4-kesi perekidnoi

Loetud 97 kasutaja poolt

blufar 2011-07-31T08:52:10+03:00
Kiirelt kaardi üles võtmine 4-kesi perekidnois , pole aus teiste mängijate suhtes. Näiteks: võtad ühel ringil kaardid üles või on sul algselt ühesuguseid kaarte mitu(kaks-neli)käes ja tahad need kaardid ära anda teisele ,aga see teine rabab esimese kaardi nii ruttu üles,et teised kaardid jäävad sedasi käimata. Vahel on kaardi ülesvõtja nii kiire , et teised kaks ei näegi kaarti , mis käidi, kuigi oleks olnud võimalus kellelgi isegi juurde käia. Kas ei oleks võimalik nii teha , et mingi sekundite jooksul ei saa kaarti üles võtta 1,5-3 sekundit. See pole palju.
Rika 2011-08-01T05:32:31+03:00
blufar räägib õiget juttu...tõesti mõni nobenäpp krabab kiirelt ülesse...väike aeg võiks olla tõesti antud, et kaarti ülesse ei saa...näeks vähemalt mis üles korjati...
TiiT 2011-08-02T10:36:10+03:00
Kas mitte laivis samuti ei ole, et võib üles korjata mis iganes hetkel ja siis enam juurde panna ei saa?
Pealegi muudab see nüanss asja huvitavamaks. Samuti tekib olukord, kus näiteks on laual veel üks tühi koht, kuhu kaarti asetada ja kõigil kolmel vastasel on sinna midagi panna - siis saab kaardi asetada see, kes on kõige kiirem. Minu arust päris lahe:)
Pealegi lisasekundid pikendaks ka veidi mängu pikkust.
raidop 2011-08-02T17:28:00+03:00
mina samuti ei näe mingit probleemi selles
blufar 2011-08-02T17:28:41+03:00
[i]postitas TiiT[/i]
Kas mitte laivis samuti ei ole, et võib üles korjata mis iganes hetkel ja siis enam juurde panna ei saa?
Pealegi muudab see nüanss asja huvitavamaks. Samuti tekib olukord, kus näiteks on laual veel üks tühi koht, kuhu kaarti asetada ja kõigil kolmel vastasel on sinna midagi panna - siis saab kaardi asetada see, kes on kõige kiirem. Minu arust päris lahe:)
Pealegi lisasekundid pikendaks ka veidi mängu pikkust.

No mitte nii kiire ka laivis ei ole , et ei jõua kaartigi näha , mis käidi. Ja laivis saab alati ühesuguseid kaarte( kahed -kolmed-neljad jne) järgi anda. See , et mängu pikendab , pole ju oluline, kes mängida tahab , see ka mängib mõned sekundid kauem.
TiiT 2011-08-02T18:07:15+03:00
Eks sa katsu laivis mulle järgi anda kui ma ei võta:P :)
Ühesõnaga igaüks mängib omamoodi ja tee kuidas tahad, ikka on keegi kellele ei meeldi.
tennispall 2013-03-18T14:15:31+02:00
mul oli nii et mängisin ja näitas et on teise kasutaja käik ja läheb aeg mööda ja näitab et tennispallil sai aeg otsa ja mul kadusid kaardid ära ?????


MIS JUHTUS????
Johhaidii 2024-04-01T21:04:21+03:00
Maha panekul töötaks selline süsteem hästi, kus kõik osapooled peavad vajutama kaardid maha. Säästaksime turniiridel 5 minutit kindlasti.
kämby 2024-04-02T01:01:32+03:00
on ju vana töde et mis töötab see töötab pole vsja torkida hakata ja pole ka eiti vahet kas see turniir kestab tubd kümme vöi tund ja viis minutit midagi muutma mis on töötanud siis teadagi hakkavad kalad jälle sisse tulema ja kui tahad kiremaks turniiri teha siis on parem kui 30 sekki asemel saab mötelda 25 sekki sellega vöidab palju rohkem 1-6 osa turniiri pikkusestehk 10 minti miinimum

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele