ゲーム | 説明 | 管理者 | 勝者 | 時間 | 期間 | 参加費 | 参加者数 | トーナメントテーブル |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 282 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2019-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 258 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2024-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 241 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2021-01-19T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 232 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 231 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 231 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2020-11-24T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 228 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 210 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 208 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2021-03-09T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 207 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 201 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-03-19T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-02-15T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 190 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | ArminAdemar | 2020-03-17T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 183 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-03-22T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 182 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 178 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 177 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 24min | - | 176 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2021-04-06T13:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 141 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Kullo mõttemängude treeningsarja turniir |
ants | fireann | 2020-12-16T18:00:00+02:00 | 1h 12min | - | 28 | オープン |
ロシアン ドラウツ | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | 123456 | 2020-02-20T18:30:00+02:00 | 31min | - | 7 | オープン |