Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | jesperk | 2022-03-23T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 122 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2022-02-16T13:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 102 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlmiko55 | 2022-01-19T13:00:00+02:00 | 1h 23min | - | 123 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | dima10 | 2021-11-24T13:00:00+02:00 | 1h 18min | - | 132 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-04-07T13:00:00+03:00 | 1h 32min | - | 112 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2021-03-10T13:00:00+02:00 | 1h 24min | - | 160 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-01-20T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 184 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2020-11-25T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 177 | Ava |
Gomoku | Saue 2a treening | ants | dima10 | 2020-11-20T10:36:00+02:00 | 20min | - | 23 | Ava |
Gomoku | Greece | Julia80 | arsenich | 2020-04-14T17:20:00+03:00 | 1h 12min | - | 14 | Ava |
Gomoku | Saue 2A treening taiplikele ja tarmukatele |
ants | Maasikas999 | 2020-03-27T11:00:00+02:00 | 41min | - | 15 | Ava |
Gomoku | Saue 2A lõbus ja lahe treening |
ants | kristok | 2020-03-25T11:00:00+02:00 | 45min | - | 16 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2020-03-18T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 151 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2020-02-12T13:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 186 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | KJMeikop | 2020-01-15T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 193 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2019-11-27T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 175 | Ava |
Gomoku | Kullo treening 1 | ants | AlQaholic | 2019-09-27T16:18:00+03:00 | 23min | - | 5 | Ava |
Gomoku | Kullo lahtine uus | ants | PaulJohann | 2019-02-15T16:55:00+02:00 | 13min | - | 4 | Ava |
Gomoku | Kullo lahtine 2 | ants | kod112 | 2019-02-08T16:05:00+02:00 | 31min | - | 8 | Ava |
Gomoku | Kullo lahtine | ants | antsuonu | 2019-02-08T15:40:00+02:00 | 15min | - | 4 | Ava |
Gomoku | Heinaburgeri lahtised |
ants | ants | 2019-02-06T16:51:00+02:00 | 7min | - | 6 | Ava |
Gomoku | Kullo lahtine 1 | ants | AlQaholic | 2018-12-12T16:28:00+02:00 | 17min | - | 5 | Ava |