Spel | Beskrivning | Arrangör | Vinnare | Tid | Tidsåtgång | Registreringsavgift | Antal deltagare | Turneringstabell |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2021-03-08T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 140 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2021-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 161 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2020-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 189 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2019-11-25T13:00:00+02:00 | 2h 42min | - | 248 | Öppna |
Schack | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2019-11-22T14:05:00+02:00 | 55min | - | 10 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Öppna |
Schack | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi Turniir |
Meikop | AaronT6 | 2019-03-08T13:20:00+02:00 | 52min | - | 10 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 181 | Öppna |
Schack | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | TormW | 2019-02-08T13:20:00+02:00 | 1h 3min | - | 8 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 215 | Öppna |
Schack | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi maleturniir |
Meikop | AaronT6 | 2019-01-11T13:20:00+02:00 | 50min | - | 11 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2018-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 230 | Öppna |
Schack | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2018-10-16T14:10:00+03:00 | 57min | - | 9 | Öppna |
Schack | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi maleturniir |
Meikop | TormW | 2018-03-16T13:20:00+02:00 | 1h 0min | - | 9 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2017-11-20T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 188 | Öppna |