Mõttespordi olümpiaadi tulemused 2020/2021 Algkool

Kõikidel aladel osalenud õpilaste arv: 71
Koht Nimi Kool Koht turniiril Punktid Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Ristsõnad Kabe Male Gomoku Sudoku Ristsõnad
1. Mikk Kaarel Õim Tartu Kesklinna Kool 6 1 6 2 1 171 190 171 189 200 921
2. Henri Mugur Tallinna Reaalkool 2 15 18 4 8 190 155 141 177 170 833
3. Taavi Toompark Tallinna Reaalkool 8 13 2 24 9 166 158 188 138 168 818
4. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 12 11 4 8 49 156 161 177 171 85 750
5. Lovelia Neimann Pelgulinna Gümnaasium 18 20 49 16 11 132 141 77 151 150 651
6. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 5 94 42 7 7 172 24 91 174 173 634
7. Lennart Reintam Tallinna Reaalkool 28 4 65 23 19 109 179 58 139 130 615
8. Mihkel Normak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 85 73 1 20 2 35 41 190 144 187 597
9. Jakop Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 52 90 7 21 3 71 27 171 140 178 587
10. Jaagup Schnur Tallinna Reaalkool 74 33 37 10 6 46 101 105 160 173 585
11. Siimeon Vahter Kuressaare Gümnaasium 4 7 31 72 64 175 165 113 43 62 558
12. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium 29 43 60 32 18 109 84 66 122 132 513
13. Meelis Markus Kaasik Tallinna Reaalkool 49 18 101 15 37 75 147 13 152 108 495
14. Timur Reinsalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 47 25 47 26 63 79 125 77 136 63 480
15. Kaarel Mere Tallinna Nõmme Gümnaasium 20 152 26 45 51 130 - 126 91 84 431
16. Mirjam Järve Pelgulinna Gümnaasium 23 108 44 6 80 121 14 82 174 39 430
17. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 45 53 70 43 21 80 73 51 93 127 424
18. Oliver Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 34 - 27 35 61 101 - 125 105 64 395
19. Martin Pai Tallinna 32. Keskkool 111 - 28 27 26 15 - 124 135 116 390
20. Trevor Runo Rosenberg Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 60 96 67 30 27 61 23 55 130 115 384
21. Paul Johann Mere Tallinna Reaalkool 17 46 8 - - 132 82 170 - - 384
22. Karel-Mikk Kuuskme Tallinna Reaalkool 35 102 71 11 78 95 19 50 157 41 362
23. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 48 196 36 57 30 76 - 105 64 114 359
24. Roland Käär Parksepa Keskkool 36 123 51 62 20 95 2 76 58 127 358
25. Säde Lee Jürisson Saaremaa Ühisgümnaasium 63 117 63 36 29 60 7 59 102 114 342
26. Ragnar Aasa Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 41 84 35 46 90 88 33 107 88 25 341
27. Elizabeth Tamson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 11 - - 5 - 156 - - 174 - 330
28. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 70 80 80 53 22 50 35 36 70 127 318
29. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 50 - 72 34 56 74 - 48 115 77 314
30. Keijo Mohnja Surju Põhikool 73 44 56 79 60 46 83 69 37 68 303
31. Emil Sumre Tallinna Nõmme Gümnaasium 24 167 41 94 67 120 - 94 22 57 293
32. Kaspar Vares Jüri Gümnaasium 15 19 - - - 146 147 - - - 293
33. Lilli Pikkmets Lõpe Kool - 45 201 12 70 - 83 - 155 52 290
34. Elo-Mirtel Luik Pelgulinna Gümnaasium 56 40 66 82 82 66 89 58 35 38 286
35. Helena Karu Parksepa Keskkool 57 - 76 84 15 64 - 44 34 142 284
36. Tim Ilmar Tuvikene Nõo Põhikool 182 129 16 49 69 - - 150 81 52 283
37. Jasper Hani Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 153 148 57 56 12 - - 68 66 148 282
38. Riivo Jakobi Tartu Kivilinna Kool 31 76 24 - - 106 37 131 - - 274
39. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 136 125 61 39 38 - 1 63 100 106 270
40. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool 79 200 95 59 17 40 - 22 61 138 261
41. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 105 151 119 33 33 20 - - 120 110 250
42. Sten Kask Surju Põhikool 179 136 185 13 43 - - - 154 96 250
43. Elsbet Steinberg Tallinna Reaalkool - - 13 - 45 - - 154 - 95 249
44. Daniel Efraim Tallinna Reaalkool 266 16 84 87 84 - 155 33 27 29 244
45. Hannes Sõmer Emmaste Põhikool 131 133 54 52 46 - - 73 76 90 239
46. Lennart Lehto Tartu Kesklinna Kool 22 28 - - - 128 111 - - - 239
47. Andreas Ugam Emmaste Põhikool 38 210 68 91 59 91 - 53 24 70 238
48. Konrad Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 104 - 53 83 36 20 - 73 34 108 235
49. Kaspar Valk Tallinna Nõmme Gümnaasium 21 126 125 37 - 129 1 - 101 - 231
50. Karl Kristjan Reinholm Järveküla kool - 8 - 58 - - 164 - 64 - 228
51. Jaagup Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 140 88 113 51 32 - 29 6 79 111 225
52. Harri Pikkmets Lõpe Kool - 60 83 44 85 - 65 34 92 29 220
53. Tõnis Välli Gaia kool 42 138 109 68 58 87 - 9 51 71 218
54. Oskar Kirs Saaremaa Ühisgümnaasium 81 67 148 97 34 39 53 - 15 110 217
55. Ott-Kristjan Kadakas Emmaste Põhikool 114 101 111 65 24 13 19 8 55 121 216
56. Jonathan-Lukas Keedus Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 112 147 78 80 23 15 - 40 36 123 214
57. Mairin Palusoo Kuuste Kool 99 163 136 78 14 25 - - 37 144 206
58. Roger Jaamu Tallinna Kesklinna Põhikool 106 62 29 - - 19 64 122 - - 205
59. Robert Kuklev Tallinna Reaalkool 71 170 129 66 42 50 - - 55 99 204
60. Tõnis Kaasik Tallinna Reaalkool 251 - 102 48 35 - - 13 83 108 204
61. Karl Astel Tallinna Kesklinna Põhikool 27 41 - - - 115 88 - - - 203
62. Elisabeth Valdmann Jüri Gümnaasium 1 - - - - 200 - - - - 200
63. Natali Kulaga Parksepa Keskkool 67 - 168 - 16 54 - - - 142 196
64. Theodor Filipozzi Tallinna Reaalkool 119 115 77 29 - 8 9 41 132 - 190
65. Mirell Mercedes Vonder Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 1 - - - - 190 - 190
66. Hans-Georg Köösel Pärnu Mai kool - 2 - - - - 190 - - - 190
67. Kreete Meus Kuuste Kool 150 153 144 75 10 - - - 39 150 189
68. Marten Kadastik Tallinna Pääsküla Kool 167 144 73 86 31 - - 48 28 112 188
69. Hanna-Loore Ratut Lõpe Kool - 31 207 76 75 - 105 - 38 44 187
70. Dmitri Kuzmin Haabersti Vene Gümnaasium - - 3 - - - - 187 - - 187
71. Kärt-Getter Rest Võru Kreutzwaldi Kool - - - 3 - - - - 184 - 184
72. Ott Oskar Lehes Tartu Erakool - 3 - - - - 181 - - - 181
73. Karl Stefan Kivistik Jüri Gümnaasium 3 - - - - 181 - - - - 181
74. Markus Lepasaar Tallinna 32. Keskkool - - - - 4 - - - - 178 178
75. Oskar Sai Järveküla kool - 5 - - - - 178 - - - 178
76. Karl Miko Põdra Nõo Põhikool - - 85 19 - - - 30 147 - 177
77. Adeele Randver Tallinna Reaalkool - - - - 5 - - - - 177 177
78. Juhan Eerik Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 134 134 153 60 28 - - - 59 115 174
79. Märten Uljas Kärla Põhikool 19 106 89 - - 130 16 28 - - 174
80. Kristjan Lääne Püha Johannese kool - - 5 - - - - 174 - - 174
81. Eliise Kõrgessaar Keila kool 7 - - - - 170 - - - - 170
82. Tuule Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 175 118 120 63 39 - 6 - 57 105 168
83. Haakon Kuusler Püha Johannese kool - - 9 - - - - 167 - - 167
84. Aron Sild Tartu Variku Kool - 6 - - - - 166 - - - 166
85. Evert Rannamaa Jüri Gümnaasium 9 - - - - 165 - - - - 165
86. Tristan Joonas Pajusalu Jüri Gümnaasium 10 - - - - 165 - - - - 165
87. Elina Eenmäe Nõo Põhikool - - - 9 - - - - 164 - 164
88. Sergo Saard Jakob Westholmi Gümnaasium - - 10 - - - - 164 - - 164
89. Jasmine Äniline Tallinna Pääsküla Kool 44 - - - 53 82 - - - 81 163
90. Erik Kuznetsov Järveküla kool - 9 - - - - 162 - - - 162
91. Reijo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 55 - - 42 - 67 - - 94 - 161
92. Roomet Puusepp Tartu Erakool - 10 - - - - 161 - - - 161
93. Markus Harald Meidra Jüri Gümnaasium - 12 - - - - 158 - - - 158
94. Erik Tamleht Jüri Gümnaasium - 14 - - - - 157 - - - 157
95. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 88 149 110 69 62 34 - 8 50 64 156
96. Rico Mattis Reinhold Jakob Westholmi Gümnaasium - - 12 - - - - 155 - - 155
97. Romet Kell Viljandi Jakobsoni Kool 13 - - - - 155 - - - - 155
98. Markus Kask Saue Gümnaasium - - 11 - - - - 155 - - 155
99. Maksim Dotsenko Järveküla kool 267 17 - - - - 153 - - - 153
100. Oliver Viitmaa Viljandi Jakobsoni Kool 14 - - - - 153 - - - - 153
101. Lisete Ilves Võru Kreutzwaldi Kool - - - 14 - - - - 153 - 153
102. Kaspar Aviste Tallinna Reaalkool 108 52 62 - - 17 75 60 - - 152
103. Mattias Tanissaar Tallinna 32. Keskkool - - 15 - - - - 152 - - 152
104. Taaniel Sildre Püha Johannese kool - - 14 - - - - 152 - - 152
105. Marleen Desiree Geine Tallinna Reaalkool - - - 17 - - - - 150 - 150
106. Raheli Vahkal Tallinna 32. Keskkool - 165 127 18 - - - - 149 - 149
107. Maria Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool - - - - 13 - - - - 145 145
108. Andreas Gert Kütt Jakob Westholmi Gümnaasium - - 17 - - - - 141 - - 141
109. Isabella Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool - - - 22 - - - - 139 - 139
110. Robert Taaniel Ozols Järveküla kool - 21 - - - - 137 - - - 137
111. Frode Kuusk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 25 - - - - 136 - 136
112. Georg Schkiperov Tallinna Arte Gümnaasium - - 19 - - - - 135 - - 135
113. Ruben Vabarna Jakob Westholmi Gümnaasium - - 20 - - - - 135 - - 135
114. Harri Aldošin Võru Kreutzwaldi Kool 16 - - - - 134 - - - - 134
115. Lisette Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool - - - 28 - - - - 134 - 134
116. Reiko Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - - 21 - - - - 134 - - 134
117. Jesper Kond Saue Gümnaasium - - 22 - - - - 134 - - 134
118. Jakob Lind Tallinna Nõmme Gümnaasium 86 145 40 - - 35 - 97 - - 132
119. Eva Liisa Kaare Tallinna Pääsküla Kool - 22 - - - - 132 - - - 132
120. Hans Krister Kala Jakob Westholmi Gümnaasium - - 23 - - - - 132 - - 132
121. Sander Aavik Järveküla kool - 23 - - - - 130 - - - 130
122. Ramon Mägi Tallinna Toomkool - 24 - - - - 130 - - - 130
123. Ell Juhani Tallinna Mustamäe Gümnaasium - - 25 - - - - 128 - - 128
124. Rebecca Rankla Tallinna Reaalkool 109 - 106 41 - 16 - 11 99 - 126
125. Sonia Arapenko Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - - 31 - - - - 126 - 126
126. Pjotr Burtsev Avatud Kool 146 119 69 55 - - 5 52 67 - 124
127. Uku Laansalu Kärla Põhikool 30 184 100 - - 106 - 17 - - 123
128. Uku Vili Tallinna Reaalkool - 26 - - - - 123 - - - 123
129. Knut Samuel Kivi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 83 99 121 98 74 38 21 - 15 47 121
130. Helen Eltmaa Tallinna Arte Gümnaasium - - - - 25 - - - - 119 119
131. Taavi Tammaru Tallinna Nõmme Põhikool - - 30 - - - - 119 - - 119
132. Riho Palu Viljandi Jakobsoni Kool 25 - - - - 117 - - - - 117
133. Kaspar Toom Jüri Gümnaasium 26 - - - - 117 - - - - 117
134. Mark Lipp Järveküla kool - 27 - - - - 113 - - - 113
135. Brigitta Maiberg Jakob Westholmi Gümnaasium - - 32 - - - - 113 - - 113
136. Rand Johann Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 97 100 93 108 81 26 20 24 3 38 111
137. Eke Kaur Aavik Tallinna Nõmme Põhikool - - 33 - - - - 110 - - 110
138. Karoliina Karba Tartu Erakool - 29 - - - - 110 - - - 110
139. Madis Ivask Nõo Põhikool 61 132 123 - 73 61 - - - 48 109
140. Patrik Sebastian Karilaid Tallinna Kesklinna Põhikool - 30 - - - - 109 - - - 109
141. Lennart Kuningas Saue Gümnaasium - - 34 - - - - 109 - - 109
142. Andri Raidla Surju Põhikool 186 199 117 99 44 - - - 12 96 108
143. Artur Nõmmemaa Kuuste Kool 185 146 131 113 40 - - - - 105 105
144. Kristo Ohlo Tallinna Heleni Kool 33 - - - - 105 - - - - 105
145. Ksenia Varlamova Keila kool 32 - - - - 105 - - - - 105
146. Kren-Marten Krapp Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 32 181 - - - 104 - - - 104
147. Mia-Mirtel Koppel Jakob Westholmi Gümnaasium - - 38 - - - - 104 - - 104
148. Raiko Trei Kuressaare Gümnaasium 201 214 163 70 65 - - - 44 59 103
149. Henry Kivi Tallinna 32. Keskkool - - - 38 - - - - 101 - 101
150. Kaarel Liivsoo Tallinna Reaalkool 188 91 206 90 71 - 27 - 24 49 100
151. Mark Mihkelson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 40 - - - - 100 - 100
152. Kaur Peetrimägi Jakob Westholmi Gümnaasium - - 39 - - - - 100 - - 100
153. Martin Rannaste Tallinna Kesklinna Põhikool - 34 - - - - 100 - - - 100
154. Aaron Rajandu Kaarli kool - 35 - - - - 100 - - - 100
155. Rait Mart Kesküla Kärla Põhikool 46 135 97 - - 79 - 20 - - 99
156. Noora Nook Kuressaare Gümnaasium 66 - - 73 - 57 - - 42 - 99
157. Krisly Jõelain Tallinna 32. Keskkool - - - - 41 - - - - 99 99
158. Aleksander Lillepruun Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 36 - - - - 99 - - - 99
159. Madis Välli Gaia kool 149 130 55 92 110 - - 70 23 3 96
160. Mart Vaar Paikuse Põhikool - 37 - - - - 96 - - - 96
161. Mirko Münt Järveküla kool - 38 - - - - 96 - - - 96
162. Joakim Albert Tartu Kivilinna Kool 183 107 174 - 55 - 15 - - 80 95
163. Arthur Marti Animägi Tallinna Kesklinna Põhikool - 39 - - - - 95 - - - 95
164. Fred-Mattias Kosseson Viljandi Jakobsoni Kool 37 - - - - 94 - - - - 94
165. Taago Mairold Jacobi Tartu Kivilinna Kool 87 173 64 - - 34 - 59 - - 93
166. Stig Sebastian Lõokene Tallinna Kesklinna Põhikool 43 114 - - - 84 9 - - - 93
167. Laura Pukk Tallinna Reaalkool 115 160 130 89 68 12 - - 25 54 91
168. Ida Rannik Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 169 194 133 101 54 - - - 11 80 91
169. Daniel Väli Kärla Põhikool 51 208 99 - - 73 - 18 - - 91
170. Kevin Kurik Tallinna Pääsküla Kool 39 - - - - 90 - - - - 90
171. Rudolf Lubjak Emmaste Põhikool 139 159 146 117 47 - - - - 89 89
172. Joosep Konsen Saue Gümnaasium - - 43 - - - - 89 - - 89
173. Georg Kello Kiili Gümnaasium 40 - - - - 89 - - - - 89
