Jeu | Description | Organisateur | Gagnant | Date | Durée | Frais de participation | Nombre de participants | Table de tournoi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2024-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 51min | - | 192 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 268 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 174 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 151 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2021-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 44min | - | 148 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-03-21T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 143 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-03-08T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 163 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-02-14T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 137 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2021-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 40min | - | 125 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 187 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 181 | Revoir |
Echecs | Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Kesklinna Põhikooli II klassid |
MBr | robsu | 2020-06-04T10:00:00+03:00 | 1h 41min | - | 81 | Revoir |
Echecs | Kullo mõttemängude treeningsarja turniir |
ants | fireann | 2020-12-15T18:00:00+02:00 | 1h 23min | - | 19 | Revoir |