Gioco | Descrizione | Organizzatore | Vincitore | Tempo | Durata | Costo di partecipazione | Numero participanti | Tavolo torneo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2024-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 51min | - | 192 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 187 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2022-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 192 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2022-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Aperto |
Scacchi | C-turniir (2009. a. ja hiljem sündinud) - XI Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2021 |
RainerRaud | SofiyaOrlova | 2021-05-08T11:00:00+03:00 | 3h 10min | - | 32 | Aperto |
Scacchi | Laupäeva õhtul malega 15 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-04-24T18:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 77 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2021-03-08T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 140 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2021-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 161 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2020-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 189 | Aperto |
Scacchi | Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2020 - 2008 ja hiljem sündinud (B-turniir) |
RainerRaud | KertuKa | 2020-05-09T11:00:00+03:00 | 3h 33min | - | 60 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2019-11-25T13:00:00+02:00 | 2h 42min | - | 248 | Aperto |
Scacchi | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | lodu | 2019-11-08T20:00:00+02:00 | 1h 38min | - | 34 | Aperto |
Scacchi | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | tellis53 | 2019-11-02T20:00:00+02:00 | 1h 36min | - | 41 | Aperto |
Scacchi | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | tellis53 | 2019-11-01T20:00:00+02:00 | 1h 46min | - | 41 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 181 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 215 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | rontsronts | 2018-02-12T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 171 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2018-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 51min | - | 181 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2017-11-20T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 188 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2017-04-03T13:00:00+03:00 | 2h 32min | - | 172 | Aperto |
Scacchi | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tohuvabohu | 2017-03-05T19:00:00+02:00 | 1h 31min | - | 8 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2017-02-13T13:00:00+02:00 | 2h 40min | - | 160 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Herts005 | 2017-01-16T13:00:00+02:00 | 2h 50min | - | 172 | Aperto |
Scacchi | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2016-11-28T13:00:00+02:00 | 2h 37min | - | 159 | Aperto |