174. Kalev Gustav Reindla Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 65 87 - - - 58 30 - - - 88
175. Kristjan Keinast Tallinna Reaalkool - - - - 48 - - - - 88 88
176. Roland Palomino Saaremaa Ühisgümnaasium 176 164 150 61 86 - - - 58 28 86
177. Mihkel Metsik Keila kool 261 - - 47 - - - - 86 - 86
178. Pert Koplimäe Kuressaare Gümnaasium - - - - 50 - - - - 85 85
179. Ruudi Seppel Pärnu Vanalinna Põhikool 194 65 172 121 87 - 56 - - 28 84
180. Karl-Erik Ahven Viimsi kool - 42 - - - - 84 - - - 84
181. Pärt Ruubel Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - - 52 - - - - 84 84
182. Toomas Tüür Pärnu Vanalinna Põhikool - 47 - - - - 82 - - - 82
183. Oskar Ensling Tallinna 32. Keskkool 156 - - 50 - - - - 81 - 81
184. Lisete Jakobson Jüri Gümnaasium - 48 - - - - 81 - - - 81
185. Nikita Jarts Haabersti Vene Gümnaasium - 49 - - - - 81 - - - 81
186. Gregori Allikas Laagri kool - - 45 - - - - 79 - - 79
187. Sofia Dukova Tallinna Kuristiku Gümnaasium - 50 - - - - 79 - - - 79
188. Uku Peeter Peedu Kahtla Lasteaed-Põhikool 68 - - 88 - 52 - - 26 - 78
189. Karol Kivi Jakob Westholmi Gümnaasium - - 46 - - - - 78 - - 78
190. Marten Paukku Märjamaa Gümnaasium 82 74 - - - 39 38 - - - 77
191. Hella Mia Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - 48 - - - - 77 - - 77
192. Otto Linke Audru kool - 51 - - - - 77 - - - 77
193. Markus-Robin Vahtrik Tallinna Reaalkool - - 50 - - - - 77 - - 77
194. Ekke Sahva Jakob Westholmi Gümnaasium - - 52 - - - - 75 - - 75
195. Eva-Lotta Hertmann Laagri kool - 54 - - - - 73 - - - 73
196. Frederik Kaldoja Tallinna Reaalkool - 55 - - - - 73 - - - 73
197. Stella Jurs Kuuste Kool 166 166 159 112 57 - - - - 71 71
198. Kris Kesküla Tallinna Arte Gümnaasium 69 111 - - 106 52 12 - - 7 71
199. Sander Laks Märjamaa Gümnaasium 75 92 - - - 46 25 - - - 71
200. Serafin Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 92 - 184 74 - 30 - - 41 - 71
201. Ian Fokin Avatud Kool 95 142 134 71 - 27 - - 43 - 70
202. Merily Väster Põltsamaa Ühisgümnaasium - 56 - - - - 70 - - - 70
203. Joosep Vares Jüri Gümnaasium 53 178 - - - 70 - - - - 70
204. Mihhail  Tšubarev Tallinna 53. Keskkool - 57 - - - - 69 - - - 69
205. Monika Miido Tallinna Arte Gümnaasium 160 137 151 104 66 - - - 9 59 68
206. Anna Fjodorova Tallinna Reaalkool - - - 67 100 - - - 54 14 68
207. Oskar Vares Jüri Gümnaasium 54 - - - - 68 - - - - 68
208. Elaisa Reinhold Tartu Kivilinna Kool - 58 - - - - 68 - - - 68
209. Elisabeth Kruusla Tartu Kivilinna Kool - - - 54 - - - - 68 - 68
210. uku pärnamets Püha Johannese kool - - 59 - - - - 67 - - 67
211. Liisi Soodla Tallinna Kivimäe Põhikool - - 58 - - - - 67 - - 67
212. Mariuse Jõeorg Tallinna Kesklinna Põhikool - 59 - - - - 67 - - - 67
213. Lukas Kojus Pärnu Mai kool - 61 - - - - 64 - - - 64
214. Amelia Kosõhh Tallinna 53. Keskkool 58 - - - - 63 - - - - 63
215. Kirill Ermakov Keila kool 59 - - - - 62 - - - - 62
216. Romet Maar Pelgulinna Gümnaasium 125 172 209 64 - 4 - - 56 - 60
217. Liisi - Marii Mürk Kolga Kool 62 - - - - 60 - - - - 60
218. Grete-Marie Türk Palupera Põhikool 64 - - - - 60 - - - - 60
219. Ralf Pruul Emmaste Põhikool 161 168 74 123 103 - - 48 - 11 59
220. Johannes Ots Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 63 - - - - 59 - - - 59
221. Kaspar Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 64 - - - - 58 - - - 58
222. Markus Lars Murakas Tallinna Nõmme Gümnaasium 152 - 107 95 91 - - 11 20 25 56
223. Raul Fiorenza Avatud Kool 230 82 94 - - - 34 22 - - 56
224. Janmar Kõrva Tallinna Nõmme Gümnaasium 118 - 103 85 - 9 - 13 33 - 55
225. Hugo Kipp Tallinna Kesklinna Põhikool - 66 - - - - 55 - - - 55
226. Jan-Erik Jakobson Jüri Gümnaasium - 68 - - - - 53 - - - 53
227. Ottomar Teder Tartu Erakool - 69 - - - - 52 - - - 52
228. Aleksandr  Teliman Tallinna 53. Keskkool - 70 - - - - 51 - - - 51
229. Karolina Uusküla Tallinna Reaalkool - - - - 72 - - - - 49 49
230. Kreete Liisa Kangur Lõpe Kool 236 - - 77 102 - - - 37 11 48
231. Oskar Tumm Tallinna Heleni Kool 72 - - - - 48 - - - - 48
232. Karla Pikkmets Lõpe Kool 259 89 194 102 105 - 28 - 10 9 47
233. Krete Riin Reinholm Järveküla kool - 71 - - - - 47 - - - 47
234. Henri Luha Alavere Põhikool - - 75 - - - - 47 - - 47
235. Braian Tsirk Parksepa Keskkool 101 - 108 - 101 23 - 10 - 13 46
236. Rasmus Matiisen Kiili Gümnaasium 76 - - - - 45 - - - - 45
237. Iti Piht Saaremaa Ühisgümnaasium 260 205 182 109 77 - - - 2 42 44
238. Morris Pikkmets Lõpe Kool - 77 - 107 - - 37 - 6 - 43
239. Annimari Viilup Laagri kool - 72 - - - - 43 - - - 43
240. Ott Oskar Olesk Tallinna 32. Keskkool 77 - - - - 43 - - - - 43
241. Holger Jakob Kundla Tallinna Reaalkool 204 219 169 116 76 - - - - 42 42
242. Kaisa Kindlam Saaremaa Ühisgümnaasium 231 187 189 110 79 - - - 1 40 41
243. Maarja Türk Palupera Põhikool 78 - - - - 41 - - - - 41
244. Kaur Kristjan Meikop Tartu Kesklinna Kool 80 169 175 118 - 40 - - - - 40
245. Robert Seppar Tallinna Saksa Gümnaasium - - - 96 94 - - - 18 22 40
246. Hugo Lige Emmaste Põhikool 107 215 98 - - 18 - 20 - - 38
247. Hugo Mängel Tallinna Reaalkool 246 - - 100 89 - - - 12 26 38
248. Gregor Ööpik Järveküla kool - 75 - - - - 38 - - - 38
249. Markus Karus Saue Gümnaasium - - 79 - - - - 37 - - 37
250. Ello Põldma Nõo Põhikool 174 154 197 120 83 - - - - 36 36
251. Tuule Veidenbaum Nõo Põhikool - - 138 81 - - - - 36 - 36
252. Arti Rosenberg Tallinna 32. Keskkool 84 - - - - 36 - - - - 36
253. Bianka Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium - - 81 - - - - 36 - - 36
254. Ilja Lukaševitš Tallinna 53. Keskkool - 78 - - - - 36 - - - 36
255. Henry Reiljan Tallinna Reaalkool - 79 - - - - 36 - - - 36
256. Andreas Laurberg Jüri Gümnaasium - 81 - - - - 35 - - - 35
257. Stella Reisel Jakob Westholmi Gümnaasium - - 82 - - - - 35 - - 35
258. Tormi Villiam Kütt Tallinna Reaalkool - - - 103 92 - - - 10 24 34
259. Ruudi Reinumägi Põltsamaa Ühisgümnaasium - 83 - - - - 34 - - - 34
260. Matias Kosemets Kolga Kool 103 - 104 - - 21 - 12 - - 33
261. Armin Kaas Lõpe Kool 257 93 - 106 - - 25 - 7 - 32
262. Sander Vallik Kahtla Lasteaed-Põhikool 89 - - - - 32 - - - - 32
263. Kaila Mätas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 85 - - - - 32 - - - 32
264. Sara Väljan Võru Kreutzwaldi Kool 90 - - - - 31 - - - - 31
265. Mirko Reinhold Järveküla kool - 86 - - - - 31 - - - 31
266. Patrick Treial Tallinna Heleni Kool 91 - - - - 30 - - - - 30
267. Luka Korvašov Püha Johannese kool - - 86 - - - - 30 - - 30
268. Mirtel Krusemann Jakob Westholmi Gümnaasium - - 87 - - - - 29 - - 29
269. Uko Juhan Laur Püha Johannese kool - - 88 - - - - 28 - - 28
270. Marten Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 93 - - - - 28 - - - - 28
271. Eva Zubtšuk Tallinna 53. Keskkool 94 - - - - 28 - - - - 28
272. Ketlin kaal Tallinna Arte Gümnaasium - - - - 88 - - - - 28 28
273. Mihkel Luurmees Jakob Westholmi Gümnaasium - 190 90 - - - - 27 - - 27
274. Rando Rander Tallinna Arte Gümnaasium 96 - - - - 27 - - - - 27
275. Ekke Taul Jakob Westholmi Gümnaasium - - 91 - - - - 26 - - 26
276. Alexandra Olivia Hanson Tallinna 32. Keskkool 98 - 128 - - 25 - - - - 25
277. Robert Karin Saue Gümnaasium - - 92 - - - - 25 - - 25
278. Johannes Teekel Võru Kreutzwaldi Kool 100 - - - - 24 - - - - 24
279. Albert Reinman Tallinna Reaalkool - 95 - - - - 24 - - - 24
280. Annaliis Valtin Emmaste Põhikool 268 217 210 - 93 - - - - 23 23
281. Harry Kabral Tallinna Heleni Kool 102 - - - - 23 - - - - 23
282. Kaspar Oks Tallinna Arte Gümnaasium 195 150 - 124 95 - - - - 22 22
283. Joshua Heino Reynolds Palupera Põhikool 187 98 - - - - 22 - - - 22
284. Oliver Inno Tallinna Reaalkool - - - 93 - - - - 22 - 22
285. Henri Lõhmus Jüri Gümnaasium - 97 - - - - 22 - - - 22
286. Karl Johannes Kikas Emmaste Põhikool 215 171 183 119 96 - - - - 21 21
287. Andreas Paigalik Saue Gümnaasium - - 96 - - - - 21 - - 21
288. Vanessa Kaasik Kuressaare Gümnaasium - - - - 97 - - - - 19 19
289. Kiur Kristjan Pero Jüri Gümnaasium - 103 - - - - 18 - - - 18
290. Valter Erik Pärnsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium 216 202 - - 98 - - - - 17 17
291. Riko Jakobson Põltsamaa Ühisgümnaasium - 104 - - - - 17 - - - 17
292. Bärbel Aasla Tallinna Arte Gümnaasium 214 201 135 126 99 - - - - 16 16
293. Ott Keerutaja Parksepa Keskkool 110 - 139 - - 16 - - - - 16
294. Crystal-Eliis Krapp Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 105 - - - - 16 - - - 16
295. Mirell Merivee Tallinna 32. Keskkool 113 - - - - 14 - - - - 14
296. Erik Leemet Kärla Põhikool 116 127 116 - - 11 - 2 - - 13
297. Oskar Pihl Tallinna Reaalkool - 110 - - - - 13 - - - 13
298. Richard Oliver Allmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 109 - - - - 13 - - - 13
299. Nele Toompalu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 112 - - - - 12 - - - 12
300. Sofia Härm Tallinna Kivimäe Põhikool - - 105 - - - - 12 - - 12
301. Janis Martin Mežulis Emmaste Põhikool 178 158 145 122 104 - - - - 10 10
302. Harriet Einsalu Tallinna 32. Keskkool 117 - - - - 10 - - - - 10
303. Tristan Tormi Tuul Laagri kool - 113 - - - - 10 - - - 10
304. Sofia-Viktoria Pantelejeva Tartu Kivilinna Kool 120 - - - - 8 - - - - 8
305. Arete Jaagus Tallinna 32. Keskkool - - - 105 - - - - 7 - 7
306. Kristjan Sturm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 116 - - - - 7 - - - 7
307. Patric Orvandi Tallinna 32. Keskkool 165 - 112 - - - - 6 - - 6
308. Kerdo Murde Parksepa Keskkool 203 - 204 - 107 - - - - 6 6
309. Gerrit Veesaar Võru Kreutzwaldi Kool 121 - - - - 6 - - - - 6
310. Kerstin Kalda Võru Kreutzwaldi Kool 122 - - - - 6 - - - - 6
311. Kevin Mandel Tartu Kivilinna Kool 123 - - - - 5 - - - - 5
312. Mart Linke Audru kool - 120 - - - - 5 - - - 5
313. Steven Halop Tallinna Arte Gümnaasium 248 - - - 108 - - - - 5 5
314. Kirke Helen Suur Tallinna Arte Gümnaasium 141 128 - - 109 - - - - 4 4
315. Karl Mihkel Kesküla Kärla Põhikool 124 - 141 - - 4 - - - - 4
316. Aron Sarapu Jüri Gümnaasium - 121 - - - - 4 - - - 4
317. Remi Rubin Surju Põhikool 126 197 158 - - 3 - - - - 3
318. Marie Raudsepp Nõo Põhikool - 122 - - - - 3 - - - 3
319. Theodor Sulg Saue Gümnaasium - - 114 - - - - 3 - - 3
320. Nita Tamm Saue Gümnaasium - - 115 - - - - 3 - - 3
321. Annamai Laansoo Kuressaare Gümnaasium 127 - - - - 2 - - - - 2
322. Sandra Aasma Jüri Gümnaasium - 124 - - - - 2 - - - 2
323. Rene Milbach Tallinna 32. Keskkool 128 - - - - 2 - - - - 2
324. Villem Võigemast Märjamaa Gümnaasium 130 179 - - - 1 - - - - 1
325. Daniel Kaarma Pärnu Vanalinna Põhikool 129 - - - - 1 - - - - 1
326. Maxim Maloverjan Avatud Kool 173 209 195 128 - - - - - - 0
327. Karl Nikolai Meibaum Surju Põhikool 223 - 203 114 - - - - - - 0
328. Dominik Leonard Käro Tallinna 32. Keskkool 163 - 143 - - - - - - - 0
329. Romek Niilo Parksepa Keskkool 262 207 132 - - - - - - - 0
330. Mattias Pildre Kärla Põhikool 170 - 154 - - - - - - - 0
331. Rico Ruusalep Tallinna 32. Keskkool 157 - 162 - - - - - - - 0
332. Mariel Moks Kolga Kool 190 - 149 - - - - - - - 0
333. Karel Tiirik Kärla Põhikool 193 - 166 - - - - - - - 0
334. Reijo Remmel Kärla Põhikool 199 - 164 - - - - - - - 0
335. Marten Johan Toomits Tallinna Arte Gümnaasium 220 - 200 125 - - - - - - 0
336. Derek Viljaste Tallinna Reaalkool 217 156 - - - - - - - - 0
337. Katariina Pajumägi Tartu Kivilinna Kool 224 - 157 - - - - - - - 0
338. Hannelora Asi Parksepa Keskkool 241 - 156 - - - - - - - 0
339. Kristofer Juur Nõo Põhikool 249 - 161 - - - - - - - 0
340. Taavi Eerme Saue Gümnaasium - - 118 - - - - - - - 0
341. Gertrud Saarlaid Kuressaare Gümnaasium - - - 111 - - - - - - 0
342. Kate Paukson Tallinna Heleni Kool 132 - - - - - - - - - 0
343. Romel Rohtmets Võru Kreutzwaldi Kool 133 - - - - - - - - - 0
344. Kirke Kuusk Kuressaare Gümnaasium - - - 115 - - - - - - 0
345. Gregor Oriehov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 131 - - - - - - - - 0
346. Nelli Kasuk Viljandi Jakobsoni Kool 135 - - - - - - - - - 0
347. Mirell Maria Pappel Jakob Westholmi Gümnaasium - - 124 - - - - - - - 0
348. Rome Salumäe Kuressaare Gümnaasium - - 122 - - - - - - - 0
349. Anna-Maria Pantelejeva Tartu Kivilinna Kool 218 175 - - - - - - - - 0
350. Rasmus Vaikmets Võru Kreutzwaldi Kool 137 - - - - - - - - - 0
351. Marita Kuhi Tallinna 32. Keskkool - - 126 - - - - - - - 0
352. Kaspar Jano Keila kool 138 - - - - - - - - - 0
353. Matten Kilk Alavere Põhikool 211 - 193 - - - - - - - 0
354. Aleks Sai Kuressaare Gümnaasium 142 - - - - - - - - - 0
355. David Žilkin Tallinna 53. Keskkool 143 - - - - - - - - - 0
356. Otto Väli Kuressaare Gümnaasium 144 - - - - - - - - - 0
357. Marten Millert Saue Gümnaasium - - 137 - - - - - - - 0
358. Maria Reinhold Järveküla kool - 139 - - - - - - - - 0
359. Pearu Sepp Tallinna 32. Keskkool 145 - - - - - - - - - 0
360. Florian Aav Tallinna Reaalkool 222 191 - - - - - - - - 0
361. Ago Tähepõld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 140 - - - - - - - - 0
362. Roosi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 140 - - - - - - - 0
363. Janette Ilves Tallinna Arte Gümnaasium 233 - - 127 - - - - - - 0
364. Ilja Pareiko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium - 141 - - - - - - - - 0
365. Jaagup Raivo Saue Gümnaasium - - 142 - - - - - - - 0
366. Malika Gasimova Keila kool 148 - - - - - - - - - 0
367. Kermo Raud Palupera Põhikool 147 - - - - - - - - - 0
368. Aleksandra Tralla Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 143 - - - - - - - - 0
369. Aureelia Metsaluik Saue Gümnaasium - - 147 - - - - - - - 0
370. Meribel Saat Kuressaare Gümnaasium 151 - - - - - - - - - 0
371. Emma Nora Põldre Tallinna 32. Keskkool 154 - - - - - - - - - 0
372. Viktoria Netšajeva Tallinna 53. Keskkool 155 - - - - - - - - - 0
373. Kertu Annimäe Viimsi kool 158 - - - - - - - - - 0
374. Greete Kivistik Jüri Gümnaasium 159 - - - - - - - - - 0
375. Karl-Gustav Jõevere Kuressaare Gümnaasium - - 152 - - - - - - - 0
376. Marlon Martma Tallinna Reaalkool 162 - - - - - - - - - 0
377. Maksim Jaksen Tallinna 53. Keskkool - 155 - - - - - - - - 0
378. Loore Saar Tallinna Reaalkool 164 - - - - - - - - - 0
379. Romet Jaakson Emmaste Põhikool 245 - 171 - - - - - - - 0
380. Meleri Laurits Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 157 - - - - - - - - 0
381. Alexander Šaršov Tallinna 32. Keskkool - - 155 - - - - - - - 0
382. Kerli Mägi Surju Põhikool - 211 188 - - - - - - - 0
383. Emiilia Kuuskmann Jüri Gümnaasium - 161 - - - - - - - - 0
384. Rasmus Gutman Kuressaare Gümnaasium 168 - - - - - - - - - 0
385. Johan Kristofer Kaasik Kahtla Lasteaed-Põhikool - 162 - - - - - - - - 0
386. Merili Tasso Parksepa Keskkool 243 - 177 - - - - - - - 0
387. Marcus-Andreas Tamm Tallinna 32. Keskkool 171 - - - - - - - - - 0
388. Sille Kriis Palupera Põhikool 172 - - - - - - - - - 0
389. Mette-Riin Rootalu Saue Gümnaasium - - 160 - - - - - - - 0
390. Joosep Putting Keila kool 177 - - - - - - - - - 0
391. Priit Tiitma Kuressaare Gümnaasium 180 - - - - - - - - - 0
392. Andre Milbach Tallinna 32. Keskkool 181 - - - - - - - - - 0
393. Gregor Kiider Kuressaare Gümnaasium - - 165 - - - - - - - 0
394. Rolf Kerson Tallinna Heleni Kool 184 - - - - - - - - - 0
395. Ellen Rõuk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 264 198 - - - - - - - - 0
396. Jasper Pärgma Tallinna Heleni Kool 189 - - - - - - - - - 0
397. Romet Lehiste Kärla Põhikool 244 - 205 - - - - - - - 0
398. Karmen Terreping Emmaste Põhikool 247 - 208 - - - - - - - 0
399. Karl Paju Tallinna 32. Keskkool 250 218 - - - - - - - - 0
400. Martti Vaher Tallinna 32. Keskkool 192 - - - - - - - - - 0
401. Isabel Eendla Keila kool 191 - - - - - - - - - 0
402. Robert Kutsar Keila kool 255 216 - - - - - - - - 0
403. Greteliis Piirisild Parksepa Keskkool 263 213 - - - - - - - - 0
404. Hendri Januškevitš Võru Kreutzwaldi Kool 196 - - - - - - - - - 0
405. Loore Rand Kuressaare Gümnaasium 197 - - - - - - - - - 0
406. Kelli Rennu Keila kool 198 - - - - - - - - - 0
407. Christjan Drevor Udu Viljandi Jakobsoni Kool 200 - - - - - - - - - 0
408. Tristan Tammik Võru Kreutzwaldi Kool 202 - - - - - - - - - 0
409. Robin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 205 - - - - - - - - - 0
410. Aron Üksaeg Tallinna 32. Keskkool 206 - - - - - - - - - 0
411. Kert Hüvato Võru Kreutzwaldi Kool 207 - - - - - - - - - 0
412. Remi Tutt Viljandi Jakobsoni Kool 208 - - - - - - - - - 0
413. Helen Prei Kuressaare Gümnaasium 209 - - - - - - - - - 0
414. Berit Satsi Tallinna Pääsküla Kool 210 - - - - - - - - - 0
415. Kristelle Ivask Saue Gümnaasium - - 167 - - - - - - - 0
416. Marten Rebane Järveküla kool - 174 - - - - - - - - 0
417. Cristlyn-Elisabeth Spiegel Keila kool 212 - - - - - - - - - 0
418. Randel Prangli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 176 - - - - - - - - 0
419. Tobias Eensaar Püha Johannese kool - - 170 - - - - - - - 0
420. Oliver Juus Tartu Kivilinna Kool 213 - - - - - - - - - 0
421. Rasmus Viks Põltsamaa Ühisgümnaasium - 177 - - - - - - - - 0
422. Mihkel Auleid Jakob Westholmi Gümnaasium - - 173 - - - - - - - 0
423. Alari Koitla Palupera Põhikool - 180 - - - - - - - - 0
424. Jarek Jagomägi Tartu Kesklinna Kool - 181 - - - - - - - - 0
425. Matvei Chizh Avatud Kool - 182 - - - - - - - - 0
426. Jakob Eelsaar Laagri kool - 183 - - - - - - - - 0
427. Marc Joosep Viibur Püha Johannese kool - - 176 - - - - - - - 0
428. Maksim  Koroljov Tallinna 53. Keskkool - 186 - - - - - - - - 0
429. Paul Šeripov Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 185 - - - - - - - - 0
430. Mihkel Evert Põltsamaa Ühisgümnaasium - 188 - - - - - - - - 0
431. Lennart Mällo Tallinna Reaalkool - 189 - - - - - - - - 0
432. Anna Aarma Tallinna Heleni Kool 219 - - - - - - - - - 0
433. Leon Stahl Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 192 - - - - - - - - 0
434. Tristan Puri Saue Gümnaasium - - 178 - - - - - - - 0
435. Georg Rätsep Põltsamaa Ühisgümnaasium - 193 - - - - - - - - 0
436. Ranet Rander Tallinna Arte Gümnaasium 221 - - - - - - - - - 0
437. Andre Pillerpau Tallinna Kivimäe Põhikool - - 179 - - - - - - - 0
438. Stefan Kononov Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 195 - - - - - - - - 0
439. Kevin Kenk Parksepa Keskkool - - 180 - - - - - - - 0
440. Grethe Vospert Saue Gümnaasium - - 186 - - - - - - - 0
441. Kris Dellmann Võru Kreutzwaldi Kool 225 - - - - - - - - - 0
442. Mattias Blumkvist Keila kool 226 - - - - - - - - - 0
443. Karl Hendrik Havik Viljandi Jakobsoni Kool 227 - - - - - - - - - 0
444. Kervin Mõttus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 228 - - - - - - - - - 0
445. Darja Tsõbulskaja Saue Gümnaasium - - 187 - - - - - - - 0
446. Marii Laur Keila kool 229 - - - - - - - - - 0
447. Villem Villak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 203 - - - - - - - - 0
448. Kert Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool 232 - - - - - - - - - 0
449. Markus Põder Saue Gümnaasium - - 190 - - - - - - - 0
450. Andero Lutter Põltsamaa Ühisgümnaasium - 204 - - - - - - - - 0
451. Shedrach Jesuferanmi Olulade Tallinna Arte Gümnaasium - - 191 - - - - - - - 0
452. Amanda Metsalu Kuressaare Gümnaasium - - 192 - - - - - - - 0
453. Kristofer Sõrmus Võru Kreutzwaldi Kool - 206 - - - - - - - - 0
454. Henry Utt Saue Gümnaasium - - 196 - - - - - - - 0
455. Miko Sarv Püha Johannese kool - - 198 - - - - - - - 0
456. Sandra Rondo Saue Gümnaasium - - 199 - - - - - - - 0
457. Sten Lessel Tallinna Arte Gümnaasium 234 - - - - - - - - - 0
458. Arabella Aus Kuressaare Gümnaasium 235 - - - - - - - - - 0
459. Kristella Hurm Saue Gümnaasium - - 202 - - - - - - - 0
460. Taaniel Tõnnis Põltsamaa Ühisgümnaasium - 212 - - - - - - - - 0
461. Robin Öpik Nõo Põhikool 237 - - - - - - - - - 0
462. Kristofer Timpman Viljandi Jakobsoni Kool 238 - - - - - - - - - 0
463. Kristofer Andreas Tallinna Arte Gümnaasium 239 - - - - - - - - - 0
464. Sten Darren Prükk Võru Kreutzwaldi Kool 240 - - - - - - - - - 0
465. Miia kaasik Tallinna Reaalkool 242 - - - - - - - - - 0
466. Katreen Sepp Kuressaare Gümnaasium 252 - - - - - - - - - 0
467. Kersine Todurov Parksepa Keskkool 253 - - - - - - - - - 0
468. Kristella Raud Palupera Põhikool 254 - - - - - - - - - 0
469. Oliver Talts Kolga Kool 256 - - - - - - - - - 0
470. Randon Sülla Viljandi Jakobsoni Kool 258 - - - - - - - - - 0
471. Georg Aleksander Meibaum Surju Põhikool 265 - - - - - - - - - 0
472. Kevin Paar Emmaste Põhikool 269 - - - - - - - - - 0

Koolide tulemused:

*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 3346 37
2. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 2389 22
3. Tallinna Pääsküla Kool 2049 14
4. Nõo Põhikool 1483 10
5. Tallinna Nõmme Gümnaasium 1482 9
6. Tartu Kesklinna Kool 1470 5
7. Pelgulinna Gümnaasium 1427 4
8. Tallinna 32. Keskkool 1008 28
9. Jüri Gümnaasium 1004 19
10. Parksepa Keskkool 900 12
11. Kuressaare Gümnaasium 864 21
12. Järveküla kool 858 13
13. Emmaste Põhikool 841 12
14. Tallinna Kesklinna Põhikool 807 9
15. Lõpe Kool 792 7
16. Saaremaa Ühisgümnaasium 730 5
17. Jakob Westholmi Gümnaasium 727 17
18. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 682 11
19. Surju Põhikool 664 7
20. Tartu Kivilinna Kool 598 10
21. Püha Johannese kool 590 9
22. Kuuste Kool 571 4
23. Tallinna Saksa Gümnaasium 553 2
24. Võru Kreutzwaldi Kool 526 15
25. Saue Gümnaasium 524 22
26. Viljandi Jakobsoni Kool 519 12
27. Tartu Erakool 504 4
28. Kärla Põhikool 500 10
29. Keila kool 423 13
30. Tallinna Arte Gümnaasium 421 16
31. Tallinna Nõmme Põhikool 363 3
32. Gaia kool 314 2
33. Pärnu Vanalinna Põhikool 312 4
34. Kahtla Lasteaed-Põhikool 299 6
35. Haabersti Vene Gümnaasium 268 2
36. Pärnu Mai kool 254 2
37. Avatud Kool 250 5
38. Tallinna 53. Keskkool 247 9
39. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 237 5
40. Tallinna Heleni Kool 206 8
41. Laagri kool 205 5
42. Tartu Variku Kool 166 1
43. Märjamaa Gümnaasium 149 3
44. Põltsamaa Ühisgümnaasium 140 10
45. Kiili Gümnaasium 134 2
46. Tallinna Toomkool 130 1
47. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 128 1
48. Palupera Põhikool 123 7
49. Kaarli kool 100 1
50. Paikuse Põhikool 96 1
51. Kolga Kool 93 4
52. Viimsi kool 84 2
53. Audru kool 82 2
54. Tallinna Kuristiku Gümnaasium 79 1
55. Tallinna Kivimäe Põhikool 79 3
56. Alavere Põhikool 47 2
57. Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 0 1