Ristsõnad Tulemused 2020/2021 Gümnaasium

Koht Nimi Kool Koht turniiril Punktid Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kristjan Hansen Nõo Reaalgümnaasium 1 1 - - 100 100 0 0 200
2. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 3 2 - - 92 95 0 0 187
3. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 2 6 - - 95 88 0 0 183
4. Kennar Kahju Saaremaa Ühisgümnaasium 5 5 - - 89 89 0 0 178
5. Shrek Tankler Nõo Reaalgümnaasium 7 4 - - 87 90 0 0 177
6. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 4 9 - - 90 85 0 0 175
7. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 12 3 - - 82 92 0 0 174
8. Henry Kaljulaid Nõo Reaalgümnaasium 8 8 - - 86 86 0 0 172
9. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 6 13 - - 88 81 0 0 169
10. Kustav Prants Nõo Reaalgümnaasium 13 7 - - 81 87 0 0 168
11. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 10 14 - - 84 80 0 0 164
12. Henry Noah Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 14 10 - - 80 84 0 0 164
13. Miko Pärn Saaremaa Ühisgümnaasium 15 11 - - 79 83 0 0 162
14. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 17 12 - - 77 82 0 0 159
15. Raigo Lorius Kuressaare Gümnaasium 11 18 - - 83 76 0 0 159
16. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 19 16 - - 75 78 0 0 153
17. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 16 20 - - 78 74 0 0 152
18. Raigo Rei Saaremaa Ühisgümnaasium 20 19 - - 74 75 0 0 149
19. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 22 17 - - 72 77 0 0 149
20. Laas Hendrik Lumberg Nõo Reaalgümnaasium 9 - - - 85 0 0 0 85
21. Sergio-Silver Kreegimaa Kehra Gümnaasium - 15 - - 0 79 0 0 79
22. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 18 - - - 76 0 0 0 76
23. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium 21 - - - 73 0 0 0 73
24. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool 23 - - - 71 0 0 0 71
25. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 24 - - - 70 0 0 0 70
26. Hendrik Astra Läänemaa Ühisgümnaasium 25 - - - 69 0 0 0 69

Koolide tulemused

Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 895 13
2. Nõo Reaalgümnaasium 802 5
3. Kehra Gümnaasium 402 3
4. Kuressaare Gümnaasium 323 2
5. Tallinna 32. Keskkool 230 2
6. Läänemaa Ühisgümnaasium 69 1