Must nimekiri

Loetud 250 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2019-06-11T19:38:45+03:00
Vindis käib igasugu rahvast.
On ka ebameeldivaid kasutajaid.

On mõte teha "Must nimekiri", mida iga kasutaja ise saab hallata (teisi kasutajaid enda musta nimekirja lisada).

Mida mustas nimekirjas olemine tähendab?

Võtame näiteks, et kasutaja A paneb kasutaja B enda musta nimekirja. Siis:
1) B ei saa alustada A-ga privaatvestlust
2) B ei saa kutsuda kasutajat A mängima
3) B ei saa istuda kasutaja A loodud lauda
4) B ei saa osaleda kasutaja A loodud turniiril
5) Kasutaja A ei näe üldse kasutaja B teksti jututubades? See on mõttekoht.

Kas on veel ettepanekuid?
PS! Pane "Like" kui sul läheks sellist nimekirja vaja.
BanWave 2019-06-11T19:48:06+03:00
[i]postitas Meikop[/i]
Vindis käib igasugu rahvast.
On ka ebameeldivaid kasutajaid.

On mõte teha "Must nimekiri", mida iga kasutaja ise saab hallata (teisi kasutajaid enda musta nimekirja lisada).

Mida mustas nimekirjas olemine tähendab?

Võtame näiteks, et kasutaja A paneb kasutaja B enda musta nimekirja. Siis:
1) B ei saa alustada A-ga privaatvestlust
2) B ei saa kutsuda kasutajat A mängima
3) B ei saa istuda kasutaja A loodud lauda
4) B ei saa osaleda kasutaja A loodud turniiril
5) Kasutaja A ei näe üldse kasutaja B teksti jututubades? See on mõttekoht.

Kas on veel ettepanekuid?
PS! Pane "Like" kui sul läheks sellist nimekirja vaja.

need võiks kokku käia:5) Kasutaja A ei näe üldse kasutaja B teksti jututubades? See on mõttekoht.4) B ei saa osaleda kasutaja A loodud turniiril.
ettepanekuid: jätaks selle tuniiridele ühinemise välja, sest nkn turnakorraldajat ei pruugi alati kohal olla ja kui oled sina ja teine mängija siis jääks see turna lihtsalt sest oled tema mustas nimekirjas
Ruut 2019-06-12T01:26:04+03:00
Ma arvan, et mängimist ei ole vaja keelata, aga teksti avaldamist nn, mustas nimekirjas olijale tuleks kindlasti piirata. Mõne kasutaja sõnavara jätab soovida, parem oleks sellistele vaja sund sõnastikku, et sealt saavad valida norm sõnu ja siis sedasi omi mõtteid saaksid avaldada või edastada.
Moderaatorid ei jõua kõiki jälgida, ehk harjuvad siis edaspidi iseseisvalt normaalselt ja moraalikõlbulikult end väljendama.
Üldiselt on vindi rahvas suhteliselt viisakas, on vaid mõned erandid.
babahh 2019-06-12T09:49:04+03:00
[i]postitas Ruut[/i]
Ma arvan, et mängimist ei ole vaja keelata, aga teksti avaldamist nn, mustas nimekirjas olijale tuleks kindlasti piirata. Mõne kasutaja sõnavara jätab soovida, parem oleks sellistele vaja sund sõnastikku, et sealt saavad valida norm sõnu ja siis sedasi omi mõtteid saaksid avaldada või edastada.
Moderaatorid ei jõua kõiki jälgida, ehk harjuvad siis edaspidi iseseisvalt normaalselt ja moraalikõlbulikult end väljendama.
Üldiselt on vindi rahvas suhteliselt viisakas, on vaid mõned erandid.


Mingi variandi peaks võimaldama, et keelata mängida, mis variandi, seda peaks mõtlema veel. Mõni tulebki mängu, konkreetse mõttega, et seda segada või rikkuda.
rabapalm 2019-06-12T13:21:32+03:00
Turniiril ja lauas mängimise keeld absurdne, aga see, kui ei taha kellegi juttu näha, normaalne! Võrdlus fb-ga: saad teatud kasutajaid n.ö. blokeerida: igasugu laenupakkujad ja muidu ebameeldivad tegelased! Aga mitte lubada teatud mängijal teatud mängus osaleda, siis see ju ka praegu võimalik ehk teha mäng või turniiri valitutele ja sellise "luksuse" eest peabki maksma :D . Olen näinud siin tõesti kasutajaid, eks suudavad 1 minuti jooksul teha sulle 55 mänguettepanekut- jube tüütu ikka! Playok.ee-s , muideks, on selline süsteem küll, kus lauategija saab talle mittesobiva mängija lauast eemaldada, kuid see ei ole mu arust õige. Võiks saada keelata sulle mittesobiva isiku chati nägemise, sellega nõus , kuid vist ikkagi tasu eest :)
MeikopVint.ee asutaja 2019-06-12T21:29:41+03:00
Tundub, et huvi on suur ja peaks selle lähimal ajal ära tegema.

Nüüd veidi tehnilisi detaile:
Nimekirja lisamine ja nimekirjast eemaldamine hakkab toimuma parema klikiga mänguruumis kasutaja nimel.
Kas kuskil oleks vaja näha ka nimekirja, kes sinu "mustas nimekirjas" on?
BanWave 2019-06-13T09:32:37+03:00
[i]postitas Meikop[/i]
Tundub, et huvi on suur ja peaks selle lähimal ajal ära tegema.

Nüüd veidi tehnilisi detaile:
Nimekirja lisamine ja nimekirjast eemaldamine hakkab toimuma parema klikiga mänguruumis kasutaja nimel.
Kas kuskil oleks vaja näha ka nimekirja, kes sinu "mustas nimekirjas" on?

Näha võiks ikka, see võiks olla nagu youtubes esitusloend
rabapalm 2019-06-13T10:53:32+03:00
Alles peaks jääma ka võimalus jälle valgesse nimekirja saada :D ehk siis kasutaja "A" saab ise ka "B" sealt mustast nimekirjast eemaldada. Iga liigutus võiks muidugi midagi maksta. Kui kõik, näiteks, Meikopi lisaks sinna musta nimekirja, siis me ei teakski enam, mis vindis toimub :D
BanWave 2019-06-13T12:27:48+03:00
[i]postitas rabapalm[/i]
Alles peaks jääma ka võimalus jälle valgesse nimekirja saada :D ehk siis kasutaja "A" saab ise ka "B" sealt mustast nimekirjast eemaldada. Iga liigutus võiks muidugi midagi maksta. Kui kõik, näiteks, Meikopi lisaks sinna musta nimekirja, siis me ei teakski enam, mis vindis toimub :D

moded ei pea listi lisama, neil muud võimalused. ise pean vajalikuks seda et võiks rahus siin saada mängida ilma tuju nullimatta. et siis iga tavakasutaja saaks lisada kellegi musta listi ntx mina olen kasutaja A ja lisan kasutaja B musta listi siis tema minuga ei saa privaatvestluses vestelda(ja tema kirjutagu avalikult, siis kui rikub reegleid siis kõnekeeld peale). see pmst nagu kõnekeeld privaatvestlustes kindla kasutajaga, et ei saa priva avada.
BTW minu meelest ma enne postitasin 2x sii foorumisse.
Mask 2019-06-13T15:50:34+03:00
Ümber õukonna tähistaevas

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele