Mõttespordi olümpiaadi tulemused 2020/2021 Põhikool

Kõikidel aladel osalenud õpilaste arv: 79
Koht Nimi Kool Koht turniiril Punktid Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Ristsõnad Kabe Male Gomoku Sudoku Ristsõnad
1. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 15 19 4 2 3 139 139 184 192 187 841
2. Tuudur Jakob Padari Tallinna Reaalkool 13 11 13 13 16 140 167 151 156 138 752
3. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 12 26 18 8 8 143 124 142 160 161 730
4. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 24 15 17 19 9 120 152 144 146 157 719
5. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 8 37 7 12 29 156 92 165 156 112 681
6. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 19 56 2 10 26 136 66 187 158 119 666
7. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 14 126 14 17 5 140 - 150 149 177 616
8. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 38 4 25 27 46 93 178 137 119 82 609
9. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 48 92 20 3 4 77 30 141 176 177 601
10. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 35 32 11 29 45 99 101 153 114 85 552
11. Erik Johhanes Lehes Tartu Erakool 27 6 35 68 35 113 173 100 55 102 543
12. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 7 168 6 49 31 159 - 173 79 110 521
13. Kristjan Link Surju Põhikool 79 38 26 22 18 40 91 131 128 130 520
14. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 10 44 28 63 30 151 81 120 57 110 519
15. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 95 10 21 73 22 32 169 141 50 122 514
16. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 20 71 10 37 66 134 51 154 101 62 502
17. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 52 16 5 38 122 72 145 179 100 - 496
18. Oskar Treffner Tallinna Reaalkool 140 96 12 6 17 - 27 152 168 133 480
19. Uku Tominga Surju Põhikool 121 36 19 33 25 8 94 142 108 120 472
20. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 122 127 23 11 15 7 - 140 156 142 445
21. Andrei Dudakov Maardu Gümnaasium 25 7 59 42 - 117 172 63 92 - 444
22. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 67 - 50 15 14 56 - 79 151 147 433
23. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 47 125 46 7 37 78 - 82 168 99 427
24. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 34 111 24 23 73 99 9 138 124 51 421
25. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 11 22 38 81 - 151 136 93 41 - 421
26. Kaspar Teede Tallinna Reaalkool 157 141 84 1 2 - - 37 195 187 419
27. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 82 68 42 44 12 38 52 86 91 151 418
28. Oskar Kundla Tallinna Reaalkool 123 129 16 55 6 6 - 147 71 176 400
29. Aveliin Post Emmaste Põhikool 22 200 114 40 7 126 - 5 95 173 399
30. Ralf Maapalu Tallinna Reaalkool 91 52 51 60 13 34 74 76 61 149 394
31. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 37 50 30 72 77 94 75 115 50 43 377
32. Margareeta Käär Emmaste Põhikool 89 35 77 47 21 34 95 46 79 123 377
33. Ida-Liisa Välli Gaia kool 88 189 32 31 32 35 - 109 111 108 363
34. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 2 - 44 46 - 187 - 84 85 - 356
35. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 128 69 55 20 52 1 52 70 145 78 346
36. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool 139 104 67 5 33 - 16 54 169 106 345
37. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 72 57 52 69 34 46 65 74 53 104 342
38. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 85 - 56 30 23 37 - 68 112 121 338
39. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 31 134 3 93 123 105 - 186 29 - 320
40. Martin Paist Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 43 81 103 35 53 85 38 14 104 78 319
41. Helena Lulla Saaremaa Ühisgümnaasium 209 61 53 9 98 - 62 73 159 20 314
42. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 132 23 34 99 74 - 134 100 17 44 295
43. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 63 91 8 96 106 59 30 164 26 13 292
44. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 197 99 69 14 67 - 21 51 152 60 284
45. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 153 39 29 56 108 - 87 118 66 11 282
46. Sten Erik Lillemäe Tallinna Reaalkool 77 121 81 43 38 41 2 43 92 98 276
47. Jarno Mononen Saaremaa Ühisgümnaasium 130 59 57 78 42 - 63 68 44 94 269
48. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 117 93 33 83 44 9 29 105 38 88 269
49. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 28 102 64 57 105 112 19 57 65 14 267
50. Markus Ikla Tallinna Reaalkool - - 1 51 - - - 190 77 - 267
51. Holger Rannu Tallinna Reaalkool 110 - 40 130 11 18 - 90 - 153 261
52. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 46 163 36 65 96 78 - 98 56 24 256
53. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 60 74 27 - 97 64 44 120 - 22 250
54. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 96 95 80 89 27 31 27 44 30 118 250
55. Mirjam Elisabet Tiidumaa Tartu Luterlik Peetri Kool 169 156 89 18 61 - - 30 146 68 244
56. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 62 - 75 41 82 59 - 48 93 41 241
57. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 112 97 37 54 84 12 24 94 73 37 240
58. Paula Pällin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 127 161 71 36 47 3 - 50 102 81 236
59. Markus Heiter Surju Põhikool 124 33 135 106 24 6 98 - 11 120 235
60. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 230 199 91 16 69 - - 27 150 58 235
61. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 29 194 48 80 - 106 - 80 43 - 229
62. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 137 - 31 - 28 - - 112 - 115 227
63. Eero Elbrecht Tallinna Reaalkool 86 - 127 91 10 36 - - 30 156 222
64. Johannes Männik Nõo Põhikool 44 76 39 - - 80 42 92 - - 214
65. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 120 - 43 26 - 8 - 84 120 - 212
66. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 45 80 76 138 75 80 39 47 - 44 210
67. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 59 64 41 136 - 64 58 88 - - 210
68. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 208 - 45 32 104 - - 84 108 16 208
69. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 4 182 - - 92 177 - - - 29 206
70. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 113 133 115 28 54 11 - 3 116 74 204
71. Orm Robert Rammul Vormsi Lasteaed-Põhikool 119 83 58 97 56 9 36 65 20 72 202
72. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool - - - - 1 - - - - 200 200
73. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 1 - - - - 200 - - - - 200
74. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 80 98 82 64 87 39 24 43 57 34 197
75. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 73 58 94 109 71 46 65 24 7 54 196
76. Tormi Kull Jüri Gümnaasium - 1 - - - - 192 - - - 192
77. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool 179 54 116 67 63 - 68 2 55 66 191
78. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - 68 21 - - - 53 138 - 191
79. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 23 82 88 - 126 122 37 30 - - 189
80. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 21 - 63 - - 132 - 57 - - 189
81. Dion Krivenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum - 2 - - - - 189 - - - 189
82. Renate Kastein Emmaste Põhikool 68 159 97 53 91 54 - 22 74 31 181
83. Karl Mattias Kokk Tartu Erakool - 3 - - - - 179 - - - 179
84. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 3 155 - - - 178 - - - - 178
85. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 5 - - - - 176 - - - - 176
86. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium - 5 - - - - 175 - - - 175
87. Chrislyn Liivat Kuuste Kool 152 162 139 48 40 - - - 79 95 174
88. Mariana Rudometov Kuuste Kool 172 180 193 50 41 - - - 78 95 173
89. Rasmus Pallum Jüri Gümnaasium - 8 - - - - 172 - - - 172
90. Eerik Rudometov Kuuste Kool 30 152 109 61 - 105 - 8 58 - 171
91. Karl Erik Olde Tallinna Reaalkool - 9 - - - - 171 - - - 171
92. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium - - 187 4 - - - - 170 - 170
93. Carl-Caspar Saavik Tallinna Heleni Kool 6 - - - - 168 - - - - 168
94. Emily Laurend Kolga Kool - - 172 52 43 - - - 77 88 165
95. Maria Ioanna Haapsal Tallinna Inglise Kolledž - 12 - - - - 162 - - - 162
96. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium - 13 - - - - 162 - - - 162
97. Kalev Mattias Raussi Tallinna Reaalkool - 30 73 - - - 109 49 - - 158
98. Fredi Lillend Tallinna Inglise Kolledž - 14 - - - - 158 - - - 158
99. Melissa Nitov Saue Gümnaasium - - 9 - - - - 155 - - 155
100. Laur Erik Laine Saaremaa Ühisgümnaasium 182 42 121 100 70 - 83 - 16 55 154
101. Hendrik Jaska Tallinna Reaalkool 9 - 117 - - 152 - 2 - - 154
102. Andreas Anijalg Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 15 145 - - - 149 - - 149
103. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 111 108 72 - 58 13 12 49 - 70 144
104. Romet Rebane Paikuse Põhikool - 17 - - - - 144 - - - 144
105. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium - 18 - - - - 141 - - - 141
106. Rei Helin Varres Tallinna Reaalkool - - 22 - - - - 140 - - 140
107. Rain Alar Laurimaa Tallinna Reaalkool 16 - - - - 139 - - - - 139
108. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium - 21 - - - - 137 - - - 137
109. Sander Aasma Jüri Gümnaasium - 20 - - - - 137 - - - 137
110. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 17 - - - - 136 - - - - 136
111. Aleksandra Logovoi Viljandi Jakobsoni Kool 18 - - - - 136 - - - - 136
112. Katariina Hirvi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 65 47 - - - 57 78 - - - 135
113. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 231 157 112 - 19 - - 6 - 128 134
114. Annabel Joakit Jüri Gümnaasium - 25 - - - - 131 - - - 131
115. Kertu Karba Tartu Erakool - 24 - - - - 131 - - - 131
116. Ruuben Jaagant Pühajärve Põhikool 221 113 145 24 121 - 8 - 122 - 130
117. Sten Paukku Märjamaa Gümnaasium 69 49 - - - 53 76 - - - 129
118. Richard Pallon Vormsi Lasteaed-Põhikool 90 145 129 104 49 34 - - 13 81 128
119. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 191 165 151 90 39 - - - 30 98 128
120. Ida Leen Katvel Kolga Kool 150 - - - 20 - - - - 124 124
121. Tauri Tihane Kuuste Kool 97 115 143 77 81 29 7 - 45 42 123
122. Svyatoslav Kirtjanov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium - 27 - - - - 122 - - - 122
123. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 174 105 87 114 55 - 15 31 3 72 121
124. Angela Kuld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 25 - - - - 120 - 120
125. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 53 211 119 75 113 71 - - 47 1 119
126. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium - 28 - - - - 118 - - - 118
127. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 162 - 47 - 86 - - 81 - 34 115
128. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 26 - - - - 114 - - - - 114
129. Marten Nadel Järveküla kool - 29 - - - - 113 - - - 113
130. Endel Pällin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 144 135 120 110 36 - - - 6 100 106
131. Kirke Roosme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 34 - - - - 105 - 105
132. Mergen Nemeev Avatud Kool 70 73 113 120 - 52 46 5 - - 103
133. Teele Peerna Tallinna Kesklinna Põhikool 32 - - - - 103 - - - - 103
134. Gregor Lääne Pärnu Vanalinna Põhikool - 31 - - - - 101 - - - 101
135. Liise Varblane Vormsi Lasteaed-Põhikool 243 - 175 39 130 - - - 100 - 100
136. Triinu Vaarmann Alavere Põhikool 211 - 79 85 100 - - 45 36 19 100
137. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 33 - - - - 100 - - - - 100
138. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 50 119 100 - - 75 4 19 - - 98
139. Kristin Lääts Viljandi Jakobsoni Kool 36 - - - - 98 - - - - 98
140. Rasmus Uljas Jüri Gümnaasium - 34 - - - - 96 - - - 96
141. Ants Gustavson Pärnu Mai kool 39 - - - - 90 - - - - 90
142. Krettel Klaus Võru Kreutzwaldi Kool - - - 45 - - - - 89 - 89
143. Henri Vaga Tartu Variku Kool 40 - - - - 88 - - - - 88
144. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 225 - - 66 89 - - - 56 31 87
145. Andre Ületoa Viljandi Jakobsoni Kool 41 - - - - 87 - - - - 87
146. Emilia Kello Kiili Gümnaasium 42 - - - - 87 - - - - 87
147. Carlos Püüding Saaremaa Ühisgümnaasium 116 123 146 79 88 10 1 - 44 31 86
148. Sofia Rutiku Kolga Kool 107 - - - 65 22 - - - 63 85
149. Mihkel Möller Tallinna Kesklinna Põhikool - 40 - - - - 85 - - - 85
150. Alari Raudsepp Nõo Põhikool - 41 - - - - 84 - - - 84
151. Аrtjom Aleksejev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 43 - - - - 83 - - - 83
152. Sirli Saarna Pühajärve Põhikool 178 - 149 - 48 - - - - 81 81
153. Vladimir Dukov Tallinna Kuristiku Gümnaasium - 45 - - - - 81 - - - 81
154. Kertu Eepold Kolga Kool - - 136 - 50 - - - - 80 80
155. Kristofer Põder Saue Gümnaasium - - 49 - - - - 80 - - 80
156. Henrik Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - - - 51 - - - - 80 80
157. Andreas Kompus Aruküla Põhikool - 46 - - - - 80 - - - 80
158. Ilja Jekimenko Avatud Kool 142 53 110 115 131 - 71 7 1 - 79
159. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 146 - 160 59 102 - - - 62 17 79
160. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 215 175 92 70 - - - 26 53 - 79
161. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 56 177 105 - - 68 - 11 - - 79
162. Rannar Laup Rapla Kesklinna Kool - 48 - - - - 77 - - - 77
163. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool 81 - 83 - - 38 - 38 - - 76
164. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 200 94 108 82 - - 28 9 39 - 76
165. Andres Kull Palupera Põhikool 49 174 - - - 76 - - - - 76
166. Karl Erik Kompus Jüri Gümnaasium - 51 - - - - 75 - - - 75
167. Juhan Ivask Nõo Põhikool 64 142 134 - 103 58 - - - 16 74
168. Lisete Jõesaar Palupera Põhikool 51 130 - - - 72 - - - - 72
169. Kauri Kappet Tallinna Pääsküla Kool - - 54 - - - - 72 - - 72
170. Lenna Haandi Saaremaa Ühisgümnaasium - - - - 57 - - - - 71 71
171. Romet Kaas Tallinna Lilleküla Gümnaasium 177 213 98 111 79 - - 21 6 43 70
172. Brigitta Paabo Tartu Kivilinna Kool 257 - - - 60 - - - - 70 70
173. Tauri Uri Viljandi Jakobsoni Kool 54 - - - - 70 - - - - 70
174. Elis Ilves Luunja Keskkool - - - - 59 - - - - 70 70
175. Ants Liivamägi Kuuste Kool 131 137 66 103 - - - 54 15 - 69
176. Mairo Kozlov Märjamaa Gümnaasium 55 - - - - 68 - - - - 68
177. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 57 138 - - - 67 - - - - 67
178. Laura Lisanne Paju Võru Kreutzwaldi Kool - - - - 62 - - - - 67 67
179. Oliver Hajanen Järveküla kool - 55 - - - - 67 - - - 67
180. Genrih Mitt Tallinna Reaalkool 159 136 124 116 64 - - - - 65 65
181. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 176 128 111 - 68 - - 6 - 59 65
182. Camilla Kurg Tallinna Heleni Kool 58 - - - - 65 - - - - 65
183. Mihail Enachi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 61 185 - - - 63 - - - - 63
184. Getrud Kõiveer Vormsi Lasteaed-Põhikool - 192 - 58 - - - - 63 - 63
185. Karl Kompus Aruküla Põhikool - 60 - - - - 63 - - - 63
186. Markus Patzig Tallinna Nõmme Põhikool - - 61 - - - - 60 - - 60
187. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool - - 60 - - - - 60 - - 60
188. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 62 - - - - 59 - - - 59
189. Marko Rannaste Tallinna Kesklinna Põhikool - 63 - - - - 58 - - - 58
190. Karoliina Eerme Saue Gümnaasium - - 62 - - - - 58 - - 58
191. Helir Hoop Võru Kreutzwaldi Kool - 195 179 62 - - - - 57 - 57
192. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 65 - - - - 57 - - - 57
193. Heleri Kuhi Tallinna 32. Keskkool - - 101 - 83 - - 17 - 39 56
194. Sayid Vihalem Tallinna Heleni Kool 66 - - - - 56 - - - - 56
195. Lennart Lumi Tallinna Nõmme Põhikool - - 65 - - - - 56 - - 56
196. Helena Kolbin Põltsamaa Ühisgümnaasium - 66 - - - - 54 - - - 54
197. Marleen Prants Võru Kreutzwaldi Kool - - - - 72 - - - - 53 53
198. Grete Simona Otsa Kadrioru Saksa Gümnaasium - 67 - - - - 53 - - - 53
199. Hanna Ly Sandra Soomre Märjamaa Gümnaasium 87 103 - - - 35 17 - - - 52
200. Kaur Källo Järveküla kool - 70 - - - - 52 - - - 52
201. Vincent Mesias Pärnu Vanalinna Põhikool 158 140 - 71 118 - - - 51 - 51
202. Markus Preis Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 185 72 - 118 - - 51 - - - 51
203. Rainer Neimann Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 70 - - - - 51 - - 51
204. Laura Maria Rohi Kolga Kool - - 148 108 80 - - - 8 42 50
205. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 71 - - 127 125 50 - - - - 50
206. Laur Jaanus Pühajärve Põhikool 154 146 74 122 - - - 48 - - 48
207. Karoliina Kärsin Võru Kreutzwaldi Kool - - - 74 - - - - 48 - 48
208. Trevor Thomas Andreson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 76 - - - - 46 - 46
209. Oskar Hälvin Vormsi Lasteaed-Põhikool 261 172 78 - - - - 45 - - 45
210. Romet Širokov Viljandi Jakobsoni Kool 74 - - - - 45 - - - - 45
211. Andero Elbson Pühajärve Põhikool 190 - 177 - 76 - - - - 44 44
212. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 93 109 - - - 33 11 - - - 44
213. Aleksandra Šipulin Märjamaa Gümnaasium - 75 - - - - 44 - - - 44
214. Oskar Miko Reedi Pühajärve Põhikool 141 153 123 - 78 - - - - 43 43
215. Mirko Vettik Viljandi Jakobsoni Kool 75 - - - - 43 - - - - 43
216. Andreas Siemer Aruküla Põhikool - 106 - - 93 - 14 - - 28 42
217. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium - 77 - - - - 42 - - - 42
218. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 76 - - - - 41 - - - - 41
219. Martti Miks Palupera Põhikool 223 78 - - - - 41 - - - 41
220. Raidon Suuk Pärnu Vanalinna Põhikool 78 - - - - 40 - - - - 40
221. Aleksander Sergejenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium - 79 - - - - 39 - - - 39
222. Jakob Lillenberg Kolga Kool 83 215 - - - 38 - - - - 38
223. Pille-Riin Plakk Kolga Kool - - 185 - 85 - - - - 37 37
224. Nelle-Liis Rauam Alavere Põhikool 207 - 166 84 - - - - 37 - 37
225. Günther Ilves Viljandi Jakobsoni Kool 84 - - - - 37 - - - - 37
226. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - - 85 - - - - 37 - - 37
227. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium - 84 - - - - 35 - - - 35
228. Rasmus  Nikkel Põltsamaa Ühisgümnaasium - 85 - - - - 34 - - - 34
229. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool - 86 - - - - 34 - - - 34
230. Rasmus Sillaots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 86 - - - - 34 - 34
231. Karl Uukkivi Tallinna Kesklinna Põhikool - 87 - - - - 33 - - - 33
232. Karel Kissand Pärnu Vanalinna Põhikool 92 - - - - 33 - - - - 33
233. Janno Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 88 - - - - 33 - - - 33
234. Eliise Toomeoja Lõpe Kool - - - 87 - - - - 33 - 33
235. Marten Pipenberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium 180 89 138 - - - 32 - - - 32
236. Romet Sepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 248 - 86 144 - - - 32 - - 32
237. Laura Liisa Bach Aruküla Põhikool 94 - - - - 32 - - - - 32
238. Georg Rosenstein Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 88 - - - - 32 - 32
239. Egon Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 137 - 90 - - - - 31 31
240. Simmo Laanemäe Põltsamaa Ühisgümnaasium - 90 - - - - 31 - - - 31
241. Kaur Antson Nõo Põhikool 115 124 141 125 99 10 - - - 19 29
242. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 98 202 167 - - 29 - - - - 29
243. Karmen Balõnski Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 92 - - - - 29 - 29
244. Lauren Hailey Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 99 - 144 - 117 28 - - - - 28
245. Chris Ants Lumiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 100 148 152 - - 28 - - - - 28
246. Anette Kalde Lõpe Kool 229 - - 94 - - - - 28 - 28
247. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool - - 90 - - - - 28 - - 28
248. Miia Jonuks Tartu Kivilinna Kool - - - 95 - - - - 28 - 28
249. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 101 - - - - 27 - - - - 27
250. Ranno Raud Aruküla Põhikool - 187 - - 94 - - - - 27 27
251. Erki Pranno Emmaste Põhikool 102 - 142 135 116 26 - - - - 26
252. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 149 - - - 95 - - - - 26 26
253. Derek Erm Märjamaa Gümnaasium 103 183 - - - 26 - - - - 26
254. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 145 143 93 134 119 - - 25 - - 25
255. Henri Õispuu Tallinna 32. Keskkool 104 - - - - 25 - - - - 25
256. Henri Soidla Nõo Põhikool 105 - - - - 25 - - - - 25
257. Robert  Põld Tallinna 53. Keskkool - 150 95 - - - - 24 - - 24
258. Hugo Tarto Nõo Põhikool 170 139 104 124 109 - - 14 - 9 23
259. Taavi Egert Orav Tallinna Lilleküla Gümnaasium 196 - 96 143 - - - 23 - - 23
260. Robert-Ruben Svilberg Aruküla Põhikool 106 - 173 - - 22 - - - - 22
261. Herta Unt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 109 - 128 - - 21 - - - - 21
262. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool 108 - - - - 21 - - - - 21
263. Kertu Akk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 100 - - - - 20 - - - 20
264. Nikolai Kharhan Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium - 101 - - - - 20 - - - 20
265. Markus Lilienberg Saue Gümnaasium - - 99 - - - - 20 - - 20
266. Darja Preobraženskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum - 197 201 98 - - - - 19 - 19
267. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 189 198 156 142 101 - - - - 18 18
268. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 228 181 174 102 - - - - 16 - 16
269. Sten Valm Lõpe Kool - 203 - 101 - - - - 16 - 16
270. Arko Kasemets Luunja Keskkool - - 102 - - - - 15 - - 15
271. Aleksander Rogovski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium - 107 - - - - 13 - - - 13
272. Olavi Lumberg Pärnu Raeküla Kool - - - - 107 - - - - 12 12
273. Liisa Männiko Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 105 - - - - 11 - 11
274. Siim Saar Aruküla Põhikool 114 - - - - 11 - - - - 11
275. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool - - - 107 - - - - 10 - 10
276. Markus Rebane Järveküla kool - 110 - - - - 10 - - - 10
277. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool - - 106 - - - - 10 - - 10
278. Christofer Robin Aulik Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 184 188 107 146 114 - - 9 - - 9
279. Juuta Juhkental-Rus Tallinna Mustamäe Gümnaasium - 112 - - - - 9 - - - 9
280. Kätriin Hommik Viljandi Jakobsoni Kool 118 - - - - 9 - - - - 9
281. Teele Püüa Kahtla Lasteaed-Põhikool 151 - 133 - 110 - - - - 8 8
282. Johannes Näkk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 114 - 131 - - 8 - - - 8
283. Liina Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 116 - - - - 7 - - - 7
284. Ekaterina Sari Tallinna 53. Keskkool 167 117 - - - - 6 - - - 6
285. Mikk-Marlon Kähr Tartu Kesklinna Kool - 118 - - - - 6 - - - 6
286. Patricia Kaldo Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 112 - - - - 5 - 5
287. Caroli Kink Aruküla Põhikool 125 - - - - 5 - - - - 5
288. Fred Laansalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 126 - 202 - - 5 - - - - 5
289. Hendrik Hermandi Kolga Kool 249 217 - 113 - - - - 4 - 4
290. Eliise Maarja Peeterson Võru Kreutzwaldi Kool - - - - 111 - - - - 4 4
291. Lisette Moks Kolga Kool 205 - - - 112 - - - - 3 3
292. Patrik Raudsepp Aruküla Põhikool - 120 - - - - 3 - - - 3
293. Madis Erik Mežulis Emmaste Põhikool 129 160 132 126 128 1 - - - - 1
294. Birgit Rand Emmaste Põhikool 135 - 118 - - - - 1 - - 1
295. Remi Tapper Soomets Aruküla Põhikool 212 122 164 - - - 1 - - - 1
296. Dora Maria Käär Emmaste Põhikool 160 158 153 121 115 - - - - - 0
297. Joel Remmelg Emmaste Põhikool 138 132 165 132 - - - - - - 0
298. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 166 151 130 - - - - - - - 0
299. Ants-Alari Uljas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 161 167 131 - - - - - - - 0
300. Isabela Helena Viks Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 252 207 122 141 - - - - - - 0
301. Leelo Leinberg Nõo Põhikool 242 179 150 - 129 - - - - - 0
302. Paula Puksov Pühajärve Põhikool 136 - 125 - - - - - - - 0
303. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 134 144 - - - - - - - - 0
304. Janar Null Tallinna Lilleküla Gümnaasium 195 164 199 - - - - - - - 0
305. Sander Päiv Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 147 157 - - - - - - - 0
306. Rebeka Plaan Palupera Põhikool 164 149 - - - - - - - - 0
307. Tomi Siilbek Pühajärve Põhikool 168 196 189 - - - - - - - 0
308. Sergo Rahu Soomets Aruküla Põhikool 192 204 171 - - - - - - - 0
309. Pille-Riin Pullerits Alavere Põhikool 244 - 180 133 - - - - - - 0
310. Cordelia Violet Paap Tallinna Lilleküla Gümnaasium 245 - 192 123 - - - - - - 0
311. Mathias Hinno Tallinna Lilleküla Gümnaasium 256 193 161 - - - - - - - 0
312. Mari-Liis Järv Vormsi Lasteaed-Põhikool 246 - 195 139 - - - - - - 0
313. Robert Hänni Vormsi Lasteaed-Põhikool 224 216 196 - - - - - - - 0
314. Jan Paeveer Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 117 - - - - - - 0
315. Carita Lumiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 119 - - - - - - 0
316. Elsa Naruski Pühajärve Põhikool 133 - - - - - - - - - 0
317. Voldemar Vara Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - - 120 - - - - - 0
318. Timo-Alen Prokopenko Aruküla Põhikool 198 - 162 - - - - - - - 0
319. Villem Jehe Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 199 - 168 - - - - - - - 0
320. Marten Leok Aruküla Põhikool - - 126 - - - - - - - 0
321. Kutt Kaarel Külvet Tartu Erakool - 131 - - - - - - - - 0
322. Artjom Geimanen Nõo Põhikool - - 184 128 - - - - - - 0
323. Egelin Kanarbik Vormsi Lasteaed-Põhikool - - 191 129 - - - - - - 0
324. Laur-Marcus Lehtjõe Tallinna Heleni Kool 143 - - - - - - - - - 0
325. Sten-Rasmus Meri Pärnu Raeküla Kool 147 - - - - - - - - - 0
326. Kevin Kabral Tallinna Heleni Kool 148 - - - - - - - - - 0
327. Gregor Koger Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 197 140 - - - - - - 0
328. Birgit Moks Kolga Kool - - 140 - - - - - - - 0
329. Siim Tiitson Kuressaare Gümnaasium - - 147 - - - - - - - 0
330. Karl-Martin Leppnurm Pärnu Raeküla Kool 155 - - - - - - - - - 0
331. Vladislav Davõdov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium - 154 - - - - - - - - 0
332. Maria Tsenkman Tallinna 53. Keskkool 156 - - - - - - - - - 0
333. Petra Ayal Tartu Luterlik Peetri Kool 240 173 - - - - - - - - 0
334. Kädi Ülle Kolga Kool - - 154 - - - - - - - 0
335. Jette -Lii Rauam Alavere Põhikool 227 - 186 - - - - - - - 0
336. Lisandra Jants Palupera Põhikool 234 191 - - - - - - - - 0
337. Grethel Grünthal Kolga Kool - - 155 - - - - - - - 0
338. Ken-Marti Koger Pärnu Raeküla Kool 163 - - - - - - - - - 0
339. Mihkel Tilk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 255 176 - - - - - - - - 0
340. Torsten Ülavere Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 237 - 190 - - - - - - - 0
341. Uljana Jaskevitš Viljandi Jakobsoni Kool 165 - - - - - - - - - 0
342. Rasmus Salumäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 232 - 200 - - - - - - - 0
343. Johanna Kaarna Pühajärve Põhikool 171 - - - - - - - - - 0
344. Rauno Laas Pärnu Raeküla Kool 173 - - - - - - - - - 0
345. Hanna Pruul Emmaste Põhikool 175 - - - - - - - - - 0
346. Jaagup Põllmaa Kolga Kool 181 - - - - - - - - - 0
347. Sander Saar Viljandi Jakobsoni Kool 183 - - - - - - - - - 0
348. Tristan Kenneth Gruuse Tallinna Lilleküla Gümnaasium 259 - 198 - - - - - - - 0
349. Anngret Elionor Melts Pärnu Vanalinna Põhikool 186 - - - - - - - - - 0
350. Kevin Kuusk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 258 210 - - - - - - - - 0
351. Romet Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 187 - - - - - - - - - 0
352. Kardo Prangli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 188 - - - - - - - - - 0
353. Markus Klais Jüri Gümnaasium - 166 - - - - - - - - 0
354. Risto Koorep Tartu Kivilinna Kool - - 158 - - - - - - - 0
355. Ann-Kristin Reinmann Saue Gümnaasium - - 159 - - - - - - - 0
356. Raigo Ree Aruküla Põhikool 193 - - - - - - - - - 0
357. Kert Riispapp Tallinna Kesklinna Põhikool - 169 - - - - - - - - 0
358. Kevin Randmäe Põltsamaa Ühisgümnaasium - 170 - - - - - - - - 0
359. Antonio Ibrus Viljandi Jakobsoni Kool 194 - - - - - - - - - 0
360. Regina Aare Võru Kreutzwaldi Kool - - - - 124 - - - - - 0
361. Markus Aleksander Õunpuu Jüri Gümnaasium - 171 - - - - - - - - 0
362. Lisanne Õunapu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - - 127 - - - - - 0
363. Henri Rebane Saue Gümnaasium - - 163 - - - - - - - 0
364. Melani Fedorov Kuressaare Gümnaasium - - - 137 - - - - - - 0
365. Karl Laul Kuressaare Gümnaasium 201 - - - - - - - - - 0
366. Gertlin Kanarbik Vormsi Lasteaed-Põhikool - - 169 - - - - - - - 0
367. Hendrik Valling Viljandi Jakobsoni Kool 202 - - - - - - - - - 0
368. Rasmus Hunt Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 170 - - - - - - - 0
369. Kaisa Morgenson Põltsamaa Ühisgümnaasium - 178 - - - - - - - - 0
370. Johannes Põder Saue Gümnaasium - - 176 - - - - - - - 0
371. Ivan Lednev Aruküla Põhikool 203 - - - - - - - - - 0
372. Robert Naarits Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - 178 - - - - - - - 0
373. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 184 - - - - - - - - 0
374. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool - 186 - - - - - - - - 0
375. Maksim Košolev Luunja Keskkool - - 181 - - - - - - - 0
376. Henri Jürgens Kuressaare Gümnaasium - 190 - - - - - - - - 0
377. Kaspar Alex Velling Aruküla Põhikool 204 - - - - - - - - - 0
378. Markkus Puidak Luunja Keskkool - - 182 - - - - - - - 0
379. Tõnn Tuhkur Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 183 - - - - - - - 0
380. Johannes Aus Kuressaare Gümnaasium 206 - - - - - - - - - 0
381. Roland Jõgi Aruküla Põhikool 210 - - - - - - - - - 0
382. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool - - 188 - - - - - - - 0
383. Robin Laurend Kolga Kool 213 - - - - - - - - - 0
384. Travis Tiitus Kuressaare Gümnaasium 214 - - - - - - - - - 0
385. Oskar Kuik Aruküla Põhikool 216 - - - - - - - - - 0
386. Marten Punnar Luunja Keskkool - - 194 - - - - - - - 0
387. Kert Vahtre Rapla Kesklinna Kool 217 - - - - - - - - - 0
388. Karl-Hindrik Seling Audru kool 218 - - - - - - - - - 0
389. Markus Saia Võru Kreutzwaldi Kool 219 - - - - - - - - - 0
390. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool 220 - - - - - - - - - 0
391. Teor Talts Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 201 - - - - - - - - 0
392. Katarina Kõiveer Vormsi Lasteaed-Põhikool 222 - - - - - - - - - 0
393. Jelizaveta Poznjak Tallinna Õismäe Vene Lütseum - 205 - - - - - - - - 0
394. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool - 206 - - - - - - - - 0
395. Marten Aus Pärnu Raeküla Kool 226 - - - - - - - - - 0
396. Lisanna Henning Võru Kreutzwaldi Kool - 208 - - - - - - - - 0
397. Karl-Eric Ott Tartu Kesklinna Kool - 209 - - - - - - - - 0
398. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool - 212 - - - - - - - - 0
399. Jegor Pšenitšnikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum - 214 - - - - - - - - 0
400. Hanna Gret Udumäe Võru Kreutzwaldi Kool 233 - - - - - - - - - 0
401. Andre Aasmäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 235 - - - - - - - - - 0
402. Markus Pungar Võru Kreutzwaldi Kool 236 - - - - - - - - - 0
403. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool - 218 - - - - - - - - 0
404. Ralf Rebane Võru Kreutzwaldi Kool 238 - - - - - - - - - 0
405. Paul Roosmann Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 219 - - - - - - - - 0
406. Mattias Niglas Aruküla Põhikool 239 - - - - - - - - - 0
407. Rasmus Düün Rapla Kesklinna Kool 241 - - - - - - - - - 0
408. Daniel Koptei Aruküla Põhikool 247 - - - - - - - - - 0
409. Silver Ostrat Pühajärve Põhikool 250 - - - - - - - - - 0
410. Henri Jõgeda Võru Kreutzwaldi Kool 251 - - - - - - - - - 0
411. Gerth Soesoo Viljandi Jakobsoni Kool 253 - - - - - - - - - 0
412. Marten Pungits Võru Kreutzwaldi Kool 254 - - - - - - - - - 0
413. Tenar Kiuru Pärnu Vanalinna Põhikool 260 - - - - - - - - - 0

Koolide tulemused:

*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 3387 30
2. Tallinna Reaalkool 2732 20
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool 2241 16
4. Surju Põhikool 1991 6
5. Saaremaa Ühisgümnaasium 1614 12
6. Tallinna Nõmme Gümnaasium 1524 6
7. Tallinna 32. Keskkool 1418 7
8. Tallinna Kesklinna Põhikool 1292 10
9. Tallinna Pääsküla Kool 1152 11
10. Emmaste Põhikool 984 9
11. Nõo Põhikool 903 10
12. Tartu Erakool 853 4
13. Jüri Gümnaasium 817 13
14. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 725 22
15. Kuuste Kool 710 5
16. Pärnu Mai kool 699 2
17. Viljandi Jakobsoni Kool 662 21
18. Aruküla Põhikool 614 25
19. Vormsi Lasteaed-Põhikool 538 10
20. Kolga Kool 514 15
21. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 513 22
22. Maardu Gümnaasium 444 1
23. Gaia kool 363 1
24. Tartu Kesklinna Kool 352 3
25. Pühajärve Põhikool 346 10
26. Tallinna Õismäe Vene Lütseum 343 5
27. Tallinna Inglise Kolledž 320 2
28. Märjamaa Gümnaasium 319 5
29. Võru Kreutzwaldi Kool 314 14
30. Saue Gümnaasium 313 7
31. Tallinna Heleni Kool 289 5
32. Tartu Luterlik Peetri Kool 244 2
33. Järveküla kool 242 4
34. Palupera Põhikool 233 6
35. Pärnu Vanalinna Põhikool 225 6
36. Põltsamaa Ühisgümnaasium 213 9
37. Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 194 5
38. Avatud Kool 182 2
39. Tallinna Arte Gümnaasium 162 1
40. Tallinna Nõmme Põhikool 153 3
41. Paikuse Põhikool 144 1
42. Alavere Põhikool 137 4
43. Tartu Kivilinna Kool 98 4
44. Luunja Keskkool 95 6
45. Tartu Variku Kool 88 1
46. Kiili Gümnaasium 87 1
47. Lõpe Kool 87 4
48. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 83 1
49. Tallinna Kuristiku Gümnaasium 81 1
50. Tallinna Saksa Gümnaasium 79 1
51. Rapla Kesklinna Kool 77 3
52. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 59 1
53. Kadrioru Saksa Gümnaasium 53 1
54. Tallinna 53. Keskkool 30 3
55. Pärnu Raeküla Kool 12 6
56. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 1
57. Kuressaare Gümnaasium 0 6
58. Audru kool 0 1