Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 30.03.20 20:00 - 30.03.20 21:51
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Rahvusvahelise kabe turniirisari 2020. Reitingumuudatuseta turniir!
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Priit Lokotar 33:2 25:2 21:2 9:2 7:2 8:2 10:2 14 56
2. Kaljo Siimer 39:2 17:1 14:1 6:2 18:1 29:2 7:2 11 42
3. Pēteris Kripans 26:1 35:2 17:1 22:2 9:1 18:2 8:2 11 41
4. diana 5:2 7:0 32:2 21:2 17:0 16:2 9:2 10 38
5. Alisa Orlova 4:0 27:2 25:2 23:2 15:2 9:0 14:2 10 38
6. Tarmo Tulva 9:0 43:2 40:2 2:0 21:2 20:2 17:2 10 34
7. valda13 27:2 4:2 30:2 29:2 1:0 10:1 2:0 9 46
8. Ed4 38:2 14:1 13:2 30:2 29:2 1:0 3:0 9 44
9. Rihards Raginskis-Repše 6:2 11:2 22:2 1:0 3:1 5:2 4:0 9 43
10. Kerli-K 32:2 12:2 29:0 19:2 20:2 7:1 1:0 9 42
11. antsuonu 43:2 9:0 16:0 28:2 36:2 19:1 24:2 9 32
12. Aarne Pärn 42:2 10:0 20:0 40:2 22:2 24:1 18:2 9 32
13. Ruut 35:1 26:2 8:0 18:0 38:2 30:2 19:2 9 31
14. Merilii Jalg 24:2 8:1 2:1 20:0 25:2 17:2 5:0 8 35
15. Tanel 34:2 21:0 28:1 35:2 5:0 26:1 31:2 8 31
16. karmen4 21:0 34:2 11:2 17:1 30:1 4:0 29:2 8 31
17. Herr 31:2 2:1 3:1 16:1 4:2 14:0 6:0 7 35
18. Emilia Kello 23:0 33:2 41:2 13:2 2:1 3:0 12:0 7 33
19. joorup 36:2 22:0 24:2 10:0 27:2 11:1 13:0 7 32
20. Johannes Immutaja 41:0 37:2 12:2 14:2 10:0 6:0 23:1 7 31
21. Aleksandrs Tabunovs 16:2 15:2 1:0 4:0 6:0 35:2 25:1 7 31
22. Kirils Gavlass 28:2 19:2 9:0 3:0 12:0 32:2 26:1 7 31
23. Kalle Lokk 18:2 29:0 31:2 5:0 24:0 36:2 20:1 7 29
24. LadyinRed 14:0 38:2 19:0 33:2 23:2 12:1 11:0 7 28
25. Nona Nano 0:2 1:0 5:0 39:2 14:0 38:2 21:1 7 27
26. Stefans Jakubaņecs 3:1 13:0 35:0 43:2 41:2 15:1 22:1 7 24
27. Keir-Christian Sugul 7:0 5:0 42:2 41:2 19:0 39:2 30:1 7 23
28. Aivar Hommik 22:0 36:2 15:1 11:0 35:0 41:2 38:2 7 23
29. Liis Marii Rool 40:2 23:2 10:2 7:0 8:0 2:0 16:0 6 36
30. Triinu Jalg 37:2 41:2 7:0 8:0 16:1 13:0 27:1 6 30
31. Toomas 17:0 39:2 23:0 36:0 33:2 37:2 15:0 6 22
32. Karoliina Kurm 10:0 42:2 4:0 38:0 34:2 22:0 35:2 6 20
33. Evelīna Orlovska 1:0 18:0 0:2 24:0 31:0 42:2 39:2 6 16
34. Georg Kello 15:0 16:0 38:0 0:2 32:0 40:2 41:2 6 14
35. Aleksandrs Paškovs 13:1 3:0 26:2 15:0 28:2 21:0 32:0 5 23
36. Gustavo 19:0 28:0 43:2 31:2 11:0 23:0 37:1 5 19
37. PetrakovsR 30:0 20:0 39:0 42:2 40:2 31:0 36:1 5 15
38. Natālija Paškova 8:0 24:0 34:2 32:2 13:0 25:0 28:0 4 18
39. Cukurdupsis 2:0 31:0 37:2 25:0 43:2 27:0 33:0 4 16
40. orast 29:0 0:2 6:0 12:0 37:0 34:0 42:2 4 14
41. HelmeRatas 20:2 30:0 18:0 27:0 26:0 28:0 34:0 2 14
42. Dārta Novika 12:0 32:0 27:0 37:0 0:2 33:0 40:0 2 6
43. Henx09 11:0 6:0 36:0 26:0 39:0 - - 0 0