Küüned maksuvabaks!

Loetud 244 kasutaja poolt

GoldWeapon 2016-07-30T13:24:32+03:00
Idee oleks teha mäng "Küüned" uuesti maksuvabaks,ehk ei peaks olema VIP,et reiting muutus.Vanasti oli vindis küüned üks populaarseimad mänge,mäletan veel hästi kui mänguruum oli rahvast pungil.Kuid nüüd kui küüned on tasustatud mäng,siis tallerdab ruumis tühjus.Isiklukult arvan,et see tooks ka rohkem rahvast vint-i.
Andero21 2016-07-30T23:16:32+03:00
Aga tõsi ta on et Vint ei ole see mis ta enne oli...ja ex me kõik taha rikastuda ideedega mis loonud......ainult et siin ongi see koht kas suudad oma ideed müüa või kuivab see kokku......ei imesta kahjux kui meil pole enam ühte populaarsemat mälumängu keskonda......nagu on targad indiaanlased ütelnd....kui on viimane loom surnud ja viimane jõgi kuivanud.....saadaxe aru et raha ei kõlba süüa......
bazooka 2016-07-31T10:38:15+03:00
Väga filosoofiline aruetelu. Kiidan!
kaidi22 2016-07-31T13:13:35+03:00
Vint on kahjuks jah allakäiguteel.....
KOBA1 2016-07-31T15:27:45+03:00
kogume 50 häält et vip üldse ära kaoks ja kõik tasuta oleks
mkruut 2016-07-31T15:43:05+03:00
Mina ei poolda, et päris maksuvabaks näiteks. Küll aga võiks süsteem olla paindlikum ja pigem nö premeerida mängu võitjaid "krediidiga" ehk Vint ei võtaks KÕIKE endale, vaid oleks valmis tagasi andma. See looks juurde palju paindlikkust ja ka strateegilist huvi.

Samuti on hetkel aastamaks tegelt ikka kirves ... 6.5x12=78 eurot, et mängida pisteliselt? Ok, kui kogu aeg, siis pole palju, aga hetke süsteem on ikka liiga jäik.

Selle tulemusena lähevad inimesed üle Facebookis pakutavatele mängudele ja seal on lisaks ka rahvast ... ei pea ootama nagu hingeõnnistust mõnd mängijat.
MeikopVint.ee asutaja 2016-07-31T23:57:22+03:00
Küünte teemadel oleme juba ringi peale teinud: http://www.vint.ee/mod/Forum/read-thread/?forum=154&thread=4414&page=0. Oli aeg, kus kasutajad pooldasid üldse mänguruumi sulgemist! Tegemist on nagunii kõige mõttetuma kaardimänguga siin (juhuslikuse osakaal on kõige suurem). Linnade põletamine oleks vist ainult veel hullem:)

mkruut - vaata VIP lehele: http://www.vint.ee/vip/

Kõigile, kes ennustavad vindi väljasuremist: Pean kahjuks pettumuse valmistama. Meil läheb kordades paremini kui kunagi varem.

PS! Panin "Muuda vint.ee paremaks" foorumi tingimustesse klausli "Ülalolev jutt ei kehti teemadele, mis käsitlevad Vint.ee hinnapoliitikat ning VIP kasutajatele mõeldud funktsionaalsust!".
mkruut 2016-08-01T09:01:10+03:00
Minu meelest muudaks see Vinti paremaks, kui kasutate näiteks schafkopfpalast tüüpi süsteemi, kus igal uuel kasutajal on alguses natukene tasuta zetoone (mida tegelikult antakse väikeses koguses iga päev juurde). On olemas võimalus mängida tasuta (näiteks kaardimängus ainult üks jaotus) või erinevate tasude eest. Zetoone saab juurde osta jne. Võitjatele jaotatakse need tagasi 2/3 ja 1/3 ning üks osa on süsteemi sisse kirjutatud, et midagi läheb koguaeg süsteemile ka.

Ehk mõte on, et kui osta ei raatsi, siis on olemas strateegia ka neile ... kuid üldiselt töötab "süües kasvab isu".

Ok, nii ei pea just tegema, aga mõtelda tasuks.

Mõelge kasvõi sellele, et näiteks mina kasutan sasku ruumi asemel 95% ajast schafkopfpalast'i, kuna siinne süsteem ei soosi mängijate rohkust.Ok, ma võin ju maksta teile see ~70 EURi aastas, aga ka siis pean ma ju mängijaid ootama, kuna neid on liiga vähe ja selline asi ei peaks kuuluma VIP teenuse juurde.
MeikopVint.ee asutaja 2016-08-01T09:56:48+03:00
[i]postitas mkruut[/i]
aga ka siis pean ma ju mängijaid ootama, kuna neid on liiga vähe ja selline asi ei peaks kuuluma VIP teenuse juurde.


Eile toimus 150 sasku mängu, keskmise kestusega 25 minutit. Keskmiselt toimus siis mäng kolmes lauas iga ajahetk ööpäev läbi. Juulis... Super!

Täna on esmaspäeva hommik kell 10 ja mäng toimub juba kahes lauas...

Ehk see linnalegend, et enam ei saa ka vipid normaalselt mängida, sest pole mitte-VIP mängijaid, on ammu ümber lükatud.
tennispall 2016-08-01T10:33:00+03:00
Kui küüsi ei mängita ja need on praegu reitingu arvestuseks vip idele, selle asemel et seda ei mängita niipalju, miks peaks siis seda veelrohkem kärpima, kui see midagi ei muuda.
Mängu mängitakse vähe, siis miks ei võiks lasta kõigil seda mängida?

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele