Mõttespordi olümpiaadi turniirid 2013/2014

Aeg Mäng Kirjeldus Võitja Kestus Osalejate arv Tulemused
1. 2013-12-09T13:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) julijab 2h 46min 60 Ava
2. 2013-12-10T13:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) tinnu7 2h 10min 75 Ava
3. 2013-12-11T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) markus007 1h 23min 60 Ava
4. 2013-12-12T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) rakett69 1h 40min 41 Ava
5. 2014-01-20T13:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) kriaum 2h 38min 65 Ava
6. 2014-01-21T13:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) tinnu7 2h 09min 85 Ava
7. 2014-01-23T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) carmenh 1h 40min 45 Ava
8. 2014-03-31T13:00:00+03:00 Male Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) Nikita05 2h 39min 75 Ava
9. 2014-04-01T13:00:00+03:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) rasmus279 2h 14min 86 Ava
10. 2014-04-02T13:00:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) markus007 1h 27min 92 Ava
11. 2014-04-03T13:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) lisselm 1h 40min 41 Ava
12. 2013-12-09T13:30:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) JCmaster 2h 40min 80 Ava
13. 2013-12-10T13:30:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) KP- 2h 20min 119 Ava
14. 2013-12-11T13:30:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) matu97 1h 52min 81 Ava
15. 2013-12-12T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) asd567 1h 40min 43 Ava
16. 2014-01-20T13:30:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) KP- 2h 36min 85 Ava
17. 2014-01-21T13:30:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) KJaagup 2h 21min 132 Ava
18. 2014-01-23T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) asd567 1h 40min 65 Ava
19. 2014-03-31T13:30:00+03:00 Male Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) Tiigrike 2h 34min 60 Ava
20. 2014-04-01T13:30:00+03:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) KJaagup 2h 16min 89 Ava
21. 2014-04-02T13:30:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) matu97 2h 08min 55 Ava
22. 2014-04-03T13:30:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) asd567 1h 40min 43 Ava
23. 2013-12-09T14:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) malemaja1 2h 24min 17 Ava
24. 2013-12-10T14:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) Ad1d4s 2h 12min 23 Ava
25. 2013-12-11T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) argo 1h 28min 21 Ava
26. 2013-12-12T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) pyrofire 1h 40min 17 Ava
27. 2014-01-20T14:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) malemaja1 2h 30min 18 Ava
28. 2014-01-21T14:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) Ad1d4s 2h 16min 23 Ava
29. 2014-01-23T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) pyrofire 1h 26min 10 Ava
30. 2014-03-31T14:00:00+03:00 Male Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) Max96 2h 02min 10 Ava
31. 2014-04-01T14:00:00+03:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) BassCulture 2h 00min 14 Ava
32. 2014-04-02T14:00:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) argo 1h 20min 10 Ava
33. 2014-04-03T14:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) pyrofire 1h 14min 9 Ava
34. 2014-02-17T13:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) julijab 2h 31min 63 Ava
35. 2014-02-17T13:30:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) Tiigrike 2h 42min 64 Ava
36. 2014-02-17T14:00:00+02:00 Male Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium(10.-12. klass) malemaja1 2h 21min 13 Ava
37. 2014-02-18T13:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) Patrick 2h 17min 93 Ava
38. 2014-02-18T13:30:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) matu97 2h 20min 98 Ava
39. 2014-02-18T14:00:00+02:00 Vene kabe Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium(10.-12. klass) marieeliise 1h 58min 15 Ava
40. 2014-02-19T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) huvituja 1h 38min 95 Ava
41. 2014-02-19T13:30:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool(5.-9. klass) kuakua 2h 16min 61 Ava
42. 2014-02-19T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium(10.-12. klass) YksKaksKolm 1h 54min 12 Ava
43. 2014-02-20T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) rakett69 1h 40min 38 Ava
44. 2014-02-20T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) kuakua 1h 40min 37 Ava
45. 2014-02-20T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) matu97 1h 40min 37 Ava
46. 2014-02-20T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10.-12. klass) Reginalaur 1h 11min 8 Ava
47. 2014-01-29T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaad II etapp - algkool(1. - 4. klass) markus007 1h 36min 77 Ava
48. 2014-01-29T13:30:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaad II etapp - põhikool(5. - 9. klass) matu97 1h 55min 57 Ava
49. 2014-01-29T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaad II etapp - gümnaasium(10. - 12. klass) argo 1h 43min 13 Ava