Vint.ee foorum sai uue kujunduse!

Loetud 66 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2020-12-09T09:11:12+02:00
Tere,

Nagu näete, olete maandunud uue kujundusega foorumisse!

Uues foorumis saavad kasutajad lihtsamalt kujundada oma postitust ja selle värviliseks muuta. Lisaks - kaotasime üleslaetavatele failidele piirangud. Võite postitusele lisada kasvõi 10 pilti (mõne ürituse piltide puhul ehk vajalik).

Ootame tagasisidet kuidas uus kujundus tundub!

Foorum oli viimane suurem moodul, mis uut kujundust vajas. Üks väiksem asi veel on jäänud - gallup. Hetkel me aga ei tea kuhu see panna( äkki mänguruumi suurde saali?) ja kas seda üldse on vaja. Viimane gallup oli vist üle aasta tagasi ja puudust sellest eriti ei tunne.

Järgmine suurem projekt mida alustame on mänguruumi kujundamine - et se oleks mobiilis paremini kasutatav, et saaks mitu mängulauda korraga ette võtta ja neid suuremaks/väiksemaks muuta.
See projekt võtab aga vähemalt pool aastat aega.

Parimat,
Vint.ee Meeskond
MihkelNormak 2020-12-10T18:19:42+02:00
Uus kujundus on väga lahe! Mulle see igatahes meeldib.
Aare01 2020-12-15T14:51:37+02:00
Mulle kujundus meeldib, kuid foorum tundub kujunduse poolest veidi tühi. Võiksid olla veidi tumedamad triibud erinevate kasutajate postituste vahel ja ka foorumis erinevate teemade vahel, sest hetkel on need vaevumärgatavad.
MeikopVint.ee asutaja 2020-12-26T12:55:40+02:00
Võiksid olla veidi tumedamad triibud erinevate kasutajate postituste vahel - tänud tagasiside eest, tegin veidi tumedamaks!
BanWave 2020-12-27T06:29:02+02:00
kuda ma saan tsitseerida? kas kaldkirjas aint. enne sai kenasti aru kui kõnekeeld lõppes ära(kui said "like" vajutada ja tsitseerida)

aaga jah, kaldkirjas kah täitsa ok

tänud Tiit kõnekeelu eest kah(nii ootamatu oli seekord)   ⏪

enlightenedcool
BanWave 2020-12-27T06:42:50+02:00
siin võiks "editita" ka saada, PONI MAA JEŠŠŠ (?) 

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele