Bismarck täiuslikumaks

Loetud 178 kasutaja poolt

bazooka 2014-07-29T23:02:30+03:00
Oleks ettepanek, et bismarckis võiks olla võimalus ka täispikka mängu mängida, st olemasolevale variandile peaks lisanduma ladumine ässast kuueni ja vaba valik.
Kutsun terve maailma progressiivset üldsust seda ettepanekut toetama.
janina 2015-02-05T02:00:33+02:00
[i]postitas bazooka[/i]
Oleks ettepanek, et bismarckis võiks olla võimalus ka täispikka mängu mängida, st olemasolevale variandile peaks lisanduma ladumine ässast kuueni ja vaba valik.
Kutsun terve maailma progressiivset üldsust seda ettepanekut toetama.

Ettepanek on hea.
kaku7 2015-10-04T18:00:36+03:00
Nõustun eelnevate arvamustega
liina87 2016-03-17T11:06:56+02:00
Suhteliselt pikaks läheb mäng.. kuigi poolt olen ikkagi.. vb siis kaks varianti? Et saab lühema ja pikema vahel valida.. vahel ei tea kas aega lõpuni mängida.
Nurme 2016-04-19T16:14:09+03:00
Ma tahaks ka ässast kuueni ladumist. Muidu see mäng justkui poolik.
Ruut 2016-04-19T18:04:17+03:00
[i]postitas Nurme[/i]
Ma tahaks ka ässast kuueni ladumist. Muidu see mäng justkui poolik.

Seda orginaalvarianti on Meikopilt juba ammu soovitud, tulnud on vahepeal Tuhat ja Sasku, aga bismarck on jäänud nagu on, kuigi nurinat sel teemal on varemgi olnud,et mäng poolik ning et kolm sundladumist sageli otsustavad mängu tulemuse, aga loodame, ehk jõuab ka selle mänguliigi normaalse variandi mängimiseks üles-seada. Anname Meikopile aega atra seada:)
Ruut 2016-04-19T18:10:04+03:00
[i]postitas liina87[/i]
Suhteliselt pikaks läheb mäng.. kuigi poolt olen ikkagi.. vb siis kaks varianti? Et saab lühema ja pikema vahel valida.. vahel ei tea kas aega lõpuni mängida.
Tuhat läheb teinekord kordades pikemaks ja keegi ei jäta mängimata, katkestajaid on kõikides mänguliikides, sellega peab niikui nii arvestama.
Ja eksisteerida võiks mõlemad bism variandid kuigi mina eelistaksin originaal varianti.
rabapalm 2016-04-20T10:04:41+03:00
Mõni turniir võib nii minna , et kordagi ei tee trumpi ja ladumist ka ise valida ei saa ehk siis ühte posistsiooni on liiga palju ( või vähe).Natuke meelevaldne võrdlus , aga keegi ei tahaks kabeturniiril mängida 85% mustadega. Laudade loosimise programmil võiks olla lisakriteeriumiks samal positsioonil ( laua koha nr) mängimiste arv. Ei pea sellepärast minema " allapoole" mängima , aga praegune süsteem , näiteks, võib panna esikolmikut lõpuni mängima samadel kohtadel, kui sealt keegi "ära ei kuku". Kriteerium peaks vähemalt kolmiku seas arvestama eelnevalt mängitud positsioonide arvu ja püüdma seda ühtlustada.
Ruut 2016-04-20T15:28:56+03:00
[i]postitas rabapalm[/i]
Mõni turniir võib nii minna , et kordagi ei tee trumpi ja ladumist ka ise valida ei saa ehk siis ühte posistsiooni on liiga palju ( või vähe).Natuke meelevaldne võrdlus , aga keegi ei tahaks kabeturniiril mängida 85% mustadega. Laudade loosimise programmil võiks olla lisakriteeriumiks samal positsioonil ( laua koha nr) mängimiste arv. Ei pea sellepärast minema " allapoole" mängima , aga praegune süsteem , näiteks, võib panna esikolmikut lõpuni mängima samadel kohtadel, kui sealt keegi "ära ei kuku". Kriteerium peaks vähemalt kolmiku seas arvestama eelnevalt mängitud positsioonide arvu ja püüdma seda ühtlustada.

Miks Meikop ei arutle antud teemal?
Ruut 2016-04-21T13:35:58+03:00
[i]postitas bazooka[/i]
Oleks ettepanek, et bismarckis võiks olla võimalus ka täispikka mängu mängida, st olemasolevale variandile peaks lisanduma ladumine ässast kuueni ja vaba valik.
Kutsun terve maailma progressiivset üldsust seda ettepanekut toetama.

Meikop, millal tuleb vinti originaal bismarck versioon?

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele