Mõttespordi olümpiaadi tulemused 2020/2021 Gümnaasium

Kõikidel aladel osalenud õpilaste arv: 19
Koht Nimi Kool Koht turniiril Punktid Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Ristsõnad Kabe Male Gomoku Sudoku Ristsõnad
1. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 1 2 5 7 14 195 181 178 172 159 885
2. Kristjan Hansen Nõo Reaalgümnaasium 15 18 2 2 1 156 145 187 190 200 878
3. Miko Pärn Saaremaa Ühisgümnaasium 4 10 7 16 13 171 165 173 155 162 826
4. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 10 19 8 10 7 159 141 173 166 174 813
5. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 21 11 11 15 2 141 163 163 156 187 810
6. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 24 17 9 9 11 132 146 171 169 164 782
7. Raigo Lorius Kuressaare Gümnaasium 8 16 16 12 15 162 147 154 160 159 782
8. Henry Noah Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 16 22 4 20 12 151 135 179 144 164 773
9. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 17 24 21 11 3 149 132 143 166 183 773
10. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 19 20 15 13 9 146 141 154 158 169 768
11. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 9 29 18 18 19 161 121 150 154 149 735
12. Kennar Kahju Saaremaa Ühisgümnaasium 22 26 22 17 4 133 130 139 155 178 735
13. Raigo Rei Saaremaa Ühisgümnaasium 6 28 1 23 18 169 121 195 74 149 708
14. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 20 3 19 22 17 146 180 148 76 152 702
15. Shrek Tankler Nõo Reaalgümnaasium 27 6 26 3 5 90 175 77 181 177 700
16. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 34 21 17 19 6 71 140 152 150 175 688
17. Andre Koppel Saaremaa Ühisgümnaasium 13 9 12 14 - 157 169 160 157 - 643
18. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 23 42 10 25 16 132 60 165 71 153 581
19. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 18 5 3 - 25 146 178 187 - 70 581
20. Sergio-Silver Kreegimaa Kehra Gümnaasium 14 25 27 24 21 156 130 75 73 79 513
21. Henry Kaljulaid Nõo Reaalgümnaasium - - 20 8 8 - - 146 172 172 490
22. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium 35 27 25 26 23 70 130 79 71 73 423
23. Kustav Prants Nõo Reaalgümnaasium - - 28 4 10 - - 73 178 168 419
24. Laas Hendrik Lumberg Nõo Reaalgümnaasium - - 14 5 20 - - 156 178 85 419
25. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 5 8 - - 22 170 169 - - 76 415
26. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool 2 - 23 - 24 192 - 138 - 71 401
27. Markus Jõgi Läänemaa Ühisgümnaasium 11 41 29 - - 159 60 71 - - 290
28. Hendrik Astra Läänemaa Ühisgümnaasium 32 39 30 - 26 76 72 70 - 69 287
29. Mihkel Abramov Saaremaa Ühisgümnaasium 33 38 - 27 - 74 73 - 70 - 217
30. Martin Purre Läänemaa Ühisgümnaasium 30 31 - - - 84 116 - - - 200
31. Anna-Brigita Topkin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - - 1 - - - - 200 - 200
32. Georg Aleksander Pedoson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 1 - - - - 195 - - - 195
33. Raimond Hargats Läänemaa Ühisgümnaasium 36 30 - - - 69 118 - - - 187
34. Tõnis Käär Nõo Reaalgümnaasium 3 - - - - 181 - - - - 181
35. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium - 4 - - - - 180 - - - 180
36. Karolina Lillemets Läänemaa Ühisgümnaasium - - - 6 - - - - 176 - 176
37. taavi varind Tallinna 32. Keskkool - - 6 - - - - 173 - - 173
38. Marlen Enok Nõo Reaalgümnaasium - - 24 21 - - - 80 92 - 172
39. Vladislav Dubov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium - 7 - - - - 171 - - - 171
40. Martin Sionberg Nõo Reaalgümnaasium 7 - - - - 165 - - - - 165
41. Markus Rene Hakkaja Pärnu Koidula Gümnaasium - 12 - - - - 163 - - - 163
42. Sten-Erik Uuskar Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium - 13 - - - - 162 - - - 162
43. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium - - 13 - - - - 159 - - 159
44. Ilja Krjukov Nõo Reaalgümnaasium 28 - 31 - - 89 - 70 - - 159
45. Henry Lepmets Läänemaa Ühisgümnaasium 12 - - - - 157 - - - - 157
46. Marko Järve Jüri Gümnaasium - 14 - - - - 153 - - - 153
47. Joosep Plamus Läänemaa Ühisgümnaasium - 15 - - - - 152 - - - 152
48. Erik Trofimov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 29 - 32 - - 87 - 64 - - 151
49. Ervin Sikka Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium - 23 - - - - 134 - - - 134
50. Silver Kukk Tallinna 53. Keskkool 25 - - - - 129 - - - - 129
51. Karl Kristofer Orgse Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 32 - - - - 100 - - - 100
52. Indrek Tamm Nõo Reaalgümnaasium 26 - - - - 90 - - - - 90
53. Karlis Saarna Nõo Reaalgümnaasium - 33 - - - - 85 - - - 85
54. Demjan Kuksov Tallinna 53. Keskkool - 34 - - - - 83 - - - 83
55. Siim Raimla Nõo Reaalgümnaasium 31 - - - - 80 - - - - 80
56. Magnus Vaiksaar Pärnu Koidula Gümnaasium - 35 - - - - 80 - - - 80
57. Artjom Nikokošev Tallinna Õismäe Vene Lütseum - 36 - - - - 74 - - - 74
58. Ilja Tištšenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum - 37 - - - - 73 - - - 73
59. Kaarel Metssalu Läänemaa Ühisgümnaasium - 40 - - - - 72 - - - 72
60. Erich Voomets Tallinna 32. Keskkool - 43 - - - - 56 - - - 56

Koolide tulemused:

*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 3950 15
2. Nõo Reaalgümnaasium 2906 12
3. Kehra Gümnaasium 2061 3
4. Kuressaare Gümnaasium 1723 3
5. Tallinna 32. Keskkool 1515 4
6. Läänemaa Ühisgümnaasium 1140 8
7. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 495 3
8. Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 467 3
9. Jüri Gümnaasium 333 2
10. Tallinna Õismäe Vene Lütseum 298 3
11. Pärnu Koidula Gümnaasium 243 2
12. Tallinna 53. Keskkool 212 2