Game | Description | Organizer | Winner | Time | Duration | Participation fee | Participant count | Tournament table |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 VI etapp 31.mai (U18) |
HendrikOlde | SofiaBlokhin | 2020-05-31T11:00:00+03:00 | 4h 5min | - | 7 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK turniiride sari „SÜGIS 2020“ IX etapp / Tallinna MK lahtised MV-d A-turniir |
HendrikOlde | TheAnswer | 2020-12-19T11:00:00+02:00 | 4h 3min | - | 14 | Open |
Chess | Tallinna koolide individuaalsed ja võistkondlikud meistrivõistlused males |
HendrikOlde | Margareth | 2020-12-15T13:00:00+02:00 | 4h 0min | - | 98 | Open |
Chess | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ VIII etapp A-turniir |
HendrikOlde | TheAnswer | 2020-12-13T11:00:00+02:00 | 3h 54min | - | 15 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiri de sari KEVAD 2020 III etapp (kuni 18-aastased) |
HendrikOlde | öineraev | 2020-04-25T11:00:00+03:00 | 3h 54min | - | 16 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 IV etapp (kuni 18-aastased) |
HendrikOlde | SofiaBlokhin | 2020-04-11T11:00:00+03:00 | 3h 50min | - | 20 | Open |
Chess | EMSL JÕUD meistrivõistlused males (A-turniir) |
HendrikOlde | UFOMEN | 2021-11-20T11:00:00+02:00 | 3h 43min | - | 15 | Open |
Chess | Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused males (kuni 18-aastased) |
HendrikOlde | Ekaterina-S | 2020-11-21T11:00:00+02:00 | 3h 40min | - | 11 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 V etapp (kuni 18-aastased) |
HendrikOlde | SofiaBlokhin | 2020-05-10T11:00:00+03:00 | 3h 36min | - | 8 | Open |
Chess | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 VI etapp 30.mai (U18) |
HendrikOlde | tormikull | 2020-05-30T11:00:00+03:00 | 3h 30min | - | 8 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 V etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | Margareth | 2021-03-14T11:00:00+02:00 | 3h 11min | - | 13 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VI etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | öineraev | 2021-03-28T11:00:00+03:00 | 3h 5min | - | 14 | Open |
Chess | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 I etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | SofiaBlokhin | 2022-01-15T11:00:00+02:00 | 3h 2min | - | 21 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 I etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | DaniilŠ | 2021-01-24T11:00:00+02:00 | 3h 2min | - | 19 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VIII etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | HendrikOlde | 2021-05-08T11:00:00+03:00 | 3h 1min | - | 10 | Open |
Chess | 8. Tallinna MK sari KEVAD 2022 VI etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | öineraev | 2022-03-26T11:00:00+02:00 | 3h 0min | - | 20 | Open |
Chess | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males |
HendrikOlde | pataljon | 2022-03-10T13:00:00+02:00 | 2h 59min | - | 84 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 IV etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | Margareth | 2021-02-28T11:00:00+02:00 | 2h 59min | - | 17 | Open |
Chess | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 IV etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | jon01 | 2022-02-26T11:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 19 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | emil12345 | 2019-11-25T13:30:00+02:00 | 2h 55min | - | 236 | Open |
Chess | Tallinna koolinoorte XLII sportmängude MV-d MALES |
HendrikOlde | öineraev | 2023-11-16T13:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 41 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 II etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | HendrikOlde | 2021-01-30T11:00:00+02:00 | 2h 53min | - | 15 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 III etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | Margareth | 2021-02-14T11:00:00+02:00 | 2h 53min | - | 15 | Open |
Chess | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VII etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | Margareth | 2021-04-10T11:00:00+03:00 | 2h 52min | - | 16 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2019-03-11T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 148 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Albert007 | 2019-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 178 | Open |
Chess | Tallinna koolinoorte MV-d males |
HendrikOlde | rakett69 | 2023-03-10T12:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 65 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Herts005 | 2019-02-11T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 152 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2020-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 189 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2020-03-16T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 135 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | zissass | 2018-11-26T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 181 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2021-04-05T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 109 | Open |
Chess | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2021-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 161 | Open |
Chess | 7. Tallinna MK üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 A-turniir |
HendrikOlde | öineraev | 2021-09-19T11:00:00+03:00 | 2h 20min | - | 7 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | rabapalm | 2018-06-05T22:01:00+03:00 | 1h 9min | - | 12 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | hawkbrow | 2018-12-13T22:01:00+02:00 | 1h 7min | - | 12 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | tellis53 | 2017-12-20T22:01:00+02:00 | 1h 6min | - | 9 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | vuljas | 2018-06-14T22:01:00+03:00 | 1h 5min | - | 8 | Open |
Chess | Tallinna koolinoorte meistrivõistluste finaalturniir males (gümnaasiumi vanuseaste) |
HendrikOlde | DionK | 2023-03-15T13:00:00+02:00 | 1h 3min | - | 4 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tannuma | 2018-06-15T19:00:00+03:00 | 1h 2min | - | 5 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | öineraev | 2018-01-02T19:00:00+02:00 | 58min | - | 6 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tellis53 | 2017-12-27T19:00:00+02:00 | 58min | - | 6 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tannuma | 2018-12-18T19:00:00+02:00 | 54min | - | 8 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tellis53 | 2018-01-07T19:00:00+02:00 | 52min | - | 6 | Open |
Chess | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | tannuma | 2018-06-13T19:00:00+03:00 | 48min | - | 7 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | Tariann | 2017-12-16T22:01:00+02:00 | 46min | - | 6 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | tellis53 | 2017-12-30T22:01:00+02:00 | 45min | - | 7 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | öineraev | 2018-06-12T22:01:00+03:00 | 45min | - | 5 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | tannuma | 2018-01-03T22:01:00+02:00 | 44min | - | 5 | Open |
Chess | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | pomakako | 2018-01-02T22:01:00+02:00 | 40min | - | 6 | Open |