Jeu | Description | Organisateur | Gagnant | Date | Durée | Frais de participation | Nombre de participants | Table de tournoi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 187 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2022-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 192 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2022-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | Revoir |
Echecs | TNG treening | ants | AaronT6 | 2021-09-29T14:15:00+03:00 | 46min | - | 4 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2021-04-05T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 109 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2021-03-08T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 140 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2021-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 161 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2020-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 189 | Revoir |
Echecs | AVANG SK MEISTRIVÕISTLUSED |
AvangSK | AaronT6 | 2020-05-27T15:00:00+03:00 | 3h 6min | - | 25 | Revoir |
Echecs | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | AaronT6 | 2020-05-13T15:00:00+03:00 | 1h 57min | - | 19 | Revoir |
Echecs | AVANG SK KOOLIVAHEAEG |
AvangSK | MALTILKAB | 2020-04-21T15:00:00+03:00 | 2h 25min | - | 25 | Revoir |
Echecs | Avang SK turniir
II grupp |
AvangSK | TormW | 2020-04-01T15:00:00+03:00 | 2h 32min | - | 22 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2019-11-25T13:00:00+02:00 | 2h 42min | - | 248 | Revoir |
Echecs | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2019-11-22T14:05:00+02:00 | 55min | - | 10 | Revoir |
Echecs | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | AaronT6 | 2019-10-18T14:05:00+03:00 | 51min | - | 8 | Revoir |
Echecs | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | AaronT6 | 2019-04-12T13:20:00+03:00 | 1h 32min | - | 13 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Revoir |
Echecs | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi Turniir |
Meikop | AaronT6 | 2019-03-08T13:20:00+02:00 | 52min | - | 10 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 181 | Revoir |
Echecs | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | TormW | 2019-02-08T13:20:00+02:00 | 1h 3min | - | 8 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 215 | Revoir |
Echecs | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi maleturniir |
Meikop | AaronT6 | 2019-01-11T13:20:00+02:00 | 50min | - | 11 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2018-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 230 | Revoir |
Echecs | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2018-10-16T14:10:00+03:00 | 57min | - | 9 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | rontsronts | 2018-03-19T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 190 | Revoir |
Echecs | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi maleturniir |
Meikop | TormW | 2018-03-16T13:20:00+02:00 | 1h 0min | - | 9 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | rontsronts | 2018-02-12T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 171 | Revoir |
Echecs | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi maleturniir |
Meikop | TormW | 2018-02-09T13:15:00+02:00 | 59min | - | 8 | Revoir |
Echecs | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2018-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 51min | - | 181 | Revoir |