Spel | Beskrivning | Arrangör | Vinnare | Tid | Tidsåtgång | Registreringsavgift | Antal deltagare | Turneringstabell |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-11-27T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 18min | - | 223 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 21min | - | 217 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2019-03-12T13:30:00+02:00 | 2h 30min | - | 199 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2018-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 185 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 175 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2018-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 172 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | tennispall | 2019-11-26T14:00:00+02:00 | 2h 9min | - | 50 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ShaDeR | 2021-11-23T14:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 50 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | rauno29 | 2020-01-14T14:00:00+02:00 | 2h 14min | - | 47 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | HerrHeinrich | 2020-02-11T14:00:00+02:00 | 2h 16min | - | 45 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ShaDeR | 2022-01-18T14:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 44 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ShaDeR | 2022-02-15T14:00:00+02:00 | 2h 16min | - | 33 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | kenkuning | 2021-01-19T14:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 31 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | tennispall | 2020-03-17T14:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 31 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Lesti | 2020-11-24T14:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 30 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ShaDeR | 2021-03-09T14:00:00+02:00 | 2h 17min | - | 26 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ShaDeR | 2022-03-22T14:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 24 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ShaDeR | 2021-04-06T14:00:00+03:00 | 2h 3min | - | 21 | Öppna |