VIP staatuse hinna muutus 10.03.2018

Loetud 260 kasutaja poolt

Rose 2018-09-09T19:54:01+03:00
Meikop, kui tood näiteid, siis natuke mõtle enne.
Munad on pakendis ja müüaksegi pakendiga, keegi ei pea neid 1 kaupa müüma, kuigi turul on ka see võimalik. Sina pakud müügiks 1 päeva krediiti, 1 nädala ja 1 kuu oma, aga Sa ei võimalda seda pakutud hinnaga osta. See ongi tarbija eksitamine. Ma ei lähe Sinu toodud näite kohaselt karbitäit mune ostma makstes kolme karbi eest, et pärast võin veel 2 karbitäit saada, kui soovin. Ma ei pruugi seda enam soovida. Nii nagu ükskõik mis teenust toodet ostes maksan ikka täpselt selle teenuse eest.

Ma isiklikult pole küll mujal kohanud olukorda, kus soovides mingit teenust või toodet proovida, keegi minu käest rohkem raha küsiks, kui see toode sel perioodil maksab. Kui tellin kuuks ajaks ajalehe 9,50 eest, siis ei maksa selle eest 10 eurot, kui ostan mingi tasulise artikli 60 sendi eest, siis ei küsita minu käest 3 eurot, et ehk kunagi tuleb veel isu mingit sarnast teenust kasutada sel saidil. Neid näiteid võib tuua lõpmatuseni.
Kahju vaid, et Sa ise sellest aru ei saa.

Ülehomme võin anda täpsema vastuse, enne pole aega.



kämby 2018-09-09T20:00:06+03:00
hinnaklass see selleks miks ei saa siis osta 1 kuu korraga 2 kuud korraga jne midagi ju ei muutu on ikka jube raske vindi mängijatele vastu tulla...on ju selgelt oeldud et 1 kuu vippi maksab 6.50 kui rohkem raha pole siis kuu aega vipiks ei saa sest kui rohkem raha pole...motle nuud ise nati saad ju ise ka aru et see on nome ja ajuvaba...see soodustab hasart mängude mängimist 10 eest tellid kuu ja siis meikop loodab et teen turnasi 10 vip krediidile ja see ahvatleb mängima,,,,ja nii see tekib palju on ka alaealisi kes kasiinodesse ei pääse ja see on keelatud kull aga saab siin mängida raha eest peibutiseks on et krediidi eest...et paistab korrektne aga tegelikult see nii ju ei ole,,,kui kasiinos kord voidad ja kord kaotad siis sii siin ostad krediiti raha eest aga kunagi ei saa sa raha enam tagasi...
Mets58 2018-09-09T20:34:08+03:00
1 päeva kaupa saab ka: helista sõbrale ja ta kingib sulle krediiti (kui rikkaks saad, siis kingid sa talle krediiti)
dana 2018-09-09T20:49:05+03:00
[i]postitas Mets58[/i]
1 päeva kaupa saab ka: helista sõbrale ja ta kingib sulle krediiti (kui rikkaks saad, siis kingid sa talle krediiti)


1 päeva kaupa tellimine tuleb ju kokkuvõttes kõige kallim....
blufar 2018-09-09T20:54:55+03:00
Meikop, sa tõstsid hinda, üks kuu VIP staatust maksab 9,50 aga selle raha eest ei saa osta kuidagi , sina tahad saada 10 €
Kui ma lähen poodi ja ostan leiba , leib maksab ütleme 1 € aga kassas küsitakse selle eest 1,50 siis see on kliendi petmine. Rosel on õigus.
Mets58 2018-09-09T21:03:23+03:00
Elektri eest saab ju ka ettemaksu teha - pealegi pead siin tegema linnukese kasti Nõustun krediidi kasutustingimustega (seega on tegemist kahepoolse lepinguga, mille mõlemad osapooled on heaks kiitnud)
MeikopVint.ee asutaja 2018-09-09T21:44:31+03:00
Ahjaa - alati on võimalus teha pangaülekanne täpse summaga ja siis saata email info@vint.ee, et tegite ülekande.

Vaatame järgmisel tööpäeval ülekande üle ja kanname teile krediidi üle.
asoppygorr 2018-09-12T15:37:14+03:00
Siin portaalis küll kasutajate kriitikat arvesse ei võeta :D Taotakse oma tainast ikka edasi. Pole ka kuskil mõjal sellist asja kohanud, et kuu hind on küll paigas, aga seda antud hinnaga on võimatu osta :D
Mets58 2018-09-12T18:26:25+03:00
Tee Vindile ülekanne 9,50 eurot ja saad 1 kuu VIP-i
asopor-block 2018-09-13T09:54:39+03:00
Miks ma peaksin vindile ülekande tegema, kui peale foorumi postitust mu kasutajakonto blokeeritakse? See oleks raha raiskamine ja teiseks VIP asjanduses on igasuguste lollustega kaotanud oma väärtuse. Kunagi ei saa kindel olla, et täna ostetud teenus on homme samal kujul olemas ja kui julged midagi öelda, siis saadetakse tivolisse batuudi peale hüppama.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele