Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 17.03.20 20:00 - 17.03.20 21:43
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Rahvusvahelise kabe turniirisari 2020. Reitingumuudatuseta turniir!
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Neorio 16:2 29:2 22:2 2:2 6:2 3:2 7:2 14 56
2. Villem Lüüs 46:2 9:2 7:2 1:0 29:2 16:2 6:2 12 48
3. Priit Lokotar 27:2 34:1 17:2 24:2 14:2 1:0 9:2 11 46
4. antsuonu 31:0 36:1 42:2 25:2 24:2 28:2 14:2 11 36
5. Aleksandrs Tabunovs 30:0 21:2 9:0 32:2 18:2 31:2 16:2 10 32
6. Pēteris Kripans 20:2 18:2 8:2 15:2 1:0 7:1 2:0 9 46
7. Triinu Jalg 39:2 19:2 2:0 31:2 30:2 6:1 1:0 9 42
8. karmen4 44:2 31:2 6:0 9:1 20:2 14:1 10:1 9 39
9. Ed4 12:2 2:0 5:2 8:1 23:2 15:2 3:0 9 38
10. LadyinRed 37:2 22:0 16:0 36:2 39:2 29:2 8:1 9 33
11. kalju leemet 28:0 44:2 27:2 29:0 13:1 23:2 22:2 9 31
12. rabapalm 9:0 46:2 31:0 33:2 19:2 30:2 15:1 9 31
13. Rihards Raginskis-Repše 29:0 16:0 44:2 40:2 11:1 34:2 28:2 9 27
14. Johannes Immutaja 43:2 17:1 34:2 23:2 3:0 8:1 4:0 8 40
15. Kalle Lokk 38:2 24:1 28:2 6:0 17:2 9:0 12:1 8 37
16. Merilii Jalg 1:0 13:2 10:2 18:2 28:2 2:0 5:0 8 36
17. Tarmo Tulva 40:2 14:1 3:0 26:2 15:0 35:2 20:1 8 33
18. Aarne Pärn 36:2 6:0 38:2 16:0 5:0 39:2 29:2 8 30
19. Kirils Gavlass 21:2 7:0 37:2 28:0 12:0 32:2 30:2 8 30
20. Ruut 6:0 26:1 45:2 34:2 8:0 24:2 17:1 8 29
21. joorup 19:0 5:0 36:0 42:2 40:2 38:2 31:2 8 20
22. diana 32:2 10:2 1:0 30:0 35:1 36:2 11:0 7 33
23. Toomas 45:2 25:1 26:2 14:0 9:0 11:0 35:2 7 32
24. Aivar Hommik 41:2 15:1 25:2 3:0 4:0 20:0 36:2 7 32
25. Karmen Vagula 42:2 23:1 24:0 4:0 36:0 43:2 37:2 7 26
26. Nona Nano 35:2 20:1 23:0 17:0 34:0 40:2 38:2 7 26
27. Stefans Jakubaņecs 3:0 33:2 11:0 38:2 31:0 37:1 34:2 7 24
28. Emilia Kello 11:2 30:2 15:0 19:2 16:0 4:0 13:0 6 34
29. Kaljo Siimer 13:2 1:0 35:2 11:2 2:0 10:0 18:0 6 32
30. Keir-Christian Sugul 5:2 28:0 40:2 22:2 7:0 12:0 19:0 6 32
31. Liis Marii Rool 4:2 8:0 12:2 7:0 27:2 5:0 21:0 6 30
32. Georg Kello 22:0 37:0 41:2 5:0 45:2 19:0 43:2 6 18
33. Natālija Paškova 34:0 27:0 43:2 12:0 38:0 42:2 39:2 6 16
34. Tanel 33:2 3:1 14:0 20:0 26:2 13:0 27:0 5 26
35. Elans Eglītis 26:0 39:2 29:0 37:2 22:1 17:0 23:0 5 23
36. Aleksandrs Paškovs 18:0 4:1 21:2 10:0 25:2 22:0 24:0 5 22
37. ACROBAT 10:0 32:2 19:0 35:0 41:2 27:1 25:0 5 20
38. Evelīna Orlovska 15:0 41:2 18:0 27:0 33:2 21:0 26:0 4 18
39. Abro 7:0 35:0 46:2 45:2 10:0 18:0 33:0 4 18
40. Kätriin Hommik 17:0 43:2 30:0 13:0 21:0 26:0 41:2 4 14
41. Tauri Uri 24:0 38:0 32:0 44:2 37:0 0:2 40:0 4 12
42. orast 25:0 45:1 4:0 21:0 43:1 33:0 0:2 4 11
43. maska 14:0 40:0 33:0 0:2 42:1 25:0 32:0 3 11
44. Mattias Pastak 8:0 11:0 13:0 41:0 0:2 - - 2 2
45. Sigalendab 23:0 42:1 20:0 39:0 32:0 - - 1 4
46. pontu 2:0 12:0 39:0 - - - - 0 0