Sasku vindis

被341名用户阅读

juhoman 2021-05-17T21:00:56+03:00
Millal pakkumine korda tehakse? Tagalt käsi peks omale saama võtta! Miks seda ei ole veel`?
juhoman 2021-05-17T21:18:39+03:00
Aaa, üks asi veel, miks pean ootama oma karjumise korda, et kohe ruutu teha. Sellega saaks kasvõi vastaste pildi andmist blokkeerid! Reaalses mängus on ju nii, et ruutu saab teha igal ajal. Isiklikult on palju kordi tahtnud trumpi teha aga ei saa!!!!!!!! Pärast pole enam huvi ega tahtmist ka! Miks tehti jutu kohale pakkumise näitamine. Sealt on tekst siis ju kadunud? Ma arvan selle pildiandmise muudatus võib oodata, see on ju nii ebaoluline. Teha juba siis rohkem korda. Muidu hakkad varsti jälle yht muudatust juurde tegema.  Ma arvan, et muudatusi oleks veel, mida võiks teha. Kõikse suurem jama oli punktiarvestustes turniiril. Seal pole reaalsusega midagi pistmist. Aga jõudu edaspidiseks ja loodan, et homme veel on vana viisi!
Mets58 2021-05-17T21:47:28+03:00
Reaalses mängus on palju erinevaid variante, näiteks kui paariline andis mulle pildi, siis Setumaal ei pidanud ma talle masti vastu andma, vaid võisin talle pildi vastu anda (isegi risti kuninga) ning mäng oli palju põnevam.
MeikopVint.ee创建者 2021-05-17T23:56:19+03:00
Juhoman demonstreerib innukalt oma asjatundmatust mitmes aspektis. Tõenäoliselt ei ole ta elus Sasku Eesti meistrivõistlustel käinud ega tea kuidas ametlikud pakkumise reeglid on.

Turniirisüsteem ongi keskmise inimese jaoks vist veidi keeruline aru saada. Aga pole vaja muretseda - selle on välja mõelnud oluliselt targemad inimesed.
rabapalm 2021-05-18T00:08:45+03:00
Mets, kas siis praegu ei saa pilti vastu anda? Ise pole proovinud- ei tohiks olla keelatud! N.ö pimeruutut ei maksaks väga propageerida- siis oleme varsti tasemel, et trump tehakse enne kaarte nägemata ja tegelikult peaks veidi siin ikkagi arvestama erinevate "lag"-idega. Loogiline ikkagi nii, et jagajast järgmine teeb oma 1. käigu, olgu siis see . näiteks ruutu trump või ükskõik mis muu legaalne tegevus, siis juba järgmine käsi otsustab, mida tema teeb jne. See, et jagaja tagakäsi , kellel veel ülihea netiühendus, ei tohiks küll saada kohe ruutu tegemise õigust- niigi tehakse siin ruutut liiga palju! Põhjus lihtne. sealt võimalik rohkem punne saada, kuid ka kaotada! Nn. hädaruutu mõeldud siiki karvase eest kaitsmiseks, mitte pildiandmise segamiseks. Seda muidugi võiks kaaluda, kas pilti võiks enne saada anda, kui sinu järjekord tegevuseks käes. Lives muidugi mängitud igatemoodi, aga selles teemas ei tohiks küll nii olla, et see kes esimesena jõuab karjuda, sellel õigus- pole nagu vindile kohane, vähemalt ametlikel turniiridel!
Mets58 2021-05-18T00:48:07+03:00
raba kui sul on ainukese pildina risti kuningas käes ja palju ruutusid ning mõni mast lüüa, kas sa annad siis alati selle kuninga paarilisele ära, ma ei anna, sest minu ruutu trumbi korral võib kaduda võimalus vastase kuningas vangi võtta, näiteks siis kui avakäigu teeb minu paariline ja vastaste ainuke kuningas on juhtumisi minu tagantkäel
Mets58 2021-05-18T12:42:37+03:00
Programm ei küsi enam ainukese pildi omanikult seda kas ta tahab pilti ära anda. Arvan et see on suur jama. Mida teie arvate?
Mets58 2021-05-18T18:13:30+03:00
Praegune uuendus rikub sasku ilu ja võlu ning ma arvan et tuleb taastada kast, mis küsib ainukese pildi omanikult kas ta soovib pilti paarilisele anda või mitte. Kui olete samal arvamusel, siis hääletage selle poolt.
strateeg 2021-05-18T19:10:58+03:00
mina ise olen põline ruutuhunt ja ka 1 pildi,mitme vaikese ruutu ja nö õhukese assaga,kannatab vaga vabalt ruutu trumbiks teha ja mangida mangu tais.kui ainus pilt ara votta,siis kaotab mang enda iseloomust ja värvikusest palju.kohati vaja riskida ka!!!see ikka suuresti enda tunnetamise  kysimus,kas julged voi ei julge trumpi teha.
strateeg 2021-05-18T19:14:39+03:00
karistada tuleks hoopis neid ,kes mangivad tais 90 ja  pluss punkti ja jatavad trumbi tegematta!!! see on mõtlemise koht,mida teha ...kas muuta reegleid vms....seda oleme rigolettoga pikalt arutanud.

发表回复

这个功能只针对已验证的或VIP用户