Mõttespordi olümpiaad 21/22 - koondtulemused

Loetud 34 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2022-04-05T17:37:36+03:00
Tere,

Kümnes mõttespordi olümpiaadi hooaeg on selleks korraks lõppenud. Võistlusel osales sellel aastal 988 õpilast 89-st koolist. 89 tähistab uut osalenud koolide rekordit! Enim osalejaid oli Tallinna Reaalkoolist - 76!

Samuti on hea meel tõdeda, et vaatamata laialdasele distantsõppele õppeaasta alguses leidsid paljud õpilased vint.ee iseseisvalt kodus olles üles. Loodetavasti saame sügiseks naasta tavalise koolielu juurde ja mõttespordi olümpiaadist saab taas osaleda koolimajadest.

Algkooli tulemused
Algkooli koondarvestuses võitis Lennart Reintam Tallinna Reaalkoolist, teise koha sai Lovelia Neimann Pelgulinna Gümnaasiumist ning kolmanda koha saavutas Lennart Lehto Tartu Kesklinna Koolist. On tähelepanuväärne, et ükski esikolmkust ei võitnud ühtegi ala vaid olid läbivalt tugevad kõigis alades!
Koolide arvestuses võiti Tallinna Reaalkool.

Põhikooli tulemused
Võitis Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist. Teise koha saavutas Mikk Kaarel Õim Tartu Kesklinna Koolist, kes saavutas alavõidu ka ristsõnade lahendamisel. Kolmandaks tuli Rondo Mikko Pärnu Mai koolist.
Koolide arvestuses võitis Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium.

Gümnaasiumi tulemused
Gümnaasiumi astmes läksid kaks esimest kohta Gustav Adolfi Gümnaasiumisse: võitjaks tuli Uku Gross ning teiseks Emil Laanemets. Kolmanda koha saavutas Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkoolist.
Koolide arvestuses võitis Saaremaa Gümnaasium.

Õnnitleme parimaid ning täname kõiki osalemast!
Ühtlasi soovin tänada ka Ants Soosõrvu, kes on aastaid seda võistlust koolides reklaaminud ning kes aitab auhindade kättetoimetamisega Tallinna koolides.

Nimelised medalid ja karikad toimetatakse koolidesse hiljemalt mai kuu jooksul!

Ilusat kevadet,
Marten Meikop
Mõttespordi olümpiaadi korraldaja


 

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele