Mind sports olympiad tournaments 2013/2014

Time Game Description Winner Duration Number of players Results
1. 2013-12-09T13:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) julijab 2h 46min 60 Open
2. 2013-12-10T13:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) tinnu7 2h 10min 75 Open
3. 2013-12-11T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) markus007 1h 23min 60 Open
4. 2013-12-12T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) rakett69 1h 40min 41 Open
5. 2014-01-20T13:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) kriaum 2h 38min 65 Open
6. 2014-01-21T13:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) tinnu7 2h 09min 85 Open
7. 2014-01-23T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) carmenh 1h 40min 45 Open
8. 2014-03-31T13:00:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) Nikita05 2h 39min 75 Open
9. 2014-04-01T13:00:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) rasmus279 2h 14min 86 Open
10. 2014-04-02T13:00:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) markus007 1h 27min 92 Open
11. 2014-04-03T13:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) lisselm 1h 40min 41 Open
12. 2013-12-09T13:30:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) JCmaster 2h 40min 80 Open
13. 2013-12-10T13:30:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) KP- 2h 20min 119 Open
14. 2013-12-11T13:30:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) matu97 1h 52min 81 Open
15. 2013-12-12T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) asd567 1h 40min 43 Open
16. 2014-01-20T13:30:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) KP- 2h 36min 85 Open
17. 2014-01-21T13:30:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) KJaagup 2h 21min 132 Open
18. 2014-01-23T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) asd567 1h 40min 65 Open
19. 2014-03-31T13:30:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) Tiigrike 2h 34min 60 Open
20. 2014-04-01T13:30:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) KJaagup 2h 16min 89 Open
21. 2014-04-02T13:30:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) matu97 2h 08min 55 Open
22. 2014-04-03T13:30:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass) asd567 1h 40min 43 Open
23. 2013-12-09T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) malemaja1 2h 24min 17 Open
24. 2013-12-10T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) Ad1d4s 2h 12min 23 Open
25. 2013-12-11T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) argo 1h 28min 21 Open
26. 2013-12-12T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10.-12. klass) pyrofire 1h 40min 17 Open
27. 2014-01-20T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) malemaja1 2h 30min 18 Open
28. 2014-01-21T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) Ad1d4s 2h 16min 23 Open
29. 2014-01-23T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10.-12. klass) pyrofire 1h 26min 10 Open
30. 2014-03-31T14:00:00+03:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) Max96 2h 02min 10 Open
31. 2014-04-01T14:00:00+03:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) BassCulture 2h 00min 14 Open
32. 2014-04-02T14:00:00+03:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) argo 1h 20min 10 Open
33. 2014-04-03T14:00:00+03:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10.-12. klass) pyrofire 1h 14min 9 Open
34. 2014-02-17T13:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) julijab 2h 31min 63 Open
35. 2014-02-17T13:30:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) Tiigrike 2h 42min 64 Open
36. 2014-02-17T14:00:00+02:00 Chess Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium(10.-12. klass) malemaja1 2h 21min 13 Open
37. 2014-02-18T13:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) Patrick 2h 17min 93 Open
38. 2014-02-18T13:30:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) matu97 2h 20min 98 Open
39. 2014-02-18T14:00:00+02:00 Russian draughts Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium(10.-12. klass) marieeliise 1h 58min 15 Open
40. 2014-02-19T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) huvituja 1h 38min 95 Open
41. 2014-02-19T13:30:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool(5.-9. klass) kuakua 2h 16min 61 Open
42. 2014-02-19T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium(10.-12. klass) YksKaksKolm 1h 54min 12 Open
43. 2014-02-20T13:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) rakett69 1h 40min 38 Open
44. 2014-02-20T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) kuakua 1h 40min 37 Open
45. 2014-02-20T13:30:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5.-9. klass) matu97 1h 40min 37 Open
46. 2014-02-20T14:00:00+02:00 Sudoku (Varia) Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10.-12. klass) Reginalaur 1h 11min 8 Open
47. 2014-01-29T13:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaad II etapp - algkool(1. - 4. klass) markus007 1h 36min 77 Open
48. 2014-01-29T13:30:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaad II etapp - põhikool(5. - 9. klass) matu97 1h 55min 57 Open
49. 2014-01-29T14:00:00+02:00 Gomoku Mõttespordi olümpiaad II etapp - gümnaasium(10. - 12. klass) argo 1h 43min 13 Open