Missing

Loetud 57 kasutaja poolt

rabapalm 2021-01-03T19:56:20+02:00
Ikka sama reha!

Eelmisel aastal oli korduvalt juttu sellest, et kui teha ametlikud seeriavõistlused, siis peaks arvestama ajalist kattuvust!! Ehk siis- kõik alagab ikka otsast peale: kabesari ja Texas Holdem jooksevad ajaliselt kokku. Lükkaks siis Holdemit, näiteks, pool tundi edasi või kabe pool tundi varem- poleks ju keeruline. Variante teisigi, aga viimasel ajal ei viitsi vist kasutajad enam sõnagi võtta, sest lõpuks tehakse ikka kõik nii "nagu peab".  Mõttemängude saidil võiks siiski rohkem mõelda, ka korraldamise asjus! Hea uut mõtte-aastat kõigile!
ridge 2021-01-03T21:11:25+02:00
Mida sa vingud koguaeg.....
 
MeikopVint.ee asutaja 2021-01-03T23:21:39+02:00
Tänane vene kabe lõppes ilusti pokkeri ajaks. Ei saa ka mina sellest negatiivsusest aru.
AnniA 2021-01-04T00:45:29+02:00
Täna jooksis VIP turniiriga ka kokku ja ma suutsin VIP turniiri samal ajal ära võita ja mängida pokkeri turniiril :D Samas, kui minuga oli samas lauas ka teine VIP turniiri osaline, kes võitis samuti VIP turniiril. Saab küll mõlemat, pole probleemi :) Ja kui kabe enne ära lõppes, siis on väga hästi :)
rabapalm 2021-01-04T10:32:09+02:00
VIp-turniirid iseasi ja, kellelegi ei meeldi, kui venitama hakatakse kahte korraga mängides, mis praeguse süsteemiga juhtub tihti. Selle funktsionaalsusega, et saaks normaalselt mitu mängu korraga ette võtta, peaks küll tegelema.  Olen mänginud pokkerit 5-l laual korraga, näiteks. 
 Sedakorda on kattuvus 2 seeria puhul väga väike, sest ajakontroll ju 3+2- nii, et pole hullu jah. Mullu oli (rahvusvahelises) kabes 5+2, siis "jooksis" kõvasti sisse. Eks ma lootsin kabes 5+2 :) . 

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele