Bismarcki reitingureform

Loetud 119 kasutaja poolt

simba 2012-09-29T18:57:46+03:00
mismoodi on võimalik selline asi,et sõber oli oma mängus enne viimast mängude vooru liider ja siis üks kasutaja läks mängust välja ja sõber sai -2 punni ja kes oli teisel kohal sel hetkel sai 50punni ja see kes välja läks, see -48(see on loogiline)??? tõesti see uus systeem imeb täielikult ja usun et väga paljude arust :)
artsan 2012-10-02T15:49:33+03:00
-40 tundub liiga palju.Parem oleks-20 ja võitjale +20 tundub et oleks realseem.Teine koht ju nagunii saab vähe kas siis + või -.
blufar 2012-10-09T19:23:03+03:00
No ei ole rahul selle reitingu formiga. Miks ainult on arvestatud 8 inimese arvamusega ,kuigi ka nende arvamused on erinevad. Kes on uue poolt ja kes vastu. Ebanormaalne süsteem on nüüd. Siin enamus mängivad,et reitingut natukenegi tõsta, aga kui ikka 50 punkti kaotad , selle asemel et kaotada -2 teeb ikka tigedaks küll. Tänane üks mäng lõppes, seis oli: 0 +2 ja -2 aga viimane kaotas 50 punkti. See on vale. Pange originaal arvestus tagasi. Arvan , et enamus nõustub minuga:)
Rika 2012-10-10T06:03:47+03:00
artsani ja blufiga nõus...jama süteem jh....
MeikopVint.ee asutaja 2012-10-10T08:40:54+03:00
Niipalju kui mina oma elus Bismarcki mänginud olen (enamasti 11 aastat tagasi Tiidu ja Jaanusega ühikas), siis alati on lugenud võit ja kaotus. Meie puhul tähendas 2. koht prügikasti väljaviimist ja 3. koht toa koristamist. Võitja viskas voodile pikali ja vaatas rahulolevana toimuvat pealt.

Mitte kedagi ei huvitanud, mis skooriga kohad jaotati, tähtis oli, et keegi võitis ja keegi kaotas. Sama süsteem on nüüd ka vindis - ükskõik, kas sa võidad +30 või +3 tulemusega, tähtis on et sa võidad. Tulemusega -2 on valus kaotada kuid selle-eest on tulemusega +2 ju magus võita?
Sama süsteem on ju kasutusel 4-kesi perekidnois - keegi võidab, keegi kaotab. Kedagi ei huvita, mitu kaarti sul kaotades kätte jäi.

Reeglid on võrdsed kõigi jaoks.

Lisaks - enam ei tule naeruväärseid reitinguid -2000 ja +4000. Vint.ee kõikides teistes mängudes on kasutusel reitingusüsteem, kus tugevamad võidavad reitingud tugevatelt. Nüüd on see süsteem ka Bismarckis.
riksman 2012-10-10T10:01:19+03:00
Mina olen nõus, et kõikjal sarnane süsteem. Kui sudokus kaotad nii et üks ruut jääb täitmata on tegu napi kaotusega, ega see siis võitu lahjemaks ei tee. Samamoodi kui males mängid terve mängu võrdselt ja lõpus teed rumala vea, ega see siis ei tähenda et peaksid kuidagi tugevama kaotuse kirja saama. Enne oli lihtsalt tugevamatel maru mõnus reitingut kasvatada, harjute ära ja kõik on ok.
raidop 2012-10-10T10:21:49+03:00
Ja ka mulle meeldib praegune süsteem rohkem.Mis te virisete, mängige mängu pärast ikka, mitte punktide.
blufar 2012-10-10T11:00:43+03:00
[i]postitas Meikop[/i]
Niipalju kui mina oma elus Bismarcki mänginud olen (enamasti 11 aastat tagasi Tiidu ja Jaanusega ühikas), siis alati on lugenud võit ja kaotus. Meie puhul tähendas 2. koht prügikasti väljaviimist ja 3. koht toa koristamist. Võitja viskas voodile pikali ja vaatas rahulolevana toimuvat pealt.

Mitte kedagi ei huvitanud, mis skooriga kohad jaotati, tähtis oli, et keegi võitis ja keegi kaotas. Sama süsteem on nüüd ka vindis - ükskõik, kas sa võidad +30 või +3 tulemusega, tähtis on et sa võidad. Tulemusega -2 on valus kaotada kuid selle-eest on tulemusega +2 ju magus võita?
Sama süsteem on ju kasutusel 4-kesi perekidnois - keegi võidab, keegi kaotab. Kedagi ei huvita, mitu kaarti sul kaotades kätte jäi.

Reeglid on võrdsed kõigi jaoks.

Lisaks - enam ei tule naeruväärseid reitinguid -2000 ja +4000. Vint.ee kõikides teistes mängudes on kasutusel reitingusüsteem, kus tugevamad võidavad reitingud tugevatelt. Nüüd on see süsteem ka Bismarckis.


Pole siin midagi võrdset. Kaotaja kaotab ikka liiga palju punkte ja alati võib ju , mis iganes süsteemi välja mõelda(kaotaja läheb õlle järgi või mis iganes. Originaal arvestus ikkagist parem. Ei seganud see kedagist kui kellelgi oli 3000 vai 4000 Punktid jäid ju ikka samaks, mis mängides korjasid või kaotasid. Kaks mängu mängid ja kaart ei jookse on pea 100 punkti läinud. Kus siin võrdsust näed?
Bismarck ikka rohkem õnne mäng..kõik oleneb kaartidest kuidas kätte jookseb.Pole siin nõrgemaid ega tugevamaid.
blufar 2012-10-10T11:02:34+03:00
[i]postitas raidop[/i]
Ja ka mulle meeldib praegune süsteem rohkem.Mis te virisete, mängige mängu pärast ikka, mitte punktide.

Ja sa ise ...käid ainult mängu pärast??
Miks ma ei usu seda hästi.
Siis võiks ju punktid üldse ära kaotada.
Rauing 2012-10-10T11:30:35+03:00
[i]postitas blufar[/i]
Pole siin midagi võrdset. Kaotaja kaotab ikka liiga palju punkte ja alati võib ju , mis iganes süsteemi välja mõelda(kaotaja läheb õlle järgi või mis iganes. Originaal arvestus ikkagist parem. Ei seganud see kedagist kui kellelgi oli 3000 vai 4000 Punktid jäid ju ikka samaks, mis mängides korjasid või kaotasid. Kaks mängu mängid ja kaart ei jookse on pea 100 punkti läinud. Kus siin võrdsust näed?
Bismarck ikka rohkem õnne mäng..kõik oleneb kaartidest kuidas kätte jookseb.Pole siin nõrgemaid ega tugevamaid.

kui tegu on õnnemänguga ja nõrgemaid ja tugevamaid ei ole, mis seda ratingut siis üldse vaadata.
Üks päev kaotad paarsada punkti, järgmine päev võidad sama palju tagasi.. Lõpuks loksub ikka kõik paika..
Ei näe ka antud juhul põhjust (sisukat argumenti), kuidas on tegu mänguga, mis vajaks erinevat ratingusüsteemi.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele