ゲーム | 説明 | 管理者 | 勝者 | 時間 | 期間 | 参加費 | 参加者数 | トーナメントテーブル |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
チェス | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2018-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 230 | オープン |
チェス | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2018-12-30T19:00:00+02:00 | 1h 1min | - | 7 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 215 | オープン |
チェス | orast | KrokuDundee | 2019-01-21T17:45:00+02:00 | 35min | - | 4 | オープン | |
チェス | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tellis53 | 2019-02-10T19:00:00+02:00 | 59min | - | 6 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 181 | オープン |
チェス | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2019-02-28T19:00:00+02:00 | 1h 9min | - | 6 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | オープン |
チェス | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | pan | 2019-05-30T19:00:00+03:00 | 1h 4min | - | 7 | オープン |
チェス | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | tellis53 | 2019-09-23T22:01:00+03:00 | 1h 4min | - | 11 | オープン |
チェス | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2019-09-24T22:01:00+03:00 | 1h 10min | - | 10 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | AhvKongost | 2019-11-05T20:00:00+02:00 | 1h 41min | - | 33 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | tannuma | 2019-11-06T20:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 36 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | TheAnswer | 2019-11-07T20:00:00+02:00 | 1h 42min | - | 35 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | lodu | 2019-11-08T20:00:00+02:00 | 1h 38min | - | 34 | オープン |
チェス | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | mougli | 2019-11-09T22:01:00+02:00 | 1h 10min | - | 7 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Pikk | 2019-11-10T20:00:00+02:00 | 1h 42min | - | 41 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Sharankoff | 2019-11-11T20:00:00+02:00 | 1h 37min | - | 34 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Sharankoff | 2019-11-12T20:00:00+02:00 | 1h 46min | - | 39 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Pikk | 2019-11-13T20:00:00+02:00 | 1h 37min | - | 35 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Pikk | 2019-11-14T20:00:00+02:00 | 1h 37min | - | 32 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Firehand | 2019-11-15T20:00:00+02:00 | 1h 38min | - | 34 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Sharankoff | 2019-11-17T20:00:00+02:00 | 1h 37min | - | 31 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Sharankoff | 2019-11-19T20:00:00+02:00 | 1h 36min | - | 26 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Sharankoff | 2019-11-21T20:00:00+02:00 | 1h 41min | - | 31 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Merdo | 2019-11-22T20:00:00+02:00 | 1h 44min | - | 31 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | mougli | 2019-11-23T20:00:00+02:00 | 1h 43min | - | 29 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | UFOMEN | 2019-11-24T20:00:00+02:00 | 1h 39min | - | 29 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Firehand | 2019-11-26T20:00:00+02:00 | 1h 41min | - | 25 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Firehand | 2019-11-27T20:00:00+02:00 | 1h 42min | - | 29 | オープン |
チェス | Male turniirisari 2019. Reitingumuutuseta turniir! |
Vint.ee | Sharankoff | 2019-11-29T20:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 29 | オープン |
チェス | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | antsuonu | 2019-12-13T19:00:00+02:00 | 42min | - | 5 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | オープン |
チェス | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | antsuonu | 2020-01-19T19:00:00+02:00 | 51min | - | 6 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | オープン |
チェス | AlQaholic | Frequency | 2020-03-30T17:00:00+03:00 | 10min | - | 3 | オープン | |
チェス | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 IV etapp (kuni 14-aastased) |
HendrikOlde | rassu1 | 2020-04-11T11:00:00+03:00 | 3h 42min | - | 31 | オープン |
チェス | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiri de sari KEVAD 2020 III etapp (kuni 14-aastased) |
HendrikOlde | AndreiMG | 2020-04-25T11:00:00+03:00 | 3h 58min | - | 27 | オープン |
チェス | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 V etapp (kuni 14-aastased) |
HendrikOlde | HansGK | 2020-05-10T11:00:00+03:00 | 3h 53min | - | 22 | オープン |
チェス | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 VI etapp 30.mai (U14) |
HendrikOlde | HansGK | 2020-05-30T11:00:00+03:00 | 3h 54min | - | 11 | オープン |
チェス | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 VI etapp 31.mai (U14) |
HendrikOlde | HansGK | 2020-05-31T11:00:00+03:00 | 3h 55min | - | 19 | オープン |
チェス | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ B-turniir (14a) |
HendrikOlde | HansGK | 2020-09-20T11:00:00+03:00 | 3h 2min | - | 8 | オープン |
チェス | Hillar Hanssoo 19. mälestusvõistlus kiirmales noortele B-turniir (14-aastased) |
ToomasMihkel | rontsronts | 2020-10-17T11:00:00+03:00 | 2h 45min | - | 16 | オープン |
チェス | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ V etapp B-turniir |
HendrikOlde | HansGK | 2020-11-01T11:00:00+02:00 | 3h 36min | - | 11 | オープン |
チェス | Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused males (kuni 14-aastased) |
HendrikOlde | rassu1 | 2020-11-21T11:00:00+02:00 | 3h 53min | - | 26 | オープン |
チェス | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 174 | オープン |
チェス | Kaksikodade jõulukuu treeningturniir II |
RainerRaud | Vladimir-D | 2020-12-12T18:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 32 | オープン |
チェス | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ VIII etapp B-turniir |
HendrikOlde | rassu1 | 2020-12-13T11:00:00+02:00 | 3h 25min | - | 18 | オープン |
チェス | 6. Tallinna MK turniiride sari „SÜGIS 2020“ IX etapp / Tallinna MK lahtised MV-d B-turniir |
HendrikOlde | Vladimir-D | 2020-12-19T11:00:00+02:00 | 4h 1min | - | 13 | オープン |