Mõttespordi Olümpiaad 2023/2024 - Koondtulemused

Прочитано 19 пользователями

MeikopОснователь Vint.ee 2024-04-06T08:58:15+03:00
Tere,

Kaheteistkümnes mõttespordi olümpiaadi hooaeg on selleks korraks lõppenud. Võistlusel osales sellel aastal 1183 õpilast 85-st koolist. Seda on pea 100 õpilast rohkem kui eelmisel aastal! Enim osalejaid oli Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolist - 78!

Algkooli tulemused
Algkoolis oli kokku osalejaid 466, kellest 75 õpilast osales kõikidel aladel.

Koondarvestuses võitis Karl Samuel Leht Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist, kes kogus 1327 punkti ning võttis ühe alavõidu - males, teise koha sai Kaspar Kuusesaar Nõo Põhikoolist 1278 punktiga ning kolmanda koha saavutas Frederik Kaldoja Tallinna Reaalkoolist, kes kogus 1218 punkti.

Koolide arvestuses võiti Tallinna Reaalkool.

Põhikooli tulemused
Põhikoolis osales 562 õpillast, kellest 98 osales kõikidel aladel.

Eelmise aasta võitu kordas Mikk Kaarel Õim Tartu Kesklinna Koolist 1384 punktiga (alavõit Ristsõnades ja males), teise koha saavutas Henri Mugur Tallinna Reaalkoolist 1259 punktiga ning kolmanda koha Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkoolist 1199 punktiga.
Koolide arvestuses võitis taaskord Tallinna Reaalkool.

Gümnaasiumi tulemused
Gümnaasiumi astmes osales rekordilised 154 õpilast, kõikidel aladel neist 16.

Esikoha võitis Illimar Kirss Saaremaa Gümnaasiumist, kogudes 1363 punkti.
Teise koha saavutas 1296 punktiga Oskar Treffner Tallinna Reaalkoolist ning kolmanda koha võitis Kalev Orgse Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist, kogudes 1289 punkti.
Koolide arvestuses võitis Saaremaa Gümnaasium.

Õnnitleme parimaid ning täname kõiki osalemast!

Täname taaskord ka Ants Soosõrvu, kes on aastaid seda võistlust koolides reklaaminud ning kes aitab auhindade kättetoimetamisega Tallinna koolides.

Nimelised medalid ja karikad toimetatakse koolidesse hiljemalt mai kuu jooksul!

PS! Kuna mõttespordi olümpiaadi on korraldatud juba 12 aastat, otsustasime teha vaate Kõige aktiivsemad mõttespordi olümpiaadil osalejad - ja meil on üks tubli mõttespordi-huviline, kes on olümpiaadil osalenud kõik 12 aastat: Oliver Valk Saaremaa Gümnaasiumist! Tublisid mõttesportlased tuleb premeerida ja nii otsustasimegi, et hakkame andma välja eriauhindu (Vint.ee logodega riided) kõigile, kes 12 aastat võistlustel osalevad!

Ilusat kevadet,
Marten Meikop
Mõttespordi olümpiaadi korraldaja

Опубликовать ответ

This functionality is only for verified or VIP users