Viigi pakkumine vastasele

Loetud 116 kasutaja poolt

nuja 2009-06-26T23:10:13+03:00
[i]postitas TiiT[/i]
Kui on piisavalt aega, et seis läbi analüüsida, siis ei tohiks see akna vahetamine ka olulist aega võtta. Kui on aga pingeline mäng ja kiired käigud ja asjad, siis tihtipeale oled nii mängus sees, et saad kohe aru, kas on vaja viiki vastu võtta, või ei.

Lisaks eelnevale: kui see aken tekiks kusagile kõrvale mängulauast, siis oma suure keskendumise korral ei pruugi märgatagi seda, et kusagile kõrvale midagi tekib. See aken peab ikka kohe nähtavale kohale tekkima, see peabki mängija tähelepanu köitma.

nuja 2009-06-26T23:12:18+03:00
[i]postitas TiiT[/i]
Kui on piisavalt aega, et seis läbi analüüsida, siis ei tohiks see akna vahetamine ka olulist aega võtta. Kui on aga pingeline mäng ja kiired käigud ja asjad, siis tihtipeale oled nii mängus sees, et saad kohe aru, kas on vaja viiki vastu võtta, või ei.

Lisaks eelnevale: kui see aken tekiks kusagile kõrvale mängulauast, siis oma suure keskendumise korral ei pruugi märgatagi seda, et kusagile kõrvale midagi tekib. See aken peab ikka kohe nähtavale kohale tekkima, see peabki mängija tähelepanu köitma.


Nõus sellega et peab olema näha...

aga otsustamiseks peab olema ka seis näha

praeguses olukorras ma ei tea ju näiteks sedagi kas vastane tegi kaotuskäigu või mitte

TiiT 2009-06-27T09:48:39+03:00
Võibolla siis peaks see kuidagi nurkapidi laua kohal olema ...
Nuffu 2009-06-27T10:54:20+03:00
Kas seda kastikest lihtsalt liigutada ei saa, et lauda ka näeks?
MeikopVint.ee asutaja 2009-06-27T11:21:19+03:00
Jah - seda akent saab ju hetkega kõrvale nihutada, kui mängu seisu vaja vaadata?
nuja 2009-06-28T22:26:31+03:00
aeg ju jookseb sellel ajal (peab ju jooksma) ja see aken segab mõtlemast. Kui ikka seisule oled keskendunud ja mingi jama ette virutatakse ning peab mõtlema kuidas sellest lahti saada... Ausalt öeldes on see kõige vastikum aken üldse siin keskkonnas.
Nuffu 2009-06-29T07:29:10+03:00
Igal juhul segab viigi pakkumine mõtlemist veidi. Minu meelest on praegune lahendus parim.
TiiT 2009-06-29T07:59:25+03:00
Pakuks välja idee, et üks kasutaja saab järjest pakkuda viiki 3 korda. See on piisav selleks, et kui kogemata keeldud näiteks esimesest ja teisestki, siis kolmandast enam ikka mitte. Ja normaalse mängu puhul võib ka vastane viiki pakkuda, kui ühle ebaõnnestub. Samas on see piisavalt väike arv, et kui keegi hakkab kurjasti ära kasutama, siis ei hakka see vastast veel päris häirima.
Nii kui vastane ise pakub, siis saab esimene jälle 3 korda pakkuda.
nublu 2009-07-06T06:25:16+03:00
see tiidu idee on hea!
Libahunt 2009-07-31T15:55:43+03:00
Kui ma nt. kellelegi pakun viiki siis vastasel aeg jookseb ja kui on nt. 10 sek tal mängu lõpuni aega kaotab ta kohe kindlasti ajaga. Aga kui jälle teha nii et kui ma nt. pakun vastasele viiki ja tal aeg ei jookseks (et ta saaks vaadata kas ta on sellises seisus nõus viiki tegema) siis võib ta vaadata mitu käiku ette. Siit tuleb siis minu idee, kui ma pakun vastasele viiki on tal 10 sek. aega et teha oma otsus viigi suhtes. Kui ta selle aja sees ei vali kas nõustuda viigiga või mitte, siis hakkab aeg lihtsalt edasi jooksma.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele