Vint.ee mänguruumi viimine uuele platvormile

Lu par 212 utilisateurs

MeikopVint.ee founder 2021-01-12T20:51:42+02:00
Tere,

Oleme viinud kogu ülejäänud portaali uuele kujundusele, jäänud on veel mänguruum.
Mänguruum on vaja viia uuele platvormile eelkõige selleks, et seda saaks kasutada ka mobiilis. Tõsi, täna mobiilis kuidagi asi toimib kuid see on ikkagi üsna ebamugav.
Lisaks - kui saame asja tehtud, saame vindist teha ka päris äpi!

Annamegi teada, et alustame selle tööga lähipäevil.

See tee saab olema pikk ja konarlik: Välja on vaja vahetada enamus HTML-ist ja CSS-ist, on vaja ümber mõelda navigeerimine ruumide vahel jms.

Üritame seda teha hästi väikeste iteratsioonidena: Alustame "mängi arvutiga" dialoogist, siis liigume teiste dialoogideni.
Kui dialoogid tehtud, tuleb minna mänguruumide kallale - mänguruumid saavad olema full-screen ja mahutavad rohkem infot.

Kui ühel päeval on kogu mänguruumi funktsionaalsus uuel platvormil, tuleb viimane etapp - mängulaua kujundus. 
Mängulauad tulevad teha ka responsive'iks - suurtel ekraanidel peaks olema suurem laud jms. See eeldab aga kõikide piltide viimist svg-sse.

Ma arvan, et kogu see arendus võtab vähemalt pool aastat.

Kogu selle postituse mõte on, et mänguruumi hakkavad tulema uuendused, kõik asjad ei pruugi kohe töötada. Ootame kiiret tagasisidet ja teateid vigadest siinsamas foorumi postituse all!

Loodame mõistvale suhtumisele,
Vint.ee Meeskond
elke 2021-01-12T21:59:15+02:00
Aga mis lauaarvuti kasutajale sellega seoses muutub asi palju keerulisemaks või? Kas ma pean mingi uue programmi alla tõmbama või?
MeikopVint.ee founder 2021-01-12T22:25:34+02:00
Ei, kõik läheb ainult paremaks :)
Tops 2021-01-22T20:27:28+02:00
Ma ajaviiteks tööl mängin telefonis, kogu aeg liiguta ekraanipilti, et näha panuste tegemist ja kellega mängid, suumida tuleb kõvasti.
MeikopVint.ee founder 2021-07-03T11:55:18+03:00
Täna lülitusime vaikimisi uuele mänguruumile!

Me oleme teadlikud, et uues mänguruumis võib olla probleeme ja ootame seega kasutajatelt kiiret tagasisidet, et need puudused korda teha!

Kui ilmneb mõni viga, mis takistab otseselt mängimist, siis suures saalis on link, mis viib vanasse mänguruumi.
Ühtlasi - mõnes asjad võivad vanas mänguruumis nüüd katki olla (näiteks otselingid mängu- / turniiriruumidesse) kuid me keskendume uue mänguruumi vigadele kõigepealt.

PS! Suurtemate ristsõnade lahendamine võib olla uues mänguruumis problemaatiline. Tegeleme sellega ja soovitame seega ristsõnu veel vanas lahendada.

Mõistvat suhtumist ja tagasisidet oodates,
Vint.ee Meeskond

 
rabapalm 2021-07-03T16:24:29+03:00
Vanadel olijatele, kellel tekib probleeme mõne harjunud disaini ja mängu funktsionaalsusega, soovitan vint pooleks aastaks kinni panna ja siis nagu värskelt lehelt , uuesti alustada. Minu jaoks, , kes telefoni mängimiseks ei kasuta, pole peaaegu midagi paremaks läinud, aga muidugi pole ka kõike läbi proovinud. Tundub, et kõik muu "staff" või igasugu muu info, võtab ekraanist veel suurema osa kui mäng ise, võrreldes vana versiooniga. Alati siiski pole nii, et uus on parem kui vana! Eks siis vaatan, mida poole aastaga juhtub, seniks kuum suvi nagunii ja tuleb hoopis veemängudega tegeleda. Aga edu siis noorte ja välismaalaste siia keskkonda meelitamisel. Igatahes ei soovita vana versiooni veel niipea ära kustutada, kui mahud seda võimaldavad- võib vanad tegijad eemale ehmatada. Kui see ongi plaan, siis palju edu!
MeikopVint.ee founder 2021-07-03T17:34:35+03:00
Vanal versioonil oli mängulaud 400x400 pikslit. Uuel on 400x400 kuni 600x600 pikslit, sõltuvalt ekraani laiusest. Ei näe võimalust, et uues laud väiksem oleks kui vanal.

NB! Vaadake, et teil brauseri zoom 100% peal oleks!
ILLIMAR 2021-07-03T18:26:06+03:00
Ei pääse mängima, mida pean tegema ja kui ma pole vip kas ma saan mängida!
 
hunt 2021-07-03T20:51:01+03:00
Meikop selle uuendusega läksid küll peesee
DanielN 2021-07-03T22:21:18+03:00
disain on suht rõve laugh

Publier une réponse

Cette fonctionnalité est réservée aux utilisateurs certifiés ou VIP