Kasutajate verifitseerimine portaalis Vint.ee

Lu par 407 utilisateurs

rabapalm 2022-03-29T06:45:55+03:00
Meikopi mainitud "tagasiside" toimib 1 kord ööpäevas ilmselt ja algselt rohkem mõeldud siiski ebaviisakast kasutajast teatamiseks! Aga äkki siis keegi uuriks, et kas maailmas on kuskil veel mängude  sait, kus rääkimine on tasuline, äkki saaks Guinessi rekordite raamatusse vms!?
Mets58 2022-03-29T12:10:50+03:00
raba numbritega 900 algavatel saitidel mängitakse sinuga malet ja küsitakse rääkimise eest väga palju raha
kämby 2022-03-30T12:47:26+03:00
mida  nüüd  maksan  iga  kuu  10  euri  ja  ei  saa  enam  isegi  lauda  teha  .no  mida  ...ja  mis  ajast  see  on ..ei  ole  näinud  mingit  ette teatamist  ega  midagi...pöhimötteliselt  maksan  vip  ainult  selle  eest  et  saan tere  öelda...nagu  ütles  ansip  tule  taevas  appi...nüüd  tunnen  ennast küll  petetuna...metsale  vaata  mets  tere  ütlemine  maksab  10  euri kuu....ja meikop  teab  mu  nime  väga hästi...aga   siin  ei pea  küll  iiga  inimene  mu  nime  teadma...meikop  loob  portaali ja  eestlased  maksavad  selle  kinni  D 
kämby 2022-03-30T13:15:17+03:00
jäi  veel  lisada  et  nüüd  ei  saa  enam  tere  ka  öelda  kui gi  oled  vip  aina  hullemaks  läheb...ja  pangaliinidega  pole  ka  asjad  korras  ootasin  4  päeva  ja  ikka  polnud  veel  ktrediiti  saanud  siis  pidin  ka veel  mainima  et  millal ...kuigi köik  oli ilusti  kirjas  nagu meikop  öpetas  et  panete  sönumisse  et  krediidi  ostmine  ikka  ei  möjunud...nüüd  ei  jäägi  enam  muud  üle  kui  siin  passida  nii  kaua  kui  veel  vip  olen  ja  möne  mängu  teha  ja  kogu lugu  
MeikopVint.ee founder 2022-03-30T13:20:48+03:00
Kämby, sul jäi siin punkt number 3 tegemata!
kämby 2022-03-30T16:12:59+03:00
ma  ei tea  täpselt  millest  räägid  äkki  tagasi  kaupmehe  juurde korra  tegin  seda  ja  siis  ka  asi  venis  nüüd  pole   seda  kasutanud  ja  tegin  täpselt  sama  moodi nagu  eelmine  kord  ja  köik  sujus  nüüd  ei...sa  räägi  parem et  ma  olen  vip,aga  mis  täis  funktsionaalsusest  sa  siin  räägid...  olen  vip  teist  inimest  ei  saa  kutsuda  isegi  mängule  samuti  ei  saa  ma  vip  olles  isegi  laudu  teha  ja   nagu  sellest  veel  vähe   oleks  ei  saa  ma  inimestele  ka  tere  isegi  mitte  vastu  öelda see on   lausa  uskumatu korra  öeldi  et  olen  mustaks  saanud  ja  et  mul  ei  kölba  isegi  vastu  teretada  et  olen uhkeks  läinud  ---ei  mina  pole  uhkeks  läinud  vaid  meikop  on  kes  ei  luba  vippidel  tere  vastu  öelda.ei  taha  olla  sellisel  saidil  kus  puudub  lausa  elementaarne viisakuse reegel  et  ei  saa  tere  öelda.no mina ei  näe  küll  mingit  mötet  vip  olla...
MeikopVint.ee founder 2024-01-01T18:37:32+02:00
Homsest panen üles uuenduse, kus mitte-VIP-id ja verifitseerimata kasutajad saavad mängulauas öelda:
"Tere!"
"Hea mäng!"
"Tänan"
"Ei"
"Jah"

Millised fraasid võiksid veel olemas olla?
rabapalm 2024-01-01T19:29:58+02:00
"Ebaaus", " sohk" " AI-abi" - negatiivse poole pealt! Võiks isegi olla "naiss" võis siis see "pöial püsti" , älki oli ":Y" . Peaks mõtlema välja mingi parema kombinatsiooni nende suhtes, kes täitsa läbi seisus hakkavad lihtsalt aega venitama! Mitte see kilpkonn, pigem sii juba tavaline tigu :)
MeikopVint.ee founder 2024-01-04T10:22:22+02:00
Nüüd saavad mitte-vipit ja verifitseerimata kasutajad kasutada mängulauas ka emotikone!

Publier une réponse

Cette fonctionnalité est réservée aux utilisateurs certifiés ou VIP