Korraldaja Vint.ee
Mäng Rahvusvaheline kabe
Aeg 31.03.20 20:00 - 31.03.20 21:46
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Kirjeldus Rahvusvahelise kabe turniirisari 2020. Reitingumuudatuseta turniir!
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Progress
1. Urmo Ilves 20:2 2:1 11:2 7:2 21:2 4:2 3:2 13 50
2. Triinu Jalg 42:2 1:1 8:1 38:2 14:2 10:2 6:2 12 45
3. Pēteris Kripans 39:2 25:2 22:2 10:2 4:1 5:2 1:0 11 51
4. Ruut 34:2 40:2 14:2 5:2 3:1 1:0 7:1 10 48
5. Ed4 46:2 19:2 13:2 4:0 22:2 3:0 15:2 10 44
6. Priit Lokotar 35:2 22:0 20:2 24:2 28:2 21:2 2:0 10 42
7. Herr 29:1 32:2 25:2 1:0 12:2 14:2 4:1 10 40
8. Merilii Jalg 30:2 33:2 2:1 21:0 11:1 18:2 16:2 10 40
9. Liis Marii Rool 21:1 11:0 44:2 26:1 31:2 25:2 13:2 10 33
10. karmen4 48:2 23:2 28:2 3:0 13:2 2:0 11:1 9 43
11. antsuonu 47:1 9:2 1:0 30:2 8:1 23:2 10:1 9 35
12. Emilia Kello 25:0 39:2 32:1 29:2 7:0 38:2 21:2 9 31
13. Kerli-K 24:2 41:2 5:0 16:2 10:0 17:2 9:0 8 38
14. mbtomats 17:2 15:2 4:0 23:2 2:0 7:0 30:2 8 36
15. Kaljo Siimer 37:2 14:0 17:0 27:2 33:2 28:2 5:0 8 32
16. diana 28:0 45:2 18:2 13:0 19:2 22:2 8:0 8 32
17. Tarmo Tulva 14:0 37:2 15:2 28:0 40:2 13:0 32:2 8 30
18. Aarne Pärn 45:2 28:0 16:0 47:2 32:2 8:0 34:2 8 30
19. Aleksandrs Tabunovs 38:2 5:0 30:0 46:2 16:0 42:2 28:2 8 28
20. Keir-Christian Sugul 1:0 42:2 6:0 25:0 46:2 31:2 29:2 8 24
21. Susi 9:1 47:2 29:2 8:2 1:0 6:0 12:0 7 37
22. Kirils Gavlass 27:2 6:2 3:0 31:2 5:0 16:0 26:1 7 35
23. Alisa Orlova 31:2 10:0 27:2 14:0 24:1 11:0 35:2 7 29
24. Aivar Hommik 13:0 43:2 40:2 6:0 23:1 26:1 27:1 7 28
25. Kalle Lokk 12:2 3:0 7:0 20:2 30:1 9:0 38:2 7 27
26. Stefans Jakubaņecs 40:0 34:1 37:2 9:1 38:1 24:1 22:1 7 26
27. joorup 22:0 35:2 23:0 15:0 37:2 33:2 24:1 7 23
28. Rihards Raginskis-Repše 16:2 18:2 10:0 17:2 6:0 15:0 19:0 6 34
29. veiko123 7:1 44:2 21:0 12:0 34:2 30:1 20:0 6 27
30. LadyinRed 8:0 36:2 19:2 11:0 25:1 29:1 14:0 6 27
31. Tanel 23:0 48:2 41:2 22:0 9:0 20:0 42:2 6 24
32. Toomas 44:1 7:0 12:1 35:2 18:0 43:2 17:0 6 24
33. aste 36:2 8:0 38:0 45:2 15:0 27:0 43:2 6 24
34. Aleksandrs Paškovs 4:0 26:1 47:1 41:2 29:0 36:2 18:0 6 23
35. Evelīna Orlovska 6:0 27:0 48:2 32:0 47:2 40:2 23:0 6 20
36. Panatol 33:0 30:0 42:0 48:2 45:2 34:0 40:2 6 16
37. Diāna Stecka 15:0 17:0 26:0 44:2 27:0 47:2 41:2 6 14
38. Karoliina Kurm 19:0 46:2 33:2 2:0 26:1 12:0 25:0 5 25
39. orast 3:0 12:0 46:0 43:0 48:2 45:2 44:1 5 11
40. Elans Eglītis 26:2 4:0 24:0 42:2 17:0 35:0 36:0 4 22
41. Johannes Immutaja 43:2 13:0 31:0 34:0 42:0 46:2 37:0 4 18
42. Gustavo 2:0 20:0 36:2 40:0 41:2 19:0 31:0 4 16
43. Natālija Paškova 41:0 24:0 45:0 39:2 44:2 32:0 33:0 4 14
44. Georg Kello 32:1 29:0 9:0 37:0 43:0 48:2 39:1 4 12
45. Elizabete 18:0 16:0 43:2 33:0 36:0 39:0 0:2 4 12
46. PetrakovsR 5:0 38:0 39:2 19:0 20:0 41:0 47:2 4 12
47. Cukurdupsis 11:1 21:0 34:1 18:0 35:0 37:0 46:0 2 12
48. Dārta Novika 10:0 31:0 35:0 36:0 39:0 44:0 - 0 0