Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-11-17T13:00:00+02:00 | 31min | - | 7 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-06-10T13:00:00+03:00 | 41min | - | 8 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-06-09T13:00:00+03:00 | 1h 2min | - | 8 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-05-28T13:00:00+03:00 | 57min | - | 9 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | pan | 2021-05-21T13:00:00+03:00 | 42min | - | 6 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | Mets58 | 2021-05-14T13:00:00+03:00 | 18min | - | 6 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | Mets58 | 2021-05-12T13:00:00+03:00 | 58min | - | 7 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-05-07T13:00:00+03:00 | 20min | - | 4 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-03-08T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 163 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-03-05T13:00:00+02:00 | 21min | - | 6 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-03-01T13:00:00+02:00 | 53min | - | 10 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | vuljas | 2021-02-19T13:00:00+02:00 | 50min | - | 10 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-02-15T13:00:00+02:00 | 1h 2min | - | 10 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-02-12T13:00:00+02:00 | 1h 1min | - | 10 | Ava |
Male | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | antsuonu | 2021-02-11T19:00:00+02:00 | 1h 34min | - | 28 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 187 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 174 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | rontsronts | 2018-03-19T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 190 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2018-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 51min | - | 181 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2017-11-20T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 188 | Ava |