Male (Suletud turniir) (2021-01-18T14:00:00+02:00 - 2021-01-18T16:30:58+02:00)

Korraldaja
Meikop
Ajakontroll
10 min + 2 sek
Kirjeldus
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Georg Aleksander Pedoson 21:2 12:2 18:2 3:2 4:2 2:2 6:2 14 56
2. Mirko Lainevool 19:2 17:2 8:2 18:2 5:2 1:0 3:2 12 56
3. Andres Sui 20:2 11:2 17:2 1:0 10:2 4:2 2:0 10 59
4. Andre Koppel 30:2 13:2 9:2 5:2 1:0 3:0 11:2 10 59
5. Marc Joosep Tähiste 22:2 10:2 7:2 4:0 2:0 13:2 14:2 10 56
6. Paul Antsaar 25:0 33:2 34:2 7:2 9:2 8:2 1:0 10 52
7. Vladislav Dubov 32:2 34:2 5:0 6:0 17:2 10:2 18:2 10 45
8. Shrek Tankler 33:2 24:2 2:0 11:2 14:2 6:0 9:1 9 53
9. Karlis Saarna 36:2 25:2 4:0 20:2 6:0 16:2 8:1 9 49
10. Miko Pärn 23:2 5:0 19:2 16:2 3:0 7:0 21:2 8 50
11. Otto Tuuling 31:2 3:0 12:2 8:0 18:2 23:2 4:0 8 49
12. Ekke Valge 15:2 1:0 11:0 34:2 13:0 31:2 20:2 8 48
13. Markus Rene Hakkaja 29:2 4:0 26:2 14:0 12:2 5:0 23:2 8 48
14. Magnus Vaiksaar 26:2 18:0 23:2 13:2 8:0 22:2 5:0 8 45
15. Torm Vatsfeld 12:0 21:2 24:1 19:0 30:2 17:1 22:2 8 39
16. Andres Kask - 36:2 32:2 10:0 20:2 9:0 19:2 8 35
17. Marko Järve 27:2 2:0 3:0 24:2 7:0 15:1 29:2 7 52
18. Sten-Erik Uuskar 35:2 14:2 1:0 2:0 11:0 24:2 7:0 6 58
19. Joosep Plamus 2:0 27:2 10:0 15:2 22:0 26:2 16:0 6 48
20. Kristjan Hansen 3:0 31:2 25:2 9:0 16:0 28:2 12:0 6 47
21. Mihkel Abramov 1:0 15:0 29:2 30:1 27:1 34:2 10:0 6 45
22. Kaarel Metssalu 5:0 23:0 35:2 25:2 19:2 14:0 15:0 6 44
23. Jaan Viirmann 10:0 22:2 14:0 26:2 31:2 11:0 13:0 6 44
24. Henry Noah Mägi 28:2 8:0 15:1 17:0 29:2 18:0 27:1 6 42
25. Raigo Lorius 6:2 9:0 20:0 22:0 26:0 35:2 31:2 6 41
26. Voldemar Kirss 14:0 35:2 13:0 23:0 25:2 19:0 30:2 6 38
27. Kennar Kahju 17:0 19:0 36:2 32:1 21:1 30:1 24:1 6 33
28. Marie Eike Rebane 24:0 32:1 30:1 31:0 33:2 20:0 36:2 6 28
29. Ervin Sikka 13:0 30:1 21:0 36:2 24:0 32:2 17:0 5 35
30. Sergio-Silver Kreegimaa 4:0 29:1 28:1 21:1 15:0 27:1 26:0 4 42
31. Kalev Kaasik 11:0 20:0 33:2 28:2 23:0 12:0 25:0 4 40
32. Raigo Rei 7:0 28:1 16:0 27:1 34:1 29:0 35:1 4 38
33. Raimond Hargats 8:0 6:0 31:0 35:1 28:0 36:1 34:2 4 35
34. Vootele Mets 0:2 7:0 6:0 12:0 32:1 21:0 33:0 3 42
35. Sigmar Seermann 18:0 26:0 22:0 33:1 36:1 25:0 32:1 3 32
36. Martin Purre 9:0 16:0 27:0 29:0 35:1 33:1 28:0 2 38