Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2016-11-28T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 134 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Margareth | 2017-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 149 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | greeta | 2017-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 42min | - | 136 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Grete55 | 2017-04-03T13:30:00+03:00 | 2h 44min | - | 113 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | pataljon | 2017-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 147 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Grete55 | 2018-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 144 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | pataljon | 2018-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 122 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | pataljon | 2018-03-19T13:30:00+02:00 | 2h 40min | - | 127 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2018-11-26T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 181 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Albert007 | 2019-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 178 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Herts005 | 2019-02-11T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 152 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2019-03-11T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 148 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | emil12345 | 2019-11-25T13:30:00+02:00 | 2h 55min | - | 236 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2020-01-13T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 191 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2020-02-10T13:30:00+02:00 | 2h 44min | - | 159 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2020-03-16T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 135 | Ava |