ゲーム | 説明 | 管理者 | 勝者 | 時間 | 期間 | 参加費 | 参加者数 | トーナメントテーブル |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2016-03-01T13:00:00+02:00 | 2h 30min | - | 147 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2019-03-12T13:30:00+02:00 | 2h 30min | - | 199 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 231 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-02-11T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 187 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Tallinna koolinoorte XLII sportmängude MV-d kabes |
HendrikOlde | Aaron7 | 2024-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 29min | - | 32 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-11-27T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | オープン |
ロシアン ドラウツ | TALLINNA KOOLINOORTE XXIX SPORDIMÄNGUDE INDIVIDUAALSED JA VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED KABES |
HendrikOlde | hansrobert | 2021-04-29T13:00:00+03:00 | 2h 28min | - | 33 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2016-11-29T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 207 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2017-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 178 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2017-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 188 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-04-04T13:30:00+03:00 | 2h 27min | - | 170 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2015-02-17T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 139 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Tallinna koolinoorte XL sportmängude ind. ja võistk. meistrivõistlused KABES |
HendrikOlde | RA10 | 2021-12-02T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 50 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 175 | オープン |
ロシアン ドラウツ | TALLINNA KOOLINOORTE XLI SPORTMÄNGUDE MEISTRIVÕISTLUSED KABES |
HendrikOlde | LionPriit | 2023-01-25T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 42 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2016-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 23min | - | 155 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2014-11-25T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 160 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2018-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 172 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2018-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 185 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-03-17T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 148 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi
olümp iaadi III etapp - algkool (1. - 4.klass) |
Meikop | mark2002 | 2013-03-05T14:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 74 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | hansrobert | 2015-11-17T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 151 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | RA10 | 2016-01-19T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 146 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 21min | - | 217 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | RA10 | 2015-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 146 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2015-04-07T13:00:00+03:00 | 2h 19min | - | 134 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 18min | - | 223 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Patrick | 2014-02-18T13:00:00+02:00 | 2h 17min | - | 93 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rasmus279 | 2014-04-01T13:00:00+03:00 | 2h 14min | - | 86 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mark2002 | 2012-11-06T14:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 67 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi Olümpiaadi IV etapp. Algkool (1. - 4. klass). |
Meikop | mark2002 | 2013-05-07T14:00:00+03:00 | 2h 12min | - | 83 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mark2002 | 2013-01-15T14:00:00+02:00 | 2h 12min | - | 77 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2013-12-10T13:00:00+02:00 | 2h 10min | - | 75 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2014-01-21T13:00:00+02:00 | 2h 9min | - | 85 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | carmenh | 2013-11-05T14:00:00+02:00 | 2h 3min | - | 40 | オープン |
ロシアン ドラウツ | Kabe segasari 2020 | Vint.ee | Ruut | 2020-04-05T20:00:00+03:00 | 1h 4min | - | 53 | オープン |
ロシアン ドラウツ | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | kaljuleemet | 2018-10-08T18:30:00+03:00 | 47min | - | 8 | オープン |
ロシアン ドラウツ | tisler5 | rabapalm | 2016-03-24T20:04:00+02:00 | 30min | - | 4 | オープン | |
ロシアン ドラウツ | võidavad kõik | urmas5 | veiks1234 | 2016-02-27T18:45:00+02:00 | 28min | - | 5 | オープン |
ロシアン ドラウツ | 3 + 2 x 8 | Vint.ee | Floke | 2018-01-24T18:30:00+02:00 | 26min | - | 5 | オープン |
ロシアン ドラウツ | AlQaholic | antsuonu | 2015-05-15T20:30:00+03:00 | 6min | - | 4 | オープン |