Kabe mängus lisakrediiti..

Loetud 75 kasutaja poolt

rabapalm 2020-05-02T19:01:02+03:00
1 idee: Kabeturniiridel võiks mängijad saada lisapunkte(krediiti) sulustamise eest, vastavalt sulustatud nuppude arvule. Miks mitte iga nupu eest 1 krediit. Minu arust stimuleeriks see täpsemini mängima ja oleks ka väike lisastiimul niigi headele mängijatele :) . Kes seda terminit väga täpselt ei tea/mäleta, siis rahvakeeli nimetati seda vanasti nusnikuks. Kuskil kaberaamatus on näidetena toodud isegi 7 ja rohkema nuppu "kinni" jäämist. Võiks ju lisapõnevust tekitada!? :) .
Mets58 2020-05-02T21:09:00+03:00
Mul on võimsam ettepanek kui rabal: kui males kontrollaja lõpuks ainult kuningad lauale jäävad, siis võiks viigi asemel 3 punkti anda :)
rabapalm 2020-05-02T21:32:37+03:00
Nali naljaks nagu metsa puhul ikka, sest jutt käis siiski kabest!
Aga 3 punkti teema võiks olla aktuaalne teatud ajakontrolliga mängides mustade või valgetega; selles mõttes , et mustadega võidu eest 3 punni, valgetega 2 ja viigi puhul mustale 2 , valgele 1 . Neid maailmas kasutatavaid süsteeme peaks meile ammu sisse tooma. Mets, miks taas teed lolle nalju hea mõtte üle! Kade oled või??
rabapalm 2020-05-03T00:13:33+03:00
See on ikka uskumatu, kuidas mingid mängijad hääletavad põhimõtteliselt ja ilma ajudega tööd tegemata, lihtsalt asjade vastu, millest nad aru ei saa!! Sellistel puhkudel mõtlen tõesti, et kes siis siin saidil osaleb ja kas ikka kõigil on mõistus kohapeal või peaks nad abi otsima! Kui sulustamisega mingeid kokkupuuteid pole kabemängudes, siis tasuks oma primitiivsus hoida kuskil täiesti eraldi, kus keegi ei taipaks Teie ebakompententsusest!
Mets58 2020-05-03T17:31:46+03:00
Male reegleid muudab Rahvusvahelise Maleföderatsiooni (FIDE) kongress, kabe reegleid arvatavasti Rahvusvahelise Kabeföderatsiooni oma. Vint ei saa neid ju muuta, rabapalm sa pöördu oma huvitava ettepanekuga Rahvusvahelise Kabeföderatsiooni poole (inglise keelt sa ju oskad, sest se inglise keele õpetaja oli ONU UNO)
rabapalm 2020-05-04T00:37:41+03:00
No proovin siis ennast paremini väljendada!! Need pakutud lisapunktid või krediit ei kajastu kuidagi ei reitingus või turniiride arvestuses, vaid on ikka mõeldud puhtalt mängu ( vene kabe!) arendamise seisukohalt ja n.l nusniku-tegemine võiks olla vene kabe kohustuslikus õppeprogrammis!! Punktid , millest ettepanekus räägin, oleks lihtsalt stiimuliks mängida ilusamt kabet ja teatud arvu selliste punktide kogumisel võiks Vint pakkuda boonust, aga mitte muidugi tabelipunktide mõttes!
Mets58 2020-05-04T11:01:50+03:00
rabapalm kanna siis Vindile see raha, mille eest saab krediiti pakkuda, üle (tee sihtotstarbeline toetus)
rabapalm 2020-05-04T19:09:50+03:00
Kes siin rahast rääkis! Kas vindi krediidil on rahaline väärtus?! Osta seda ju saad, aga müüa mitte. Ja n.ö saamata jäänud tulu pole mõtet karta, Mets ajab ise nagunii vindi pankrotti; millal Sa viimati krediiti ostsid, Sul pole küll vaja selle pärast muretseda, kust need mõned lisasendid tuleks!
Paku ise ka kunagi 1 idee välja, mis arutlust vääriks, lammutada oskab igaüks!
Mets58 2020-05-04T19:30:18+03:00
Kui krediiti saab, siis oskame alistumise asemel nusniku kombineerida.
nuja 2020-05-04T20:16:06+03:00
Olles mänginud kabet mitukümmend aastat siis sellist süna nagu sulustamine pole mina veel kohanud. Ma oletan, et sa mõtled kinnistamist. Mängijana ütlen ma, et see rikub üksnes mängu enda ära.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele