Mõttespordi viievõistluse MM 2014

Loetud 111 kasutaja poolt

fantunesTreener 2014-08-14T20:47:19+03:00
Nagu traditsiooniks saanud, toimuvad ka sel aastal augusti teises pooles rahvusvaheline mõttespordi olümpiaad ning selle raames viievõistluse MM (Pentamind World Championships). Ja nagu traditsiooniks saanud hoiab Vint huvilisi toimuvaga võimalikult operatiivselt kursis.
Eestist see aasta 5 võistlejat: Madli Mirme, värske renju juuniorite maailmameister Martin Hõbemägi, Jaanus Mae, Meelis Kuldkepp ning Andres Kuusk. Lisaks tiimi kapten Rain Teimann.
Meie programm päevade kaupa on järgnev.
Madli:
Aug 20: Lines of Action
Pineapple
Aug 21: Kamisado
Gomoku
Renju
Aug 22: Abalone
Hare and Tortoise
Aug 24: Agricola
Texas Holdem
Aug 25: Boku
Lost Cities

Martin:
Aug 17: Settlers
7 Card Stud
Aug 18: Carcassonne
5 Card Draw
Aug 19: Entropy
London Lowball
Aug 20: Lines of Action
Pineapple
Aug 21: Kamisado
Gomoku
Renju
Aug 22: Hare and Tortoise
Aug 24: Superfut
Texas Holdem
Aug 25: Boku
Lost Cities

Meelis:
Aug 17: Settlers
7 Card Stud
Aug 18: Carcassonne
5 card draw
Aug 19: Magic the Gathering
London Lowball
Aug 20: Pineapple
Aug 21: Omaha
Aug 22: Bridge
Aug 24: Superfut
Texas Holdem
Aug 25: Heads Up Holdem

Andres:
Aug 17: Chess 960
7 card Stud
Aug 18: Carcassonne
Twixt
Aug 19: Entropy
London Lowball
Aug 20: Lines of Action
Pineapple
Aug 21: Kamisado
Omaha
Aug 22: Hare and Tortoise
Aug 24: Superfut
Texas Holdem
Aug 25: Boku
Lost Cities

Jaanus hoiab oma programmi esialgu veel saladuses.

Ärasõit on juba ülehomme ning võistlused algavad pühapäeval. Elu on näidanud, et iga pöidlahoidja võrdub umbes ühe täiendava punktiga, nii et head kaasa elamist!
Tuul 2014-08-17T21:28:41+03:00
Tänaseid tulemusi:
Martin Asustajates 60 punkti (eestlastest parim)
Andres males 50 punkti
Jaanus Backgammonis 5 punkti
Õhtul mängivad kõik pokkerit.
kypsis 2014-08-17T22:23:48+03:00
Pihla poolt kaks pöialt ja üks punkt teie poole teele!
fantunesTreener 2014-08-18T17:52:09+03:00
Live tulemusi näeb:
http://www.pentamind.ee/index.php/live
driv4r 2014-08-19T01:14:52+03:00
Eks ikka edu ka minu poolt! ;)
Kus võistlused toimuvad üldse?
fantunesTreener 2014-08-19T01:33:34+03:00
Just siis kui üks läbikukkumine oli teisele järgnenud ja parim tulemus enne tänaõhtust pokkerit oli 65 punkti, sain ootamatult alavõidu ja 100 punkti 5 Card Draw pokkerist. Ja veel parem - Martin sai kolmanda koha, kogudes seega täna 190 punkti. Kolme hulka jõudis lisaks meile ka Dario ning otsustavaks saanud käes läksime kõik juba enne kaartide vahetust all-in. Martinil ässa paar, mul 2 paari (sõdurid ja üheksad), Dariol viite kolmik. Vahetasin ühe kaardi ja sain kolmanda 9 - puhas skill.
Juhib hetkel Matthew Hatthrell, kel alavõidud täna blokusest ning eilsest pokkerist, pluss teine koht continuost. Mind tõi pokker pildile tagasi ja võitlus jätkub.
Homme kavas kaks sessiooni entroopiat, kus oleks hädasti vähemalt esikolmiku kohta tarvis. Martin kabetab samal ajal backgammonit, Jaanus skipib sessiooni ja tutvustab superfuti. Õhtusel sessioonil teeme eestlaste kambale London Lowballis.
fantunesTreener 2014-08-19T01:35:41+03:00
Vastuseks driv4r-ile: võistlused toimuvad Jewish Community Centre'is Finchley Roadil. Mängupaik on ok, kuigi mulle isegi meeldis eelmine koht ULU paremini.
fantunesTreener 2014-08-19T23:07:29+03:00
See, et päevad ei ole vennad, kehtib pokkeris eriti hästi. Eile tuli esimene koht ja maksimaalsed 100 punkti, täna olin juba kolmveerand tunniga väljas ja kindlalt viimane. Naljakas on see, et teisena langes välja Jaanus ning kõik ülejäänud alles jätkavad võitlust.
Välja langesin käega, kus nelja kaardi pealt nupud sisse saades oli 7 kõrge (London Lowball), kuid viimased 3 kaarti tõid paraku kaks kuningat ning paardunud ässa.
Mõni sõna ka eilsest võidukast pokkerist. Mänguks 5 card draw. Esimene pöördepunkt oli, kui pärast untsu läinud algust(olin 700sest algstäkist maandunud 420 peale) anti kätte mast juba enne kaartide vahetust. Õnneks jõudsid minuni nii limp kui call ja sain suhteliselt väikese tõstega enamuse stäkist sisse. Callija otsustas ka mu all ini üle vaadata ja nii oligi triple up käes.
Teine murdepunkt oli finaallauas, kus olin üks short stäkkidest. Professionaalne agressiivne mängija ei vahetanud ühtegi kaarti ja pani mind jätkupanusega all ini. Õnneks meenus, et ta oli eelmine aasta täpselt sel viisil bluffinud ja callisin kahe väikse paariga maha. Vastane muckis minu karate vaatamata.
Otsustav käsi saabus 3 mängija finaalis, millest oli juttu eelmises postituses. Pokkeriprod võivad kommenteerida, kas minu all in järgnevas olukorras oli väga vale. Mul umbes 5000 ühikut, esimesel positsioonil oleval vastasel 3000, buttonil 6000. Anted 200. Agressiivne vastane betib 600, tõstan kahe paariga (JJ998) 1600 peale ja button - hea tight mängija - läheb all in. Esimene panustaja callib. Kui foldin, olen heads upis 3000 11000 vastu, kui callin ja kaotan, saan teise koha. Samas on nelipanustaja olnud seni väga tight ja nelipanustab esimest korda.
fantunesTreener 2014-08-19T23:21:12+03:00
Entroopia kolmanda koha ja 87 punktiga on mul nüüd kaks normaalset tulemust olemas ja hea õnne korral pole veel midagi kadunud. Tegelikult küll kuld ilmselt juba hakkab kadunud olema, kuna Matthew Hatthrell on kogunud juba 4 kulda ja ühe hõbeda ning 100, 100, 100, 94 ja 86 punkti. See on omajagu ootamatu, kuna varem pole ta medalit saanud. Seevastu kellelgi teasel pole kuigi hästi läinud ja seega medal pole lootusetu.
Entroopiast lootsin muidugi rohkemat kui 3. kohta (eelmise aastaga võrreldes läks 13 punkti kaduma), kuid lõpuks oli hea, et niigi läks. Vorm on ilmselgelt halvem kui eelmisel aastal ja praegu rohkem ei võimalda.
Homme kavas lines of action, millest vaja hea tulemus koguda, kuna see on mu viimane nn suur ala (teoreetiliselt veel ka küll pokkeri koondarvestus). Kui üldiselt on seni asjad kehvasti läinud, siis home saab kindlasti toimuma ka midagi positiivset - saabub Madli.
PS. Vaadake ka live tulemusi ja pilte www.pentamind.ee lehelt (London2014 leht).
fantunesTreener 2014-08-20T16:56:24+03:00
Lines of action algas paraku halvasti. Kaotasin juba teises voorus Alain Dekkerile ja 100 punkti lootused seega läinud. Kolmandas võitsin ühte favoriiti Tim Hebbesi ja hetkel 2 punkti kolmest. Tuleb ka kõik viimased partiid võita, siis veel lootust üle 90 punkti tulemusele. Madlil hetkel samuti 2 punkti, Martinil 1. Kohe võitlus jätkub.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele