Päevasudokude koondaja edetabel

Loetud 67 kasutaja poolt

riksman 2015-03-23T11:27:49+02:00
Tere!
Lahendasin taas päevakaid ning lõpuks pika ootamise peale õnnestus saada koondaeg kiirem 40 minutist. Aga kas see on ka isiklik rekord? Küsimusele aitaks vastata vastav edetabel. Varasemate tulemuste lihtsalt läbi klõpsimine ei ole ilmselt kuigi mõistlik tegevus :)
Koondaeg ise kui uuendus sai meeldiva üllatusena jube kiirelt tehtud ja ka siis sai seda mainitud, kuid arusaadavalt oli tookord põhirõhk uue mängu (Tuhat) käimasaamisel ja täiustamisel. Seega nüüd tõstatan selle idee uuesti.
Mulle endale tundub, et selle teostamine ei tohiks olla väga keeruline, aga ma pole ekspert, võin eksida. Teiseks pean ausalt tunnistama, et tõesti ei tea Vindi meeskonna jooksvat To-do listi ning kui see idee juba kuskile sinna paigutatud on, püüan kannatlik olla.
Igal juhul usun et ideel on toetust.

PS! Üks küsimus veel teadjamatele. Vindi sudokuaknas on "Päevasudokude edetabel kuude lõikes" samas kui Eesti meistrivõistlused olid sudokute lahendamises.
Iga kord sõna "sudoku" käändes kasutamisel mõtlen, kumb korrektsem on?


Parimat
riksman
raidop 2015-03-23T17:07:09+02:00
Jep,ka mulle oleks seda tabelit aeg-ajalt tarvis.Paides sai riksmaniga natuke arutatud selle üle ja kuna siis oli tõesti tuhat päevakorras,tundus mõistlik kohe Meikopit mitte suruda.Äkki nüüd on natuke rohkem vaba aega..
MeikopVint.ee asutaja 2015-03-23T17:11:39+02:00
Eraldi edetabelit ma selle jaoks teha ei taha.

Võiks panna äkki sinna samasse alla tabelisse ühe tulbana parimad ajad? Ma muidugi pean uurima, kui kallis see baasipäring olema saab. Kui koormab baasi liiga palju, panen iga kasutaja profiililehele selle.
riksman 2015-03-23T18:00:40+02:00
Profiili variant pole üldse paha. Ise pakuks ühe variandina välja ka koondaja rekordi panemise sinna samma kus on ülejäänud sudoku rekordid, aga võimalik, et seal tekitaks ressursimahukus sarnase probleemi.

riksman
MeikopVint.ee asutaja 2015-03-23T18:27:22+02:00
Muuseas riksman, sinu rekord pärineb päevast 05-08-2013
MeikopVint.ee asutaja 2015-03-23T18:51:42+02:00
Tehtud, profiilis näha.
riksman 2015-03-23T22:01:58+02:00
Ohoo, see oli küll üllatus. Ma ikka arvasin, et ma järjest kiiremaks läinud ja hetkel võiks see kõige parem aeg olla. Muidugi seal loeb üks ebaõnnestunud sudoku ja juba on aeg kõvasti kehvem.
Väga lahe, tänud!

PS!
raidop, see [i]dislike[/i] sinu postituses ei tähenda tegelikult et mõnele inimesele su postitus ei meeldi. Tahtsin toetuse eest [i]like[/i] panna, aga läks valele nupule ja enam tagasiteed polnud.

riksman
driv4r 2015-03-24T01:50:43+02:00
Väga kasulik uuendus! (y)

Ise olen veel ühele analoogsele uuendusele mõelnud, nimelt võiks olla ka üldiste rekordite koondaegade edetabel ehk siis, mis kellegi rekordite summa on. Loomulikult oleks seegi sarnaselt päevakate koondaegadele näha vaid siis, kui kõiki sudoku variante (ehk 14 erinevat) on lahendatud ja kuna rekorditesse saamiseks peab lahendama 10 sudokut ära, siis see käiks ka koondtabeli kohta vast (kõiki 14 peaks olema tehtud 10 korda).

Selline tabel võiks siis olla sudoku rekordite lehel, aga Vali tüüp dropdown menüüs võiks olla lisavalik nt: Koondaeg. Ja hea oleks, kui see koondaeg oleks ka profiilis olemas (nagu nüüd päevakate oma).
driv4r 2015-04-01T04:23:01+03:00
Nii, üle nädala on juba möödunud, kuid keegi pole vastanud.
Tahaks teada, kas taoline edetabel, nagu välja pakkusin, tuleb? ;)
raidop 2015-04-01T17:46:16+03:00
Mina isiklikult ei tunne vajadust,et see tabel siin olema peaks.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele