Turniirid Texas Hold'emis

Loetud 142 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2019-02-15T09:45:51+02:00
Tere,

Texas holdem vindis ei ole valmis.
Meil läks umbes kuu, et lahti saada kõigist mänguloogika-vigadest.
Teha on veel vaikimisi panus uutele liitujatele rahalaudades, animeerida paremini all-in "showdown". Mul on viimasel ajal veidi kiire olnud aga me jõuame sinna.

Räägiks turniiridest.
Minu nägemus on: Rahalauad ja "freerollid" jäävad mänguruumi. Max. reitingupiirang rahalaudades on ka end õigustanud, ma jätaks mänguruumi selliseks nagu ta on.

Vindis on aga pea kõigis mängudes turniirid, võiks ka Texas Hold'emis olla?
Turniiri loomine näeks välja nagu ikka: valid ajakontrolli ja algusaja ja minimaalse reitingupiirangu. See minimaalne reitingupiirang tähendab sisuliselt turniiri sisseostu.
Valikus võiks olla 500, 1000, 2000, 5000, 10000, 25000, 50000

Turniiri alguses võetakse see sisseostu-summa teie reitingust maha. Kui turniirilt poole peale lahkute, olete sellest ilma. Kui lahkute kui teil on näiteks veel 100 stacki lauas, jagatakse see 100 allesjäänud mängijate vahel ära.

Turniir algab ka siis kui on 2 mängijat.
Auhinnad sõltuvalt osalejate arvust:
1 - 5 osalejat: võitja võtab 100%
6 - 10 osalejat - esimene saab 75% potist, teine koht 25%
10+ osalejat - esikolmik saab vastavalt 1) 60% potist, 2) 30% 3) 10% potist (saab vähemalt oma raha tagasi).

Turniiride loomiseks pean ma ümber mõtlema koodi serveri osa, eraldama rahalaudade ja turniirilaudade funktsionaalsuse (turniirilauas hakkavad panused tõusma nagu hetkel freeroll laudades).
Lisaks on üheks keeruliseks osaks mängijate tõstmine laudade vahel turniiri jooksul. Tuleb tagada, et laudades oleks enam-vähem võrdne arv mängijaid. Kuni saab lõpuks kõik ühte lauda tõsta.

See kõik võtab nüüd veidi aega, tähtaegu välja ei luba kuid tegelen sellega. Olen otsustanud ka enne mitte texas holdemit vindis laiemalt reklaamida (FB kampaaniad) kuniks ka turniirid olemas ja kõik toimib.

Mõtteid?
Mani 2019-02-15T10:07:42+02:00
5 osalejaga turniiril ainult esimene on rets. teineb peaks saama 100% kasvõi oma raha tagasi.
rabapalm 2019-02-15T12:32:24+02:00
[i]postitas Mani[/i]
5 osalejaga turniiril ainult esimene on rets. teineb peaks saama 100% kasvõi oma raha tagasi.


.. Triobetis oli kunagi vist viieses lauas sisseostuga 10+1 senti: 1. koht 35s ja 2. 15s (ja 5 senti siis omanikule). Ühe laua
Sit&Go- süsteem oleks tegelikult ju hea ka nii üldiselt. Vint annab n.ö mängulaua ( 5,6, või ka 10), iga osaleja panustab kindla summa oma mängukrediidi arvelt ja kui rahvas kohal ehk laud täis, lähebki mänguks. Suuremaid ja mitme lauaga turniire, muidugi keerulisem korraldada/kodeerida ja ajalises mõttes raskem reguleerida, kuid 1 võiks ju ööpäevas olla ehk siis vint.ee ametlik turniir.
Väga oluline on muidugi see nn. reitingusüsteem korda teha, mis praegusel kujul sportlikus mõttes ei sobi.
isidaXT 2019-02-15T13:17:43+02:00
Kas saab juba punkte krediidiks ka vahetada ja vastupidi?
MeikopVint.ee asutaja 2019-02-15T13:54:41+02:00
[i]postitas isidaXT[/i]
Kas saab juba punkte krediidiks ka vahetada ja vastupidi?


Krediiti punktideks vahetada juba saab!
Mani 2019-02-15T15:50:14+02:00
[i]postitas rabapalm[/i]
.. Triobetis oli kunagi vist viieses lauas sisseostuga 10+1 senti: 1. koht 35s ja 2. 15s (ja 5 senti siis omanikule). Ühe laua
Sit&Go- süsteem oleks tegelikult ju hea ka nii üldiselt. Vint annab n.ö mängulaua ( 5,6, või ka 10), iga osaleja panustab kindla summa oma mängukrediidi arvelt ja kui rahvas kohal ehk laud täis, lähebki mänguks. Suuremaid ja mitme lauaga turniire, muidugi keerulisem korraldada/kodeerida ja ajalises mõttes raskem reguleerida, kuid 1 võiks ju ööpäevas olla ehk siis vint.ee ametlik turniir.

5si mängides jagamine esimene 70% ja teine 30% potist oleks väga õiglane.
6si lauas võiks olla aga juba näiteks 50% 30% 20%
Ja kümneses lauas 50% 30% 20% ja 10%
suurik 2019-02-15T18:51:11+02:00
Kas sul ei olex lihtsam ja mõistlikum teha nagu Hr. Vakra tegi võtta kuskilt pokeri turniiride auhinna jagamis süsteem se on toimiv ja kõik vähegi pokkerit mänginuf i nimesed sellega harjund ja nõus usun mina ja arvan et alg sisse ost võiks alata ikka väiksemast kui 500 usun et 50 norm sinna tulex rohkem inimesi ka ja ükd aai veel sait võix vähemalt kord nädalaski tasuta reitingu 1400 peale tuua muidu kaob inimestel huvi ära sest see ei ole jätkusuutlik kuna näha et toas 15 nulliga meest aga nulli lauas pead pool tundi ootama et 6 kokku saada ja kui uusi mängiaid peale ei tule lõpoeb see sellega et kokku võtex reit kõik phe kääes ja ülejäänud nullid nagu näha enam vist väga paljud ei taasta oma reite ka
suurik 2019-02-15T18:56:24+02:00
Mulle meeldib siin mängida niisama usun et teistele ka aga arvestades et teised saidi taastavad mängu taha iga paari tunni tagant siis paljud võivad sinna jälle minna mängima saan aru et tahad kuidagi siis ka kasumit saada aga siis ongi vaja tasuta rahvast siia meelitada ja teha võimalus krediidi peale turnad sealt saad juba reigiga raha usun et mida rohkem siia rahvast saab seda rohkem hakkab ka tasulisi turnasid toimuma
rabapalm 2019-02-16T00:32:53+02:00
Hasartmänguseaduse tõttu nagunii seda ei saa siin olema, et võimalus raha tagasi saada, raha saab ainult sisse maksta! :D . Turniirid on ainuke võimalus , et huvi säiliks, kuid sinna ei sobi kuidagi praegune rahalauasüsteem . Paremusjärjestuse selgitamiseks võib kasutada ka kohapunktide süsteemi nagu oli mõne kaardimängu seeriavõistluses. Praeguses süsteemis peaks VIP saama vähemalt ühe korra ööpäevas alustada 1400-ga või hoopis mingi muu summaga, sest kõigi teiste mängudega võrreldes pole seda holdemi mängukrediiti proportsionaalses mõttes reitinguks nimetada- see devalveerib teiste mängude reitingute mõttekust!
Jaanois 2019-02-17T19:40:35+02:00
Ma ei mõelnudki et tasulised et raha välja aga rahvas mängix lihtslt krediidile et pärast omale kuu vipi osta kes võidab asi seegija siiski ma arvan et kui meikop tegeleda viitsix saax koostööd teha mingi kasiinoga et auhinnax olex kuhugo live pilet

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele