Kasiino tagasitulek?

Loetud 80 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2020-12-30T00:13:58+02:00
Tere,

10 aastat tagasi sai vindis black jacki ja video pokkerit mängida. Mängijaid oli üksjagu.
Tooks need mängud tagasi?

Tänane texas holdemi ruum ei ole väga populaarne - seega äkki peakski tegema ühe ruumi, kus on nii texas holdemi lauad, black jacki lauad kui võimalus video pokkerit mängida?

Kas neil mängudel peaks olema eraldi reiting? Tänasel holdemi edetabelil küll suurt mõtet pole - paarikümnel mängijal on üle 1400 summa.
Äkki toimiks ühine "Kasiino reiting"? Saad alguses mingi summa (2500?) virtuaalset raha ja siis sellega hakkad mängima.

Aga kas Kasiino sobib üldse portaali, mis tegeleb noortele mõttespordi tutvustamisega?
Mõned terminid peab selgeks tegema: Vindi kasiino ei saa olema hasartmäng, sest seal raha võita ei ole võimalik. Kas black jack ja video pokker peaks olema lastele keelatud, sest nad on kasiinodes väga populaarsed mängud? 
Kas keegi oskab pakkuda mõne muu sõna "Kasiino" asemel, mis kirjeldaks seda uut mänguruumi?

Üldiselt - ma olen vinti arendanud läbi aastate neid mänge, mida ma ise mängida soovin. 
Kasiinodes pole ma juba aastaid käinud - rahaga muudki paremat teha. Aga õhtuti mõne black jacki teeks küll...

Mõtteid? Palju mängijaid oleks? 


 
BanWave 2020-12-30T00:46:27+02:00
Kas keegi oskab pakkuda mõne muu sõna "Kasiino" asemel, mis kirjeldaks seda uut mänguruumi?----------- oskan ikka, "hasartmängude ruum"  ntx
tuvituuli 2020-12-30T02:15:32+02:00
"Blackjack (mida tuntakse ka nime "21" või "Pontoon" all) on üks maailma populaarseimaid kasiinodes mängitavaid kaardimänge." Nii kirjutab Wikipedia. 
mäletan, et kui koolis käisime, kutsusime  seda lihtsalt "21". Vanaema õpetas seda mulle lapsena ja meie omavaheline nimetus oli "Võta või jäta".
figaro 2020-12-30T04:58:52+02:00
meie kasutasime venekeelset sõna otskoo
 
marx 2020-12-30T13:48:52+02:00
Juba lapsena sai 21 mängitud. Seega 21 minu arvates.

 
bacco 2020-12-30T14:30:18+02:00
Võta või Jäta
rabapalm 2020-12-30T18:45:49+02:00
Blackjack vrs. Otškoo  või 21 pole siiski samad mängud. " 1-käelistel" pole mõtet- see võib tõesti just noortel sõltuvust tekitada, mis kannab hiljem päriskasiinosse ja sealsesse -hulga hullemasse- sõltuvusse! Pokkeriautomaat võiks ju pokkeriruumis olla, siis saavd nii mõnedki siinsed kasutajad kombinatsioonidele pihta, et hakata ka päris pokkerit mängima. Hoopis pokkerit peaks kõvasti siin edasi arendama, kui tahta leida suurmat kandepinda. tuua sisse , näiteks Omaha ( eriti sportlik oleks Omaha Hi/Lo). Pot limit Holdem suhteliselt halb valik, eriti veel rahalaua-süsteemis, turniiridel pole väga viga, kui graafika ja ja muud puudused saaks korda, ; eriti kaartide järelvaatamine piltidena, oma kaartide näitamisvõimalus jms. Muidugi peaks "timmima" seda "random"- kaardijagajat kes mõnedele mängijatele  liiga häid kaarte just pidevalt jagab wink. Kui teha eraldi ruum nn. kasiinoruumiks , võiks nimeks panna "Videosaal" , kus siis aparaatides erinevaid mänge võimalik valida, aga sõltumatult pokkeriruumist, spetsiaalse reitinguga.
BanWave 2020-12-30T21:25:06+02:00
kutsusime ka seda mängu 21 ja mis "reis ümber maailmast" on saanud?

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele