi :D , eelkõige kabetajad.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele