Spel | Beskrivning | Arrangör | Vinnare | Tid | Tidsåtgång | Registreringsavgift | Antal deltagare | Turneringstabell |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | liikur | 2024-03-21T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 29 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | liikur | 2024-02-15T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 28 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | liikur | 2024-01-18T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 34 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | liikur | 2023-11-23T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 38 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2023-03-23T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 120 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-02-16T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 118 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2023-01-19T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 132 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-11-24T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 134 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-03-24T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 116 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-02-17T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 125 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-01-20T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 134 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kaisa005e | 2021-11-25T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 165 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-04-08T13:30:00+03:00 | 1h 40min | - | 81 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-03-11T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 103 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | perekond | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | 1KaurVesberg | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | aveliin | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | broliver | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | ikla | 2020-03-19T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 95 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2020-02-13T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 113 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Leprechaun1 | 2020-01-16T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 134 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2019-11-28T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 168 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2019-03-14T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 108 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2019-02-14T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 115 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2019-01-17T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 119 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2018-11-29T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 151 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | proaike | 2018-03-29T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 75 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | proaike | 2018-02-15T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 116 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2018-01-18T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 116 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2017-11-23T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 109 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | sudoku19 | 2017-04-06T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 80 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Herts005 | 2017-02-16T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 78 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Herts005 | 2017-01-19T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 82 | Öppna |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Herts005 | 2016-12-01T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 86 | Öppna |